Skocz do zawartości


ram działa na 201mhz

Wyniki znalezione na www.forum.tweaks.pl: ram działa na 201mhz


Infekcje w plikach wykonywalnych - Ciężkie do usunięcia przypadki

Infekcje w plikach wykonywalnychInfekcje w plikach wykonywalnych są ciężkie do usunięcia, dlatego że atakują pliki z których zbudowany jest system, co często skutkuje różnego rodzaju błędami.W każdym przypadku modyfikowany jest kod systemowej biblioteki NTDLL.dll można to zobaczyć w logu i będzie wyglądało tak:detected NTDLL code modification:ZwOpenFilePoniżej przedstawię kilka...

Strong Signal ( Sale Clipper, Word Anchor i inne ) - czyli „prezenty” od „managerów ( asystentów ) pobierania - Jak usunąć ? - To proste, przeczytaj ten temat

Użyłem asystenta pobierania i zainstalowały mi się „reklamiarze”, co robić ? Poniżej przedstawiam listę procesów, jakie ujawniły się po celowo bezmyślnym użyciu asystenta. Jak widać nie jest tego mało. Domyślnie program tworzy trzy foldery. Jeden w C:\Program Files\ ( dla 64 bitowych systemów operacyjnych (...

[Sprzedam] Router TP-Link / płyta główna / nagr. DVD (ATA) / mon. CRT (17'') / gry, płyty, książki / Sempron 2400+ / RAM 512MB DDR400 / went. Tacens Pro / kable

Witam. W tym temacie mam do zaoferowania następujące przedmioty:1. Działający przewodowy router TP-Link TL-R402M (10 zł + KW) Stan wizualny 9/10, ma drobne zabrudzenia na górze. W komplecie zasilacz, oryginalna instrukcja (kiedyś wylała się na nią woda, więc jest trochę... pomięta, czy jak to określić) i oryginalne pudełko (stan wizualny 7/10). Router...
  • Giełda
  • napisane 17 08 2014 00:04
  • Odpowiedzi: 2
  • Wyświetlenia: 2013

[WYKONAM] 20 artykułów z prywatnych sklepów WooCommerce – Aktualizacja Trust Flow i Citation Flow!

Pozycjonowanie to nadal linki, starania o nowe wpisy na wartościowych stronach i przede wszystkim ciągła pogoń za nowościami, których Google jeszcze nie odkryło i które zalicza jako autentyczny skok jakościowy dla pozycjonowanej domeny. W SEOsklep24.pl nie spoczywamy na laurach – po przygotowaniu solidnego zaplecza blogowego (Grupa 54 blogów z wysokim TF i CF –...
  • Ogłoszenia
  • napisane 29 09 2020 11:23
  • Odpowiedzi: 0
  • Wyświetlenia: 1536

Jakie konto osobiste bankowe?

Od 3 maja br. od godz. 00:00 do 23:59, portal Alior Sync (www.sync.pl) będzie niedostępny.   Nie będzie również możliwości zalogowania się do systemów bankowości internetowej, mobilnej, jak i skorzystania z Wirtualnego Oddziału. Obsługa poprzez infolinię, zostanie ograniczona do zastrzegania kart. Karty płatnicze będą...

Windows 8.1 Bsod hal.dll

Witam,Mam problem z bsod Machine_check_exception.Jeżeli post umieściłem w złym dziale to Przepraszam i proszę o przeniesienie. Zacznę od specyfikacji:Sun Ultra 27Typ procesora  QuadCore Intel Xeon W3540, 3166 MHz (24 x 132)Mikroukład płyty głównej  Intel Tylersburg X58, Intel NehalemDIMM1: Micron 4JTF25664AZ-1G6E1  2 GB DDR3-1600...
  • Windows 8 i 8.1
  • napisane 02 01 2015 15:44
  • Odpowiedzi: 1
  • Wyświetlenia: 3702

