Skocz do zawartości


wieszanie sie router asmax 1004

Wyniki znalezione na www.forum.tweaks.pl: wieszanie sie router asmax 1004


Router neostrady ADSL do szerokopasmowego neta

Witam, mam internet szerokopasmowy podłączany przez zwykłą wtyczke RJ45 czyli taką jak do zwykłej sieciówki. Moja siostra ma starego laptopa, w którym działa tylko Wi-fi. Pożyczyła od kolegi router, dokładnie taki -> asm_router_ar-1004_g , asmax-ar1004g. Ma on jak widzicie...

[sprzedam] router asmax 1004g-V2

Witam,do sprzedania router marki asmax. Ma wbudowany modem adsl. Nadaje sie do laczy netii neostrady, multimo itp.Licytacja od zlotowki bcmallegro
  • Giełda
  • napisane 05 04 2011 15:37
  • Odpowiedzi: 0
  • Wyświetlenia: 2059

Router,Parę Komputerów,ip,Wspólna gra

Drodzy Użytkownicy!Mam pewien problem otóż razem z bratem oraz kumplami chcieliśmy wspólnie popykać w naszą ulubioną grę.to że mam najmocniejszy komputer z naszej gromadki to chciałem postawić serwer.Nie mam problemu z postawieniem serwera lecz problem się zaczyna kiedy mam podać przyjaciołom ip.Więc gdy dostaje swoje ip z strony http://www.mojeip.net/ to na tym adresie ip w przeglądarce...

Modem neti wylogowuje sie...

WitamMam internet w neti modem z routerem ASMAX AR-1004G ktory został skonfigurowany na komputerze przeniesiony do innego pomieszczenia. Podłaczony do dekodera nbox przes rjotke a przez wifi z komputerem. Potrafi sie rozłaczyc kilka razy z wifi zmieniłem antene na mocniejsza a...

Asmax-904u zamula lacze podczas sciagania :/

Posiadam Neostrade 1mb dziele ja na 2 komputery za pomoca routera Asmax-904u. Po podlaczeniu routera jak wlaczam emule calkowicie nie da sie przegladac stron www, albo nie wczytuja sie albo bardzo bardzo mozolnie, a w tym czasie emule np sciaga z predkoscia 5,5 KB/s i wysyla 9...

Problem z VPN - błąd 619. Pilne

Witam forumowiczów!Mój problem wiąże się z połączeniem VPN.Aha, naprawdę używałem google!System z którego korzystam to Windows 7 Ultimate (wersja 6.1 kompilacja 7600).Skonfigurowałem połączenie VPN poprawnie, konsultowałem się z administratorem serwera z którym za pośrednictwem rzeczonego połączenia chcę się komunikować, a ponadto przetestowałem połączenie (wziąłem laptopa do kumpla) w...

Łączenie dwóch routerów

Posiadam 2 routery. Jeden ADSL drugi WAN. ADSL to ASMAX 704u, a WAN ASUS RT-N10. Połączyłem wyjście LAN z ASMAXA do LAN ASUSA, wyłączyłem na obu DHCP. Asmax ma IP 192.168.1.100, Asus 192.168.1.1. W Asusie ustawiłem bramę na 192.168.1.100 i...

jakiś ciekawy ruterek pod chello

Witam.Myślałem nad jakimś ruterkiem z rodzinki Linksys np. WRT54GLZawsze uważałem tą firmę za solidną, jednak po czterokrotnej wizycie w serwisie - a sprzęt nadal nie działa - już przestałem jej ufać.ps. mam chello classic i telefon w jednym podłączony pod sieciówkę a nie przez USBTak więc potrzebujesz zwykły router. Jak już pisałem na łamach forum,...

Zmiany na lepsze.

Servus!Mam od niedawna taka zagwostke, oto jestes posiadaczem twoch routerow Asmaxa i Dlinka. Asmax jest podlaczony do Internetu ( neo 6MB\s ). Mam podlaczone do tego 3 komputery i 2 laptopy. Jako ze znajduje sie teraz na emigracji mieszkam w niemczech od ponad 12...

Rozlaczanie polaczenia

Mam router Asmax 904u , pare miesiecy temu kupilem go za 100pln , pare meisiecy landie chodzil wszystko ok, od pewnego jednak czasu dwoch miesiecy nie mam do niego sil - rozłącza połączenie. Najczesciej wieczorami, co pare minut, internet jest, nie ma, jest nie ma i tak w kolko. Poniedzialek - piatek chodzi w maire...

sieć i lagi

Witam!Nie jestem pewien czy to odpowiedni dział, bo nie wiem czy problem jest sprzętowy czy programowy.Założyłem sobie ostatnio w domu sieć na dwa komputery, które łączą się z internetem przez router Asmax BR-604 (dałem za niego 50zł :s), który z kolei podłączony jest do modemu od providera. Sieć wydaje mi się...

Łączenie dwóch routerów

Przy ustawieniu LAN-WAN czyli łaczeniu dwóch róznych sieci masz ustawione adrsy lokalne w tej samej podsieci a nie może tak być bo łaczysz rózne sieci w tej samej podsieci i routerki głupieją zmien adres jednego z nichz innej podsieci. jak u asmaxa masz 192.168.1.1 to asusa ustaw na 192.168.10.1 przy masce jak się...

jak odblokować porty w routerze

witamuzywam bit cometamam podobny problem, tylko wyglada on tak:pliki typu jakis album muzyczny lub film w formacie rvmb sciagam, niewszystkei ale wiekszosc,ale gdy chce sciagnac film wikeszego formatu przykladowo 700 mb lub wiecej nielaczy mnie wogole, wydaje mi sie ze mam blokowane portyuzywam routera, i moze dlategowiec moje pytanie brzmi o co chodzi,...

help_decrypt

Witam. Mam pewien problem. Mianowicie ostatnio wlaczam komputer a wszyskie moje zdjecia, filmy, pliki tekstowe itd. sa zaszyfrowane. Kiedy wlaczam plik z notatkami to mam w nim zamiast notatki cos w rodzaju chinskich znakow czy ciagu liczb i liter. przy kazdym pliku/folderze z plikami, utworzyly sie 4 pliki o nazwie "help_decrypt". Dwa jako pliki skrotowe do strony internetowej, jeden jako...