Skocz do zawartości


czyszczenie dysz epson sx 125

Wyniki znalezione na www.forum.tweaks.pl: czyszczenie dysz epson sx 125


Brother dcp-J315w czy epson stylus sx-425w

Obecnie opłaca się kupić drukarki takie jak Brother czy Canon ale z Canona to tych droższych czyli od ceny 300zł, bo tylko te maja wymienne pojemniki każde z osobna kolory i dość tanie. Jeśli chodzi o Brothera to one wszystkie są drogie lecz mają możność wymiany pojedynczego pojemnika z atramentem. Ceny są...

Logi - csrss.exe - włam na facebooka

Witam.Od jakiegoś czasu podczas logowania się na moje konto na fb zauważyłem że ktoś wyłącza mi czat.Nikt oprócz mnie nie zna mojego hasła. W ustawieniach konta pojawiają się dodatkowe logowania.Zauważyłem w procesach dziwny jak dla mnie proces - csrss.exeProszę o sprawdzenie moich logów z OTL. Myśle że coś oprócz csrss sie znajdzie jeszcze Z góry dziękuję OTL.txtOTL logfile created on:...

Logi - System się zacina

Witam. posiadam eset smart security(codziennie aktualizowanego nawet pare razy)lecz cos mi znow system tnie prosze o sprawdzenie loga!Logfile of Trend Micro HijackThis v2.0.2Scan saved at 03:35:54, on 2008-06-20Platform: Windows XP Dodatek SP3 (WinNT 5.01.2600)MSIE: Internet Explorer v6.00 SP3 (6.00.2900.5512)Boot mode: NormalRunning...

Logi - Usunięcie trojana

Co powinieniem zafixować aby pozbyć się trojana Win32:Gothic [Trj]. Tylko avast go wyczytuje.OTO LOG Z COBOFIXComboFix 08-01-03.3 - Syku 2008-01-06 10:26:15.1 - NTFSx86Microsoft Windows XP Professional 5.1.2600.2.1250.1.1045.18.2534 [GMT 1:00]Running from: I:\Syku\Programy\ComboFix.exe * Created a new restore...

Jak uzupełnić atrament w pojemnikach do drukarek

Każdy kto używa drukarki po pewnym czasie zastanawia się nad możliwością obniżenia kosztów eksploatacji drukarki czy urządzenia wielofunkcyjnego.Jednym z sposobów jest uzupełnianie atramentu w pojemnikach urządzenia/drukarki. Ceny takich atramentów są różne i są nie wielkie różnice w cenie za pakiet 3*20ml atramentu kolorowego i 2*20ml za atrament czarny.Z reguły do każdego pakietu dołączane...

HP PSC 1215 Przerywa przy drukowaniu na czarno

Przeczyść dysze płynem udrażniającym (jeśli nie masz płynu to przygotuj sobie miseczkę ciepłej wody z mydłem i włóż do niej kartridż dyszami na kilkanaście minut) możesz tez przemyć styki kartridża spirytusem.Z pierwszego posta...

[3000zł] Zestaw do gamingu na wysokim poziomie

Witam użytkownicy. W związku z tym, iż jestem zapalonym graczem komputerowym, postanowiłem odświeżyć mój komputer. Niestety gdy kupowałem TEN Komputer nie byłem zbytnio obeznany w komputerach i nie wiedziałem co będę z nim robił, ponad to został zakupiony w markecie. Ma już trzy lata z czego można...

Tusz do drukarki

Temat przeniosłem do problemów sprzętowych. Zaschła Ci głowica, na początek w Toolboxie HP poszukaj "serwisowanie drukarki" i spróbuj gruntownego czyszczenia głowicy. Wykonaj po tym test dysz, jeśli to nie pomoże pozostaje wymiana na nowy katridż lub zabawa z płynami czyszczącymi (w tym wypadku do
  • Archiwum
  • napisane 27 02 2007 18:09
  • Odpowiedzi: 2
  • Wyświetlenia: 4543

która z tych drukarek będzie najlepsza

Zamienniki do HP są bardzo pojemne. W przeliczeniu kasa na pojemność = najtańszy stosunek. Co do trwałości to tak patrząc jak u mnie na półce leżą to minie rok zanim wyschną. Ostatnio udało mi się jednego uratować poprzez nalanie do nakrętki po słoiku troche goracej wody i włożenie tam zaschniętej dyszy. Normalnie stał pionowo aby dotykał wylotem do wody....

Logi - "Świąteczne porządki"

Tak jak w opisie tematu "Świąteczne porządki"Jako, że nigdy nie mam czasu na to, wczoraj specjalnie się zmobilizowałem...Przejechałem PC programem do defragmentacji, pousuwałem zbędne pliki z dysku C: (prefetch, temp, cache itd.) potem dla pewności CCleaner i czyszczenie rejestru.No... i od razu...

Jakie urządzenie wielofunkcyjne do 250 zł ?

Witam.Mam zamiar nabyć urządzenie wielofunkcyjne do domowego użytku. Dużo drukuje czarnego tekstu, mniej kolorowych fotografii (ale drukuje, więc laserówka odpada). Drukarka musi być tania w eksploatacji, tusze(oryginalne, zamienniki) muszą być do niej bardzo tanie i co jest ważne tusze muszą mieć osobne naboje.W moim HP PSC 1410 zamienniki tuszy zapchały dyszę...

Jak sformatować Vistę bez płyty ?

Moim zdaniem na mulenie się Visty jedynym sposobem jest instalacja XP albo 7 ;/przepraszam czy tu biją ? ..nie chciałbym się wtrącać ale takich dyrdyamał to dawno nie czytałem izaw - hm 45 min w ciągu roku nazywasz wysiłkiem ? (założenie raz w roku format ). Dużo więce czasu spędzasz na dbaniu o system czyszczeniu rejestru itd. Jedyny uzasadniony...
  • Windows Vista
  • napisane 14 11 2009 21:27
  • Odpowiedzi: 22
  • Wyświetlenia: 92006

[inne]Powolny komp

Witam wszyskich serdecznie .Od wczoraj mój komp zaczoł sie mulić i nie wiem co sie stało.Pierw włożyłem pen-drive a potem nabrało mnie na czyszczenie kompa.Po zakończeniu włączyłem mojego grata i zaczeło sie ciąć.Nie wiem co sie stało.Tnie mi sie nawet gta 3!! a mam:procka:2.0GHz512ramati radeon 9000 (128mb)Nie wiem może to jakiś wirus albo jakaś...

komputer strasznie zamula

Dodatkowo możesz usunąć leganlego szpiega.Zrobisz to tak ze odpalisz hjt wybierzesz opcje do a system scan only.Zrobi Ci się log i zaznacz kwadraty obok poniższego wspiu i daj fix.Tak samo usuń wpisy któreO4 - HKLM\..\Run: [Alcmtr] ALCMTR.EXEPonad to zróbSmitfraudFix.Użyj go z opcji "Clean", czyli wpisz 2 i naciśnij ENTER.Po jego użyciu może zajść potrzeba ustawiania od...
  • Archiwum
  • napisane 21 04 2008 20:03
  • Odpowiedzi: 3
  • Wyświetlenia: 2285