Skocz do zawartości


instrukcja netgear wgr614 v9

Wyniki znalezione na www.forum.tweaks.pl: instrukcja netgear wgr614 v9


Problem z Routerem nie wykrywa sieci

Siema,Mam laptopa i chciałem sobie w domu zrobić sieć bezprzewodową, ale jest problem i zaraz wyjaśnie jaki.Kupiłem router Netgear WGR614 i chciałem go skonfigurować jednak coś jest nie tak.Konfiguruje za pomocą instalatora, który był wraz z routerem.Problem...

Siec bezprzewodowa-router

Witam.Wolabym zeby była zabezpieczona haslemI oczywiście, że masz taką możliwość. Zakładam, że kodowanie WPA zostanie obsłużone przez MIO.A komputer glowny musi byc wlaczony zebym mogl korzystac z neta za pomoca pda czy wystarczy, ze bedzie router i modem wlaczony?Po postawieniu routera to właśnie on przejmuje role bramy internetowej. Każde urządzenie podpięte do niego działa niezależnie w...

Problem z routerem

witammam problem z siecia bezprzewodowo. kupilem sobie routera firmy netgear. zrobilem wszystko tak jak bylo napisane w instrukcji i niby dziala. na laptopie wykrywa mi te mojo siec bezprzewodowa. lacze sie z nia, wszystko jest ok. ale jak odpalam explorera lub firefoxa to wyskakuje blad i nie dziala net. moze musze...

Problem z konfiguracja routera netgear dg834g

Witam mialem w domu siec przez kabel RJ-45 neostrada udostepniona tak ,ze byl intenet na 2 komputerach. Teraz zakupilem router netgear dg834g i mam problem z konfiguracja a wlasciwe oprogramowaniem do niego.Otrzymalem plytke z instrukcja podlaczenia tego routera .Wszystko podlaczylem dioda lan swieci sie na zielona...

Dobry router potrzebny na gwalt!

Wreszcie mam netgeara - wgt624 v3. Na początku miłe zaskoczenie - malutki i bardzo ładnie wygląda, kolejne - sam sobie znajduje adres mac czego nie robiły 3 poprzednie, instalacja banalna - wystarczy zaintalować z płyty i postępować krok po kroku według poleceń. Laptop pomimo zabezpieczenia wpa-psk, czyli bardziej zaawansowanego niż wpa, łączy się...

Router Netgear N150

Witam wszystkich! Proszę się nie śmiać że jestem aż tak zielony. Mam internet Orange Freedom i kupiłem wczoraj router Netgear N150 Wireless ADSL2+ Modem Router DGN1000. Pierwszy problem jaki się pojawia to że nie umiem dobrze go podłączyć . Router został podłączony do zasilania, kabel Ethernet również został podłączony do komputera. I został mi kabel...

Jaki router dla dwóch domów

Powerline komplikuje nieco sprawę i koszt jest większy, ja pozostałbym przy standardowym routerze-rozwiązania są 2: albo kupujesz drugi AP/router z funkcją WDS i łączysz go kablem z routerem, który obecnie posiadasz, albo kupujesz router z funkcją AP-Client i łączysz go bezprzewodowo z obecnym routerem. W drugim przypadku musisz mieć 2 radia, żeby sygnał przekazać dalej drogą bezprzewodową. Z...

Pytanie o dobór elementu sieciowego

Router ten: http://allegro.pl/item888143865_router_wrt54gl_linksys_wifi_upc_dsl_dd_wrt_gdans.html i do niego alternatywne oprogramowanie (tomato, ddwrt), stacjonarkę podłączyć po kablu, gdy coś się wyłoży to po wifi nie dostaniesz się do routera.Polecony model linksysa jest ok, ale działa w starym standardzie b/g, a teraz już nie ma dużej różnicy w cenie w stosunku do urządzeń działających w...

[ROZWIĄZANY]Blokada NETGEAR WGR614v7

WitamNazywam się Łukasz, i mam dość (może się wydawać żałosny) irytujący problem z routerem NETGEAR WGR614v7.A mianowicie mój ojciec który jest informatykiem, niemający bezpośredniego dostępu do mojego Laptopa, właśnie poprzez ten oto router Netgear'austawił mi można...

[firewall] Czy zwykła zapora wystarczy?

Hmm.Ten SpyBot to antyvirus no nie?Ja narazie mam avasta i czy ten SpyBot lub Outpost nie będzie z nim kolidował?I jeszcze jedno jak zabezpieczyć żeby żadna osoba nie kożystała z mojego routera(NETGEAR wgr614)

30 Mb/s internet a jest gorzej niż jak było 6 Mb/s

Witam jakiś czas temu zmieniłem umowę swojego internetu z TOYA na 30Mb/s. Po paru dniach przyszedł jakiś koleś i dał mi inny modem CISCO EPC3008. Pod ten modem podłączyłem swój stary wireless router Netgear ;WGR614v6, który ma napisane niby 54Mb/s ale max co da się z niego wyciągnąć przez wifi to ok 16Mb/s, ale...

Opinie - NetGear WNDR3800

Ktoś może orientuje się w temacie routerów firmy NetGear? Jak jest ze stabilnością, wykonaniem? Nigdy nie używałem jeszcze ich routerów i sam nie wiem czego się spodziewać, choć z tego co widzę opinie są raczej zachęcające.Pzdr.Mam już 3 lata od nich router wgr614 i od tego czasu nie przerwanie świetnie się sprawuje,...

WIFI- problem

Co masz za kartę WiFi w komputerze, oraz podaj modem routera.Karta wifi to: Realtek8185, a ruter Netgear WGR614

Rozdzielenie sygnału z modemu

Jeśli masz dostawcę, który blokuje połączenia po MACu to tylko z tej karty sieciowej na którą masz podpisaną umowę możesz łączyć się z netem. To wyjaśnia dlaczego na drugim komputerze internet nie działa. Zdecydowanie do rozdzielenia polecam zakup routera, który pozwoli sklonować adres MAC karty sieciowej i jednocześnie rozdzielić neta na kilka kompów. Polecam zakup ...