Skocz do zawartości


Zdjęcie

Problem z połaczeniem


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 mik125

mik125

    Początkujący

  • 14 postów

Napisano 19 10 2010 - 16:58

Witam wszystkich
Mam następujący problem Kupiłem Router "TP-Link TL-WR740N" i skonfigurowałem go z notebook firmy "Acer aspire one AOA150" tak jak jest w instrukcji szybkiej instalacji z zabezpieczeniami WPA-PSK\WPA2-PSK
Notebook wyszukał moją sieć połączył się z nią po wpisaniu hasła, ale nie mogę korzystać z netu (nie mogę otworzyć żadnej strony internetowej i GG nawet nie może się połączyć) a w panelu karty bezprzewodowej pisze że jest połączenie. Znajomy był u mnie ze swoim Laplopem który posiadał system Win7 i jak połączył się z moją siecią Wi-Fi po uprzednim wpisaniu hasła to mu wszystko chodziło OK. Mój Notebook posiada system WinXP z SP3
Czy istnieje możliwość by mój Notebook chodził z zabezpieczeniami WPA-PSK\WPA2-PSK ???? dodam też że na kablu chodzi OK
Bardzo proszę o pomocWyślij e-mail

  • 0

#2 Czarcik_s

Czarcik_s

    Zaawansowany użytkownik

  • 674 postów

Napisano 20 10 2010 - 20:18

Winę może ponosić firewall lub brak wpisanych konkretnych serwerów dns i bramy domyślnej - jako adres bramy w ustawieniach tcp/ip dla twojego kompa wpisz adres routera, a serwery dns np te: TP SA: 194.204.152.34; 194.204.159.1 - nie ma znaczenia że neta masz od innego dostawcy a nie z TPSa
Pozdrawiam

  • 0

#3 mik125

mik125

    Początkujący

  • 14 postów

Napisano 29 11 2010 - 17:38

Witam
Czarcik_s twoja rada nie pomogła :E ALE DZIĘKI ;) Kumpel wcześniej mi tak robił Nie mogłem napisać wcześniej bo miałem pilny wyjazd
Natomiast napisałem maila do firmy Acer i oni mi pomogli :) Wysłali mi link do pobrania ze sterownikami WiFi był to starszy sterownik niż mój zainstalowana

Problem rozwiązany. Temat zamykam

Użytkownik sebastian10394 edytował ten post 30 11 2010 - 16:33

  • 0

Zobacz więcej tematów z tagiem: TL-WR740N



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych