Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wladza o. dyr. Rydzyka


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 Slash

Slash

    Początkujący

  • 30 postów

Napisano 07 02 2006 - 13:51

Nie do wiary! Wystarczy jeden telefon w imieniu księdza Tadeusza Rydzyka, a minister staje na baczność - pisze "Fakt".

Gazeta sprawdziła, jak potężne są wpływy dyrektora Radia Maryja. Zamówiła dla niego limuzynę w resorcie rolnictwa. Szok! Minister Krzysztof Jurgiel błyskawicznie spełnił życzenie. Osobiście wysłał rządowy samochód dla księdza Rydzyka.


Co może ksiądz Tadeusz? Czy plotki o jego wpływach na władzę były tylko plotkami? "Fakt" postanowili sprawdzić. Dziennikarze biją się w piersi - użyli podstępu.

Reporter ""Faktu" podszył się pod asystenta ojca Rydzyka. Spod jednego z warszawskich banków zadzwonił do sekretariatu ministra rolnictwa Krzysztofa Jurgiela. Wybór nie był przypadkowy. Jurgiel jest częstym gościem audycji Radia Maryja.

Dziennikarz "Faktu" zatelefonował do sekretariatu ministra. Pilna sprawa. Zepsuł się samochód księdza Rydzyka, trzeba mu szybko podstawić rządową limuzynę.

Reakcja ministra Jurgiela przekracza najśmielsze oczekiwania. Minister osobiście wybiera samochód i wysyła wraz z kierowcą pod bank. Natychmiast!

Na hasło "Ojciec Dyrektor" szef resortu zrobił z ministerstwa radio taxi. Jak do tego doszło opisują w "Fakcie" dziennikarze tej gazety Piotr Chęciński i Marcin Kowalczyk.


Jak widac poslowie pisu musza splacac duuuuuzy dlug o.dyr.Rydzykowi

  • 0

#2 paul08

paul08

    Początkujący

  • 61 postów

Napisano 07 02 2006 - 14:33

Lol to sie nazywa cos :D Za niedlugo nasz szanowsny "Ojciec Dyrektor" bedzie rzadzic swiatem :D George W. Bush bedzie mu buty czyscil, gdy wpadnie w bloto na polskim polu :D To sie nazywa "swietlana przyszlosc" :D

  • 0

#3

Napisano 07 02 2006 - 14:52

no to wyglada na to ze cofamy sie w srednio wiecze gdzie wladze mial kosciul(nie do konca prawdziwy)ale brawa dla rydzyka za takei akcje malo jest takich ludzi co tak potrafia
  • 0

#4 Puma

Puma

    Nowy

  • 2 postów

Napisano 07 02 2006 - 14:57

Kler chce zeby wiesnicy całowali ich w pierscienie na rękach. Dawał na tace i wspomagał parafie.

Niestety [a może stety] liczba ludzi w kosciele maleje.
Jak kler sie obudzi to moze być juz za puźno i do kosciła bedzie chodzić tylko 10 % społeczeństwa.

Gdzieś widziałem statystyki jak znajde to wkleje


Własnie wypowiada sie Marcinkiewicz w TVN24

Jurgiel pokryje wszystkie koszty wysłania tej limuzyny.
Jednoczesnie premier przeprosił wszytstkich Polaków
  • 0

#5 ikslawok

ikslawok

    Początkujący

  • 27 postów

Napisano 07 02 2006 - 15:18

BUAHAHA rydzyk jedno strzałowiec :D tu pewnie chodzi o siano im więcej tym lepiej :D serio on i ta jego meherowa armia kiedys pojdzie do piachu a wtedy My młodzi polacy dojdziemy do władzy MUAHAHA
  • 0

#6 dawid2202

dawid2202

    Początkujący

  • 43 postów

Napisano 07 02 2006 - 22:03

Za takie cos powinien juz zleciec na pysk ze stolka :D
Co do o. dyr. R. to psuje reputacje kościołowi a ten nic sobie z tego nierobi. Niech sczeźnie w meczarniach tfu :evil:
  • 0

#7 jbal

jbal

    Początkujący

  • 64 postów

Napisano 08 02 2006 - 22:54

"3 slowa do ksiedza prowadzacego... "
a ten ministerek powinien poleciec na pysk, z reszta inni tez :D
jak dla mnie cala polityka smierdzi.
  • 0

#8 Czasami jestem

Czasami jestem

    Obserwator

  • 6 postów

Napisano 09 02 2006 - 17:34

pa - ra - no - ja :?
to jest smiechu warte, co sie w tej polsce dzieje... :shock:
rydzyka powinni ekskomunikowac (czy jak to sie mowi :D )
a ministra wywalic ze stanowiska...
:x

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych