Skocz do zawartości


Zdjęcie

2 pytania o ram - Zwiększenie ilość widzianej oraz spalony razm


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 Dadexix

Dadexix

    Obserwator

  • 9 postów

Napisano 16 01 2008 - 18:02

Witam, Mam 2 pytania co do pamięci ram...

1.(skopiowany mój post z innego forum gdzie wątpie że ktoś odpowie)

W systemie posiadam 896MB ram(512+256+128), potrzebuje zainstalować Adobe CS3 Web premium pack, włączam instalacje a tu pojawia się błąd "minimalne wymagania nie zostały spełnione[..] 1.0GB Pamięci ram lub więcej"


Wiem że będzie chodzić mimo tego że mam teoretycznie za mało bo photoshop CS3 który ma minimum 512 chodził mi przy 128(bardzo dobrze chodził:banana:, i się zainstalował bez przeszkód)


Mógł by ktoś mi powiedzieć jak zmienić tę ilość widzianego przezz system ramu? Chcę to zrobić tylko na czas instalacji:)

Wyczytałem gdzieś(już nie pamiętam gdzie) że jest to możliwe przy modyfikacji serownika... czy tylko w taki sposób? wie ktoś jak coś takiego uzyskać?

2. Jedna moja poczciwa kostka ramu leży na biurku - komputer jej nie wykrywa! w żadnym slocie! a inne kości widzi bardzo dobrze w każdym slocie! Czy to oznacza że jest poprostu spalona? - pozostaje mi ją tylko wyrzucić tak? bo gdy ją włożę to wszystko działa ale działa tak samo jak bez tej kości...(nie wykrywa jej)
Nigdy mi się nie palił ram więc nie wiem czym to się objawia:]

Jeszcze nie dawno dzialała... pewnego razu poprostu zauważyłem we właściwościach systemu że ramu mniej...


Czy może jest jakiś dla niej ratunek :D:thumbsup:?


Dziękuje za uwagę
Pozdrawiam
Dadexix:)

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych