Skocz do zawartości


jak zaintalować w delleatitude e4310 windowsa 7 pro oa

Wyniki znalezione na www.forum.tweaks.pl: jak zaintalować w delleatitude e4310 windowsa 7 pro oa


jak odinstalować program "Starter Wallpaper Changer"

Witam.Szukam pomocy ws. pulpitu którego nie mogę zmienic i jest czarny. Do wieczoru było wszystko ok , ale chciałam :wypróbować nowy program i zaisntalowałam Starter Wallpaper Changer. Zmienilam tapete i po ponownym zalogowaniu ekran był czarny. Więc usunęłam ten program (nie poprzez deinstalacje tylko z pulpitu...
  • Windows 7
  • napisane 13 03 2013 01:28
  • Odpowiedzi: 12
  • Wyświetlenia: 4789

Jest klucz,brak plyty.

Witam.Wiec dostalem na gwiazdke os rodzicow wlasnie nowego laptopa,Windows Vista Home premium byl nagrany,jednak nigdzie nie ma plyty,ale mam klucz produtku. I moj problem polega na tym ze chcialbym ta Viste na grac na mojego nowego kompa ktorego niedlugo dostane.. Jest jaksa...
  • Windows Vista
  • napisane 16 09 2008 05:19
  • Odpowiedzi: 4
  • Wyświetlenia: 1314

gry same sie wyłączają

Witam wszystkich i bede wdzieczna za pomoc.Otoz gry(wszystkie)po kilku minutach same sie wylanczaja,przychodzi roport o bledzie alpikacji setup.exe,i po graniu.Nie moge wgrac rownierz programow,bo wyswietla sie komunikat ze mam wlozyc dysk instalacyjny windowsa bo brakuje jakiegos ploku,nie moge przywrucic...
  • Gry
  • napisane 15 05 2008 12:05
  • Odpowiedzi: 2
  • Wyświetlenia: 2157

Problem z instalacją Windows XP

Witam!Mam taki problem z reinstalem windy. A więc chciałem znajomej zrobic formata i wgrać nowego wina. Więc odpalam po restarcie płytkę windowsa ładuje się, po czym komunikat:Instaltor nie znalazł zainstalowanego żadnego dysku twardego na tym komputerze. Dziwne bo jak może nie byc dsku skoro
  • Windows XP
  • napisane 29 11 2006 20:50
  • Odpowiedzi: 269
  • Wyświetlenia: 174404

Windows 8 błąd 0xc0000225

Witam,kupiłem dzisiaj laptopa HP Pavilion g6-2245sw amd a10-4600m. Zaintalowałem windows 8 i chciałem podzielić dysk na dwie partycje zgodnie z instrukcją z filmiku: http://www.youtube.com/watch?v=pR5b2fzGXQYKomputer zrestarował się i zamiast włączyć, pokazuje następujący błąd:OdzyskiwanieKomputer wymaga...
  • Windows 8 i 8.1
  • napisane 16 12 2012 23:30
  • Odpowiedzi: 2
  • Wyświetlenia: 8580

Problem z uruchomieniem XP - brak hal.dll

Cześć ! Mam pewien problem, otóż na moim laptopie są zainstalowane 2 systemy: Ubuntu 10.4 oraz XP. Podjąłem próbę usunięcia Ubuntu, ale wtedy nie chciał się załączyć XP i wyświetlał się jakiś błąd"no such directorygrub rescue>"Tak więc zaintalowałem linuxa i znowu podjąłem próbe, ale tym razem...
  • Windows XP
  • napisane 16 11 2011 17:36
  • Odpowiedzi: 6
  • Wyświetlenia: 5599

Przeglądarki

1) Spróbuj odinstalować ten program:amuleC (HKLM-x32\...\{19539992-061C-4E8B-9053-07B175303AF4}) (Version: 1.0.1 - amuleC) <==== UWAGA 2) CHR Profile: C:\Users\Komp1\AppData\Local\Google\Chrome\User Data\ChromeDefaultData [2017-01-07] <==== UWAGAUruchom Google Chrome> Naciśnij klawisze: lewy Alt+F i kliknij przycisk Ustawienia >> Sekcja: OSOBY>zaznacz (wybierz):...


Lista ciekawych programów.

Don’t Sleep. Aplikacja zapobiega zamknięciu systemu, zrestartowaniu,Hibernacji, wylogowania się, blokuje wygaszacza ekranu.Jest to istotnie jak używamy starsze programy. W10Privaty to gratka dla tych, którzy chcą zachować prywatność w systemieWindows. Program działa tylko...
  • Oprogramowanie
  • napisane 11 07 2019 17:59
  • Odpowiedzi: 2
  • Wyświetlenia: 1998

cse google

1) Spróbuj odinstalować ten program:WinSnare (HKLM-x32\...\{54A54A73-D8CF-4EBF-BEA7-AD6507ACE4C5}) (Version: 4.1.0 - WinSnare) <==== UWAGAAdw-Cleaner go usunął, ale w logach FRST dalej jest 2) Otwórz Notatnik i wklej w nim:DeleteKey: HKLM\SOFTWARE\Microsoft\...


Prośba o spradzenie logów

1)Shortcut: C:\Users\Kasia\Desktop\Google Chrome.lnk -> C:\Program Files (x86)\Cansuck\Application\chrome.exe (Google Inc.)Shortcut: C:\Users\Kasia\AppData\Roaming\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\Google Chrome.lnk -> C:\Program...


Win7 nie rozhibernowal sie; komputer nie uruchamia sie

Mam problem z komputerem stacjonarnym. Pisze z tableta, nie mam polskich znakow, wybaczcie.Zaczelo sie od tego, ze Windows 7 nie wybudzil sie z hibernacji, a po tym wcale nie chcial sie uruchomic.Komputer to: Quad Q6600, 4GB RAM, plyta to MSI P45 neo (nie jestem na 100% pewien tego dopisku neo), zasilacz jakis 550W...

Wirus, który się odnawia

Jakaś infekcja niewątpliwie była, bo są nałożone blokady na programy ochronne. Log FRST.txt o jest tylko jego górna część! 1) Odinstaluj ten program:Smart File Advisor 1.1.8 (HKLM-x32\...\Smart File Advisor_is1) (Version: 1.1.8 - Filefacts.net) <==== UWAGA 2) Uruchom FRST. NA klawiaturze naciśnij...

Chiński wirus ''żęną''

Otwórz Notatnik i wklej w nim:Task: {616E17BD-6F99-42AD-87A7-58197BB1E41D} - System32\Tasks\UCBrowserUpdater => c:\Program Files\UCBrowser\Application\update_task.exe [2017-01-16] (UCWeb Inc) <==== UWAGARemoveDirectory: c:\Program Files\UCBrowserTask: {86903A27-B674-4706-B2C9-64F590D7C664} -...

Rozłączające się monitory oraz lagująca mysz podczas zaznaczania

Witam. Nie wiem czy to odpowiedni dział (jeżeli nie to proszę o przeniesienie). Od ponad miesiąca walczę z dwoma skomplikowanymi (jak dla mnie) problemami z komputerem.  Problem #1 (ten problem występuje od dłuższego czasu, jeżeli nie...