Skocz do zawartości


Zdjęcie

HP PSC 1215 Przerywa przy drukowaniu na czarno


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 GSWito

GSWito

    Obserwator

  • 6 postów

Napisano 19 02 2010 - 11:07

Witam mam Problem. Od pewnego czasu moja drukarka drukuje na czarno tak...
Dołączona grafika
Działo mi się tak już na poprzednim tuszu który kupiłem w sklepie (nie oryginalny HP ale innej markowej firmy) Kupiłem nowy HP też się tak dzieje. Jak napełnie jakiś stary kadridz to mam to samo. Wier ktoś może czym to jest spowodowane??

  • 0

#2 geronimoo

geronimoo

    Uzależniony od forum

  • 1 457 postów

Napisano 19 02 2010 - 14:47

Przeczyść dysze płynem udrażniającym (jeśli nie masz płynu to przygotuj sobie miseczkę ciepłej wody z mydłem i włóż do niej kartridż dyszami na kilkanaście minut) możesz tez przemyć styki kartridża spirytusem.

  • 0

#3 olcrfabo

olcrfabo

    Nowy

  • 4 postów

Napisano 19 02 2010 - 16:47

Przeczyść dysze płynem udrażniającym (jeśli nie masz płynu to przygotuj sobie miseczkę ciepłej wody z mydłem i włóż do niej kartridż dyszami na kilkanaście minut) możesz tez przemyć styki kartridża spirytusem.


Z pierwszego posta można wywnioskować, że problem nie polega z zabrudzonymi dyszami, a wg mnie również z samym kartridżem. Mam podobny problem tyle, ze u mnie np. stronę testową czy np podczas czyszczenia drukarka drukuje idealnie a jak już chcę wydrukować jakiś dokument to drukuje tak jakby się tusz skończył, czyli na początku drukuje( co prawda i tak kiepsko) a już od połowy kartki nic nie widać, zresztą pierwszej połowy też prawie nie widać.

Wg mnie jest to problem ze sterownikami, a bardziej jakiś konflikt z systemem. U mnie przeinstalowanie sterowników nie pomogło i na razie nie wiem co dalej robić...

Użytkownik olcrfabo edytował ten post 19 02 2010 - 16:50

  • 0

#4 GSWito

GSWito

    Obserwator

  • 6 postów

Napisano 19 02 2010 - 17:54

Ja mam dokładnie jak olcrfabo Strone testową drukuje dobrze a dokumenty nie. Tak samo kseruje dobrze..
  • 0

#5 geronimoo

geronimoo

    Uzależniony od forum

  • 1 457 postów

Napisano 19 02 2010 - 19:32

a jak drukuje w kolorze?

nie oryginalny HP ale innej markowej firmy

to o niczym nie świadczy, ja również dwa razy kupiłem zamienniki, też znanej firmy i oba po kilku stronach druku wysiadły (zepsuta elektronika) pomimo, że prawie pełne.
  • 0

#6 olcrfabo

olcrfabo

    Nowy

  • 4 postów

Napisano 20 02 2010 - 10:46

a jak drukuje w kolorze?
to o niczym nie świadczy, ja również dwa razy kupiłem zamienniki, też znanej firmy i oba po kilku stronach druku wysiadły (zepsuta elektronika) pomimo, że prawie pełne.


OK na Potwierdzenie mojej tezy powiem, że pod Linux LiveCD drukarka drukuje idealnie tak jak powinna...

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych