Skocz do zawartości


Zdjęcie

Blokowanie adresów, ale jak?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 kamiles

kamiles

    Nowy

  • 1 postów

Napisano 17 11 2012 - 10:24

DObry dzień :) wszystkim
Mam bardzo nietypowy problem i niestety nie wiem co jest przyczyną. Do nie dawna bez obaw mogłem przeglądać kwejka oraz devian arta. Dzisiaj już tylko te adresy stron nie działają ;(
Nie dzialają nie tylko na moim komputerze, ale po prostu na wszystkich w moim domu, co jest trochę dziwne.

Mój brat wielokrotnie narzekał, że laguję mu grę, kolega, który był również na swojej komórce nie mógł wejść tylko u mnie na te strony (normalnie w szkole mu działają). Poszedłem po rozum do głowy i sprawdziłem na ruterze, ale tam nie ma opcji blokowania stron, ba! zadzwoniłem do obsługi i powiedziano mi, że ten model nie posiada takiej opcji.

Co prawda kwejka mi nie szkoda, ale nie mam jak dodawać prac na deviana, byłbym wdzięczny gdyby ktoś mnie nakierował co z tym problemem zrobić :) dodam, że nie wiem dlaczego ale np. poprzez hidemyass (bramka proxy) też to nie działa.

Coś tam się znam na sprzęcie, więc wystarczyło by mnie nakierować. W tabeli rutingu na ruterze jest z 5 pozycji ciekaw jestem czy może to mieć jakieś znaczenie...

Dzięki z góry za pomoc

  • 0

#2 AlkoKolekcjoner

AlkoKolekcjoner

    Obserwator

  • 5 postów

Napisano 17 11 2012 - 19:13

Uruchom konsolę systemu (cmd) i wydaj polecenie tracert np. "tracert kwejk.pl" (oczywiście bez cudzysłowu). Dzięki temu dowiesz się, w którym miejscu trasy do serwera kwejk.pl jest problem z łącznością. Osobiście, tak w ciemno, sądzę że w routerze masz zablokowane IP Kwejka i dlatego nie możesz się połączyć. Aby Ci trochę ułatwić namierzenie tego wpisu podaję Ci adres IP Kwejka: 46.245.199.4

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych