Skocz do zawartości


wag120n dziennik

Wyniki znalezione na www.forum.tweaks.pl: wag120n dziennik


Zacinanie i spowolnienie PC

Nie wiedziałem co wkleić więc wkleję wszystkoOTL logfile created on: 2010-04-02 13:06:31 - Run 1OTL by OldTimer - Version 3.1.37.3 Folder = D:\pobraneWindows XP Professional Edition Dodatek Service Pack 3 (Version = 5.1.2600) - Type = NTWorkstationInternet Explorer (Version = 8.0.6001.18702)Locale: 00000415 | Country: Polska | Language: PLK | Date Format:...

Jurek Owsiak - działacz charytatywny czy chytry biznesmen

Co wy sądzicie odnośnie działalności WOŚP i jej ikony Jurka Owsiaka? Do tematu skłoniła mnie cisza odnośnie Jurka w wiodących mediach oraz.. Wikipedia, gdzie pod hasłem Krytyka Jurka Owsiaka, kryją się informacje sprzed kilku lat, a ich uzupełnienie choć merytorycznie uzasadnione czeka na zatwierdzenie od pewnego czasu.. Od kilku lat stawiane są różne zarzuty wobec fundacji WOŚP i jej...

Jurek Owsiak - działacz charytatywny czy chytry biznesmen

Matka Kurka(Piotr Wielgus) doczekał się prawomocnego wyroku sądu Okręgowego, którego postępowanie trwało od 2013 roku. Z większości zarzutów bloger został uniewinniony już przez sąd pierwszej instancji. Sąd uznał za prawdę to co opisywał Wielgucki w swoich artykułach, ale język jakim się posługiwał był przesadzony i za to został ukarany. Za znieważenie zostały uznane przydomki jakim określił...

Komputer się zawieszsza co parenaście minut:/

Jeśli posiadasz Windows XP Professional to masz szansę znaleźć przyczynę błędów. Kliknij PKM na Mój Komputer i wybierz zakładkę Zarządzanie komputerem. Teraz wybierz Dzienniki wydajności i alerty i tam poszukaj jaki program wywołuje awarię.no więc rozwinąłem zakładkę dziennik wydajności i alerty i tak (nie wiem czy o...
  • Windows XP
  • napisane 09 12 2008 19:04
  • Odpowiedzi: 16
  • Wyświetlenia: 3038

Praca jako dziennikarz

Rozumiem,że idziesz głównie licząc na zarobki ? Jeśli tak to się niemiło zaskoczysz bo w tym zawodzie nie zarabia sie dużo. Z drugiej strony jeśli się wybijesz oraz jesteś dobry to możesz załapać się do większych tygodników a tam zarabia sie o wiele więcej. Zerknij sobie również na stronę:http://praca.money.pl/poradniki/artykul/jak-zostac-dziennikarzem...

Jak radzić sobie z dyskiem ?

Jak radzić sobie z dyskiem ?WstępDyski jako urządzenia mające umożliwić nam zapis, przechowywanie i odczyt danych którymi obracamy w codziennym życiu, mają niezwykle ważne znaczenie. W dzisiejszym świecie bez nich nie bylibyśmy stanie pracować, bawić się ani przetwarzać informacji. Warto więc zastanowić...

Dziwne kształty w trakcie grania

Zapis z dziennika ostrzeżenia i błędy.Zaraz spróbuje naprawić sterownik Tages , może będą jakieś rezultaty.W pliku .txt załączam events z dziennika.Zapis z dziennika ostrzeżenia i błędy.Zaraz spróbuje naprawić sterownik Tages , może będą jakieś rezultaty.W pliku .txt załączam...
  • Karty graficzne
  • napisane 30 08 2011 00:29
  • Odpowiedzi: 15
  • Wyświetlenia: 4898

Wirus, który się odnawia

Rezultaty skanu uzupełniającego Farbar Recovery Scan Tool (x64) Wersja: 09-08-2017Uruchomiony przez user (10-08-2017 20:26:45)Uruchomiony z C:\Users\user\Documents\DownloadsWindows 7 Home Premium Service Pack 1 (X64) (2017-01-18 10:39:57)Tryb startu: Normal============================================================================== Konta użytkowników:...

Współtworzenie nieszablonowego portalu IT

Interesujesz się szeroko pojętą tematyką IT? Potrafisz w sposób ciekawy i interesujący opisywać to co się dzieje w branży? Chcesz spróbować swoich sił jako redaktor / dziennikarz nowego, nieszablonowego portalu, kierowanego do kolegów po fachu? Zgłoś się do nas już teraz?Czego oczekujemy?- dyspozycyjnych, pomysłowych i kreatywnych redaktorów- sumiennego...
  • Ogłoszenia
  • napisane 23 02 2016 14:22
  • Odpowiedzi: 0
  • Wyświetlenia: 2623

Żywność GMO w Polsce

Dziś senat przyjął ustawę o nasiennictwie, która wpuszcza tylnymi drzwiami możliwość nielegalnego obrotu ziarnami GMO na terenie Polski. Ustawa powstała naprędce i miała za "zadanie" dostosować polskie przepisy do unijnych. Przy projekcie nie zaciągnięto głosu opinii publicznej pomimo wielu protestów i...

Nasz Dziennik w Samolotach

LOT zrezygnował z rozdawania w samolotach lewicowej "Trybuny". Zamiast niej od tygodnia oferuje pasażerom związany z ojcem Rydzykiem "Nasz Dziennik". - To nie z powodów politycznych. To z oszczędności - przekonuje "Gazete Wyborczą" rzecznik LOT.Europoseł z Samoobrony Ryszard Czarnecki: - Jestem za. Ale dziwi mnie, że...

Wladza o. dyr. Rydzyka

Nie do wiary! Wystarczy jeden telefon w imieniu księdza Tadeusza Rydzyka, a minister staje na baczność - pisze "Fakt". Gazeta sprawdziła, jak potężne są wpływy dyrektora Radia Maryja. Zamówiła dla niego limuzynę w resorcie rolnictwa. Szok! Minister Krzysztof Jurgiel błyskawicznie spełnił życzenie. Osobiście wysłał rządowy samochód dla księdza Rydzyka.Co może ksiądz Tadeusz? Czy...

Coś cie rozśmieszyło? Podziel się

Komora gazowa, żydzi rozebrani oczekują na "prysznic". Z zardzewiałych słuchawek pryszniców zaczcyna sączyć się gaz. Jeden z uświadomionych skazańców wrzeszczy do zamkniętych stalowych drzwi-Cyklon B!Na to odpowiada mu niemiec z drugiej strony-Nein, Nein cyklon gut!Kowalski przyłapuje swoją żonę leżącą z sąsiadem w łóżku-Co pan do cholery tutaj robi! - drze się...

Komp bardzo zamula ...

Logfile of HiJackFree v3.0Scan saved at 11:13:50, on 2008-03-01Platform: Windows XP Dodatek Service Pack 2 (Windows NT 5.1.2600)MSIE: Internet Explorer v 6.0 Dodatek Service Pack 2 (6.0.2900.2180)Running...
  • Archiwum
  • napisane 24 02 2008 10:27
  • Odpowiedzi: 4
  • Wyświetlenia: 2223