Skocz do zawartości


acer aspire 5720zg instalacja winxp

Wyniki znalezione na www.forum.tweaks.pl: acer aspire 5720zg instalacja winxp


mup.sys - problem, z ktorym nie potrafie sobie poradzic

Mam laptopa Acer Aspire 3610 i powazny problem z ktorym nie wiem jak sobie poradzic. Otoz przy odpalaniu system (WinXP Pro SP2) po kilku chwilach pojawia sie czarny ekran i nic dalej sie nie dzieje, przy probie odpalenia w trybie awaryjnym system staje po zaladowaniu pliku...
  • Windows XP
  • napisane 07 05 2007 22:08
  • Odpowiedzi: 2
  • Wyświetlenia: 4610

Problem z dyskiem w laptopie

Problem przedstawia się tak: Wtorek, godzina 16:00Rozpakowuję całkiem spore archiwum RAR (sprawdzone pod kątem wirusów). Niestety w trakcie operacji orientuję się, że partycja systemowa (mam winXP Pro)ma nieco zbyt mało miejsca i WinRAR zaczyna się dusić, a w końcu wiesza się cały komputer. Po ponownym uruchomieniu ukazuje mi się komunikat o błędzie...
  • Archiwum
  • napisane 09 11 2007 16:24
  • Odpowiedzi: 1
  • Wyświetlenia: 948

Problem z połaczeniem

Witam wszystkichMam następujący problem Kupiłem Router "TP-Link TL-WR740N" i skonfigurowałem go z notebook firmy "Acer aspire one AOA150" tak jak jest w instrukcji szybkiej instalacji z zabezpieczeniami WPA-PSK\WPA2-PSK Notebook wyszukał moją sieć...

Laptop System Vista, ale chce XP

Witam. Mam laptopa Acer Aspire 5720ZG2-rdzeniowy, Mam go chyba popsutego, ponieważ żaden plik EXE mi nie działa. Nie chce mi się jechać do Warszawy ze Skierniewic z nim. A w ogóle pokaże wam jak wygląda ten błąd w nim. Foto w załączniku i podam jeszcze stronke....
  • Windows Vista
  • napisane 20 10 2008 14:24
  • Odpowiedzi: 2
  • Wyświetlenia: 1430

Instalacja Windows XP na laptopie ACER.

Instalacja systemu Windows XP na AcerzeSterowniki do Windows XPInstalacja karty muzycznejInstalacja WIFIInstalacja kart graficznejStandardowa instalacja systemu1....
  • Notebooki
  • napisane 24 01 2008 11:14
  • Odpowiedzi: 8
  • Wyświetlenia: 133795

Acer Aspire ONE D255E MEGA RECENZJA !

Netbook Acer Aspire ONE D255EMINI WPROWADZENIE CZYLI O CO KAMANNetbooki jak wiemy zdominowały już mocno światowy rynek co za tym idzie ciężko jest przekonać klientów tylko poprzez konfigurację sprzętową czy też designem. Producenci starają się za...

Kilka pytań w związku z laptopem

Witam,posiadam laptopa acer 5750G (i3,540m,8gb, 256gb ssd) i mam kilka pytań :1. czy ktoś może wie jakiej grubości powinny być termopady i Phobya Thermopad XT 120 x 20 x 1mm 7W/m będą dobre?1a. Czy im większa przewodność ciepła termopadu i pasty tym lepiej, czyli 7W/m lepiej przewodzi niż 2W/m?2.  czy jest sens wymieniać pastę na Geild GC Extreme czy...
  • Notebooki
  • napisane 09 01 2015 13:45
  • Odpowiedzi: 0
  • Wyświetlenia: 3536

FAQ dotyczące częstych problemów ze sprzętem i system WinXP

Dlaczego system się wiesza, komputer sam się resetuje, wyłącza lub o zgrozo nie włącza. Opis częstych problemówPoradnik pisany jest dla osób mających problemy z komputerem lub systemem Windows XP(niestety nie posiadam Visty dlatego poradnik jest na XP, choć wiele z tu opisanych porad można wykorzystać w Viscie. Nie kiedy są tylko minimalne różnice), najpopularniejszym systemem operacyjnym jak...
  • Porady Windows
  • napisane 25 02 2008 19:17
  • Odpowiedzi: 0
  • Wyświetlenia: 41563

ACER ASPIRE nie bootuje płyt i nie uruchamia programow

KOMPUTER STACJONARNY 'ACER M1935 ASPIRE' NIE BOOTUJE Z PŁYT DVD I NIE DA SIĘ URUCHOMIĆ ŻADNEGO PROGRAMU Z WIERSZA POLECEŃ. Heja ! Potrzebuję pomocy Problem dotyczy powyższego komputera. W komputerze siedzi jeden dysk twardy, który jest sformatowany i nic na nim nie ma. W Biosie ustawione jest bootowanie w...

Acer Aspire 1640Z po formacie nie ma dźwięku

Oprócz instalacji systemu należy wgrać sterowniki w komputerach stacjonarnych do płyt głównych dołączana jest płyta CD z sterownikami i taka płyta powinna być dołączana przy sprzedaży do laptopa. Masz tu stronę z sterownikami dla ciebie : Sterowniki do ...
  • Notebooki
  • napisane 06 05 2011 20:14
  • Odpowiedzi: 6
  • Wyświetlenia: 4143

konfiguracja w siec dwóch laptopów

Witam wszystkich. Jestem nowy na tym forum i potrzebuję pomocy. Mam dwa laptopy firmy Acer jeden to extensa 5220 a drugi aspire 5720zg, extensa chodzi na xp a aspire na viscie. Obydwa są wyposażone w karty Wlan802.11b/g. Udało mi się...

[net/win] Nietypowy problem z instalacją WIFI na XP

Witam!Niedawno kupiłem w sklepie laptopa Acer Aspire 5613AWLMi. Zainstalowałem sobie na nim WinXP SP2, i wszystko ok poza kartą bezprzewodową... sterownik który jest dolaczony do płyty nie pasuje...próbowalem na wszelkie znane mi sposoby, az w końcu oddałem do sklepu, zeby...
  • Windows XP
  • napisane 16 06 2007 10:05
  • Odpowiedzi: 1
  • Wyświetlenia: 1942

Recovery Disk do ACER 3610 i inne modele!

Żmudnie pobrałem to iso do recovey, na moim laptopie Acer Aspire 5610Z nie startuje.Zaczynają wgrywać się sterowniki czarny ekran miga tylko kursor i nic się nie dzieje.Czy mógłby ktoś poratować jakąś płytką do instalacji lub Recovery /najlepiej torrenta / mojego laptopa
  • Notebooki
  • napisane 27 11 2007 12:48
  • Odpowiedzi: 8
  • Wyświetlenia: 61780

Laptop - wybór Satellite a200, a300

Dzięki za szybką odpowiedź .Jednak mam zamiar pozostać przy Windowsie, nie znam Ubuntu . Poluję na tego pierwszego co podałem. Jednak jak tak sobie przeglądam allegro, aż kipi od tych laptopów myślę że znajdzie się coś solidnego.Skoro macie ochotę pomóc to podawajcie linki z jakimiś konkretami znalazłem jeszcze coś...