Skocz do zawartości


brother j315w drukarka offline

Wyniki znalezione na www.forum.tweaks.pl: brother j315w drukarka offline


Podłączenie drukarki poprzez WIFI w Windows Vista

Niestety czasem z tą drukarką są problemy nie do przejścia, ale spróbuj jak ktoś napisał na elektrodzie:Wciskamy "Menu" na drukarce. Dalej "Druk raportów/Raport WLAN" i "OK". Jeśli w wydrukowanym raporcie jest "Connection:OK" a na komputerze mamy w statusie "Offline",...

Problem z drukarką Brother DCP-J40W

Witam,nie dawno zakupiłem drukarkę Brother DCP-J140W.Obsluga poleciła mi abym po kazdym zakonczonym zadaniu wylaczal drukarke. Tak tez robie.Lecz moim zdaniem przy wykonaniu w.w. czynnosci powinno byc slychac chowajaca sie glowice.I tu jest pies pogrzebany. Wlaczam

Zamienniki tuszy Brother LC 985

Witam. Chcę kupić drukarkę Brothera DPD-J515W, która chodzi na tusz podany w temacie i zastanawiam się jakie zamienniki byłyby do niej najlepsze. Na Allegro znalazłem imponujący zestaw 10 tuszy "0x TUSZ BROTHER DCP-J125 DCP-J315W...

Drukarka dla studenta

siemano, laserówka opłaca się tylko jeśli będziesz czarno-białe wydruki robić , ale zawsze warto mieć pod ręką kolor- chociążby po to, by wydrukować CV. Więc masz do wyboru - ---Brother DCP-J140W ,np, za 285zł - u producenta inksystem.pl - drukarka mała, niezawodna i niedroga w eksploatacji, posiada wifi, cicha. Nie...

[problem] jak uruchomić bufor wydruku w Windows7

Na laptopie z windows 7 ultimate zainstalowałem z płytki całe oprogramowanie do drukarki Brother DCP-J315W zaznaczyłem aby laptop łączył się z drukarką poprzez wifi przez ruter.Niestety nie jestem w stanie nic wydrukować ponieważ jak...
  • Windows 7
  • napisane 30 10 2012 16:16
  • Odpowiedzi: 7
  • Wyświetlenia: 27014

Problem z drukowaniem Brother DCP-J552DW

Witam,mam problem z drukowaniem na drukarce Brother DCP-J552DW. Drukarka połączona jest z komputerem przez Wi-Fi. Gdy włączam opcje - drukuj na pasku wyświetla mi się informacja, że drukarka jest w trybie offline(Windows 8.1 Pro)....

Urządzenie wielofunkcyjne Brother DCP-J315W czy Canon PIXMA MG5350

Drukarkę Brother DCP-J315W mam już z 5 miesięcy: ładnie drukuje kolory a druk jest dosyć szybki (no i łatwa konfiguracja wi-fi). Trzeba jednak uczciwie przyznać, że skaner dość długo skanuje a urzadzenie trochę głośno chodzi ale ostatecznie to nie są aż tak wielkie wady. Co do...

[Kupię] drukarkę 3w1 Brother DCP-J315W

Kupię drukarkę 3w1 Brother DCP-J315W do 250zł najlepiej jeszcze na gwarancji :) 
  • Giełda
  • napisane 26 08 2013 00:14
  • Odpowiedzi: 0
  • Wyświetlenia: 2889

Podłączenie drukarki poprzez WIFI w Windows Vista

witam.na początku zaznaczam że jestem kompletnym laikiem i dlatego zwracam sie o pomoc do fachowców.wczoraj stałam sie szczęśliwym(albo i nie)właścicielem drukarki brother dcp-j315w,i nie mogę sobie poradzić z jej połączeniem przez wi-fi z komputerem w systemie vista.bardzo...

Brother J315W- komunikat o braku papieru

Witam. Piszę w sprawie nowej drukarki Brother J315W. Parę dni temu ją kupiłem, wszystko zainstalowałem, tusze również, jednak jak chce coś wydrukować to wyświetla się na monitorze powiadomienie, że brak papieru, na drukarce również. Kiedy klikam start to pobiera papier i drukuje...

Logi - Trojan injector

Raport:All processes killed========== OTL ==================== FILES ==========C:\Documents and Settings\All Users\Dane aplikacji\{5604444B-A616-48BC-8B1D-126C358025FC}\SetupArchive\FFB013D3\B94081D6 folder moved successfully.C:\Documents and Settings\All Users\Dane...

Brother dcp-J315w czy epson stylus sx-425w

Obecnie opłaca się kupić drukarki takie jak Brother czy Canon ale z Canona to tych droższych czyli od ceny 300zł, bo tylko te maja wymienne pojemniki każde z osobna kolory i dość tanie. Jeśli chodzi o Brothera to one wszystkie są...

Problem z wykryciem portu drukarki USB pod Windows XP

Witam. Mam dość osobliwy problem z drukowaniem, z którym nie mogę sobie poradzić. Proszę życzliwych forumowiczów o pomoc. :)Posiadam popularną drukarkę Canon Pixma iP1000 podłączaną pod port USB. Z instalacją i użytkowaniem drukarki nie miałem żadnych problemów podczas jej używania na starym sprzęcie i przy systemie...
  • Kosz
  • napisane 22 09 2007 16:58
  • Odpowiedzi: 0
  • Wyświetlenia: 3364

Canon MP550 VS Brother DCP 365CN

WitamPrzeszperałem naprawde dużo tematów. Szukam Urządzenia Wielofunkcyjnego... a kieruje się głównie:1) EKONOMICZNOŚCIĄ! To dla mnie naprawdę ważne żeby tusze nie były drogie, aby drukarka wydajnie drukowała 2) Ładny druk dokumentów tekstowych, kolorowychJestem studentem,...
  • Kosz
  • napisane 17 05 2010 00:06
  • Odpowiedzi: 0
  • Wyświetlenia: 3752