2 pytania o ram - Zwiększenie ilość widzianej oraz spalony razm

Witam, Mam 2 pytania co do pamięci ram...1.(skopiowany mój post z innego forum gdzie wątpie że ktoś odpowie)W systemie posiadam 896MB ram(512+256+128), potrzebuje zainstalować Adobe CS3 Web premium pack, włączam instalacje a tu pojawia się błąd "minimalne wymagania nie zostały spełnione[..] 1.0GB Pamięci
  • Archiwum
  • napisane 16 01 2008 18:02
  • Odpowiedzi: 0
  • Wyświetlenia: 1275

www.motyx.boo.pl

Plik tlo.png widziałem w jakimś tutorialu Twoje logo/top jest dość "prymitywne" wymyśl i wykonaj coś nowocześniejszego niż Napis Motyx portfolio z jakimś cieniem Reszta topu nie wygląda najgorzej.Fajnie, że są dwie wersje językowe, ale już na głównej stronie w języku angielskim widnieje błąd "ebmastering"Do tego strona główna...

co zrobic zeby gra lepiej działała

a wiec tak, moj komputer jest za ok. 2k czyli dosc malo ale jedyne gry w jakie gram to minecraft, gta v, lol czyli gry ktore duzo nie wymagaja i dzialaja mi bardzo dobrze. dzis chcialam sobie zagrac w cyberpunka 2077 i po prostu tragedia jak ta gra działa. co mam...

Błąd 55 (brak pamięci RAM) po podłączeniu do płyty 16GB RAM.

Nie widziałem, czy umieścić ten post tu, czy w dziale RAM. Jak się pomyliłem, to przepraszam. Mam taki problem - gdy podłączam 8GB RAM (Pamięć G.Skill TridentX DDR3 2x4GB 2400MHz) do płyty głównej Asus MAXIMUS VII RANGER Z97 to...
  • Pamięci RAM
  • napisane 21 11 2014 21:15
  • Odpowiedzi: 7
  • Wyświetlenia: 8185

Limitowany, nielimitowany transfer – jak wybrać? jak to działa?

Limitowany, nielimitowany transfer – jak wybrać? jak to działa? ;Firmy hostingowe oferujące usługi związane ze sprzedażą, czy dzierżawą serwerów, zawsze określają w swojej ofercie parametry transferu. W tym artykule postaram się wyjaśnić czym jest owy transfer, do czego jest...

Neostrada - Jak ominąć bana?

Jak ominąć bana, by dało się założyć nowe konto w pewnej grze? Wszystkie konta są automatycznie banowane kilka sekund po założeniu. Nie pomaga zmiana ip (zarówno zewnętrznego jak i wewnętrznego), reset routera, formatowanie komputera ani programy zmieniające ip typu hotspot shell. Próbowałem zmienić też adres MAC, ale żaden prog

HP DV7 1130ew - przegrzewanie się laptopa

Witam.2 lata temu zostałem szczęśliwym(do czasu) posiadaczem Laptopa HP DV7 1130ew. Ta seria laptopów HP jak się niedawno dowiedziałem jest wadliwa przez zły sytem chłodzenia co prowadzi do przegrzewania się. Otóż po 2 latach spokojnego uzytkowania zacząłem miewać blue screeny. Z poczatku było to raz na kilka dni potem, raz dziennie, a teraz praktycznie...
  • Notebooki
  • napisane 15 10 2011 01:18
  • Odpowiedzi: 3
  • Wyświetlenia: 4387

Blokowanie adresów, ale jak?

DObry dzień wszystkimMam bardzo nietypowy problem i niestety nie wiem co jest przyczyną. Do nie dawna bez obaw mogłem przeglądać kwejka oraz devian arta. Dzisiaj już tylko te adresy stron nie działają Nie dzialają nie tylko na moim komputerze, ale po prostu na wszystkich w moim domu, co jest trochę dziwne.Mój brat...