Skocz do zawartości


wiatrak do 5850

Wyniki znalezione na www.forum.tweaks.pl: wiatrak do 5850


dobór karty graficznej do zestawu [max 1200zł]

he macie rację! wiecie jakoś do gtx mnie przekonuje PhysX ale znowu boję się temperatur, a przypominam, że mam do wyboru 5850. Dużo osób mówi, że to własnie 5850 jest lepsza i co ważne nie grzejeto mówił fachowiec;"GeForce GTX 470 - po tej...

Wycena mojego PC

Procesor : AMD Phenom™ II X6 1090T Processor, 3214MHzPłyta główna : Gigabyte Ultra Durbale GA-890GPA-UD3H (rev. 2.0), USB 3.0RAM : 2 x 2GB Crucial CT25664BA1339.16FF , DDR3 , 2RX8 PC3-10600U-9-10-B0Karta graficzna : AMD Radeon HD 5850Dysk : 1TB WDC WD20EARS-00MVWB0Obudowa : Antec Twelve HundredChłodzenie : 6 wiatraków...

Samoczynne wyłączanie komputera z zerowaniem BIOS-u

Witam serdecznie!Mam problem - a raczej miałem, dopóki płyta główna nie poszła z dymem...Wczoraj rano włączyłem komputer. Działał on normalnie, tak jak zwykle. Nic dziwnego nie zauważyłem w każdym razie.Po jakiejś godzinie użytkowania sprzęt sam się wyłączył - tzn. momentalnie odcięło się zasilanie. Nie był to zanik napięcia w sieci - to jest pewne.Najgorsze w tym wszystkim było to, że nie...

Dziwne cykle chłodzenia w nowym komputerze.

Witam.Jakiś czas temu kupiłem nowy komputer i zauważyłem coś dziwnego z czym nigdy się nie spotkałem a mianowicie wiatrak od procesora ( przymocowany jest. Na obudowie komputera taki duży) dziwnie się włącza gdy dzisiaj rano włączyłem komputer wiatrak się nie włączył po paru godzinach gdy wszedłem do pokoju

Jakie chłodzenie do Nvidia GeForce 8600 gt ?

Witam wszystkich w moim pierwszym poście.Od kilku dni mój komputer wieszał się nawet podczas przeglądania stron internetowych, początkowo myślałem że to wina chociazby wirusów, ale sprawdziłem to i wszystko wskazywało na to, że wewnątrz obudowy mam syf. Rozebrałem komputer i wszystko dokładnie poczyściłem jednak po ponownym złożeniu komputera zauważyłem że ...
  • Chłodzenie
  • napisane 13 02 2013 16:04
  • Odpowiedzi: 7
  • Wyświetlenia: 9056

Jak zadbać o nasz Komputer

Poradnik: Jak poprawnie zadbać o nasz sprzęt na którym pracujemy czyli komputer Poradnik ten jest w 99% dla zielonych użytkowników, lecz zapraszam do przeczytania go przez zaawansowanych użytkowników 1. Bałagan To pojęcie jest masakrą dla systemów Windows, wszelkie instalacje, deinstalacje, przenoszenia danych itp. Szkodzą naszemu przyjacielowi dlatego:- Nie zaśmiecamy dysku do jego maksimum...
  • Porady Windows
  • napisane 14 10 2011 23:15
  • Odpowiedzi: 12
  • Wyświetlenia: 18635

Scythe i Core i7 3770k

Naczytałem się i nic nie znalazłem.Chcę sobie zamontować Core i7 3770K, w obudowie Silentiumpc Brutus 419 (wysokość chłodzenia CPU max 157mm - informacja od producenta), Nie będę podkręcał tego proxesora. Nie wiem jakie sobie zamontować chłodzenie. Na razie wybór padł na Scythe - ale mogę zmienić zdanie. Pierwszy wybrany wiatrak to Shuriken 1100, ale...
  • Chłodzenie
  • napisane 29 06 2013 23:15
  • Odpowiedzi: 7
  • Wyświetlenia: 7715

Nie uruchamia się komputer, wentylator się nie kręci.

WitamMam taki problem z płytą główną i wentylatorem od procesora. Najpierw dane techniczne:Płyta główna: Gigabyte GA-EP45-UD3Zestaw chłodzący procesor: Alpinie 7 (4 PIN)Opis gniazd do podłączenia wentylatora wg manuala i kolory kabelków od wentylatora (Alpine) wg zaleceń producenta pod które piny podłączać:1. CPU FAN (4 Pin):Pin 1 – GND (kabelek czarny)Pin 2 – Speed Control...

Gtx560TI HAWK MSI Twin Frozen III

Witam wczoraj zakupiłem Gtx560TI HAWK MSI Twin Frozen III praca wiatraków w idle to 40% 1200RPM ładnie w miarę cicho chodzi lecz w stresie przy włączeniu jakiejkolwiek gry z 2010 bardziej wymagającej skacze do 80% wiatrak i 3000RPMwydziela się straszny hałas jak kosiarka jakaś. Czy to wada pracy
  • Chłodzenie
  • napisane 24 09 2011 00:35
  • Odpowiedzi: 2
  • Wyświetlenia: 4601

Wiatrak do karty graficznej.

Witam! Od około miesiąca miałem problem z kartą graficzną, mianowicie chodziło o sam wiatrak który często nie dawał rady i karta po prostu się przegrzewała. Kiedy mój komputer zaczął się wyłączać postanowiłem wykręcić kartę i zmienić wiatrak, podpiąłem monitor do zintegrowanej karty i zacząłem szukać na necie...
  • Chłodzenie
  • napisane 24 06 2016 13:24
  • Odpowiedzi: 1
  • Wyświetlenia: 9986

Pogorszenie się jakości obazu na monitorze - "rendering"

Witam wszystkich forumowiczów!Temat może wydawać się dziwny, dlatego też opiszę po kolei w czym jest problem. Problem pojawił się około miesiąc Temu (przed majowym weekendem, postanowiłem zrobić format po 2 latach mojego Komputera). I od Tego momentu zaczął się dziać cyrk. Otóż w każdej grze (niezależnie czy to gra nowsza, czy starsza) dalsze obiekty są.. rozmazane, ale im bliżej Tego obiektu...

Laptop Asus X550V - zawieszenie awaria systemu chłodzenia

Witam.Przyszła kryska na  matyska:)Siedziałem sobie jak to zwykle przy niewygodnym, złym laptopie Asus x550v. W pewnym momencie zdałem sobie sprawę, że jakiś on mocno ciepły, a wiatraka za bardzo nie słychać. Postanowiłem sprawdzić jak tam temperatury, obroty itp i odpaliłem HWMonitor. Ku mojemu zdziwieniu wskazywał obroty na poziomie 25500 rpm....

Wiatrak Raijintek EreBoss - brak regulacji obrotów

Witam, zafundowałem mojemu podkręconemu i5 Raijintek EreBoss. Wcześniej był Scythe niskoprofilowy, który w prime 95 pozwalał na temp w okolicach 90 stopni. Teraz jest w granicach 59. Ale nie o tym rzecz. W scythe obroty wiatraka były regulowany przez kompa w zależności od temp. Można też było  przez fanexpert asusa ustawić prędkości.

Problem z włączeniem komputera

Witam, mam problem z komputerem , który dostałem do naprawy tzn. nie chce się uruchomić.Działąją tylko wiatraki (chłodzenie procesora, wiatrak z zasilacza wiadomo, i jeden dodatkowy) nie ma obrazu na monitorze, na płycie głównej świeci się zielona dioda, oraz świecą się diody dysku i zasilania.Nie ma także żadnych...