Skocz do zawartości


Zdjęcie

Drukarka dla studenta


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Vilya

Vilya

    Nowy

  • 1 postów

Napisano 10 11 2012 - 19:07

Cześć :) Szukam jakiegoś dobrego urządzenia wielofunkcyjnego na studencką kieszeń (do ~300zł), stosunkowo taniego w eksploatacji i o niezbyt wielkich gabarytach. Nie zależy mi na kolorowych wydrukach czy WiFi, ale cieszyłabym się z opcji DUPLEX. Na co dzień nie przewiduję drukować zbyt wiele, jednak w okresie sesji będzie to zapewne kilkaset stron różnych materiałów.

Myślicie, że bardziej opłaca się inwestować w laserową czy atramentową? Macie jakieś konkretne propozycje?

  • 0

#2 Angel1122

Angel1122

    Nowy

  • 4 postów

Napisano 14 11 2012 - 16:25

Dobrą drukarką może być drukarka HP LaserJet P1102, dostępne są doniej bardzo tanie zamienniki chociażby na stronie http://24inks.com.

  • 0

#3 miroslawkras

miroslawkras

    Obserwator

  • 9 postów

Napisano 20 12 2012 - 23:52

siemano, laserówka opłaca się tylko jeśli będziesz czarno-białe wydruki robić , ale zawsze warto mieć pod ręką kolor- chociążby po to, by wydrukować CV. Więc masz do wyboru -
---Brother DCP-J140W ,np, za 285zł - u producenta inksystem.pl - drukarka mała, niezawodna i niedroga w eksploatacji, posiada wifi, cicha. Nie wydasz więcej , niż korzystając laserówką. Możesz do drukarki CISS kupić- z gwarancją na rok.
----Canon MG5250. Mam od pół roku, wcześniej miałem Brothera. Na razie jedna z lepszych / urządzeń wielofunkcyjnych z jakimi miałem do czynienia. Nie wiem jak to jest ze skanem klisz, bo nie miałem potrzeby z takiej funkcji korzystać, ale na płytkach drukuje bardzo fajnie, ma duplex, modem WiFi.
---Brother DCP-J315W za 284 zl (cena z inksystem pl ) - bardzo elegantska i szybka. http://www.inksystem.pl/all-in-one-ciss/brother/dcp-j315w.html
  • 0

#4 Nowetonery_com_pl

Nowetonery_com_pl

    Początkujący

  • 26 postów

Napisano 16 01 2013 - 14:33

Moim zdniem najtansze w późniejszej ekploatacji są drukarki firm Hp oraz Brother,więc skupiłbym się na ich modelach. Do kwoty 300zł możesz znaleźć już coś z wifi,a więc to zawsze duze ułatwienie. Canon mg 5250 będzie droższy,więc nie wiem czy to dobry pomysł.

Użytkownik Nowetonery_com_pl edytował ten post 16 01 2013 - 14:33

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych