Skocz do zawartości


usunięcie simloka w samsung sgh x510

Wyniki znalezione na www.forum.tweaks.pl: usunięcie simloka w samsung sgh x510


Simlock Samsung X680

Witam ! Proszę o pomoc w usunięciu simloka z Samsunga SGH-X680 (bez kabelków)
  • Simlock Samsung
  • napisane 09 10 2007 16:37
  • Odpowiedzi: 24
  • Wyświetlenia: 46569

Simlock Samsung x200

Wpisz w googla samsung simlock i zobacz trzecia pozycje od gory. Sprawdzalem dziala, podobno robia wszystkie samsungi. Ja tak zdjalem z SGH-i780Mam problem.. przeszukałam i forum i nigdzie nie znalazłam sposobu na usunięcie simlocka na...
  • Simlock Samsung
  • napisane 28 05 2008 15:10
  • Odpowiedzi: 6
  • Wyświetlenia: 14877

Samsung SGH-C100 Simlock kodem

Całą procedurę przeprowadzacie na własną odpowiedzialność!I.Sposób na starsze oprogramowania:1. Wkładamy kartę sieci na którą jest założony simlock i wpisujemy kod: *#9998*627837793# Włącza się "zarządzanie plikami" w menu "profil użytkownika" 4.2.4 2. Na wyświetlaczu pojawi się info "Błędny numer" ale mamy dodatkową opcję: "zarządzanie plikami" w...
  • Simlock Samsung
  • napisane 26 02 2008 00:07
  • Odpowiedzi: 0
  • Wyświetlenia: 20453

Simlock Samsung (stare i nowe modele) V4.0.4 - Nowa wersja

Procedura unlocka w telefonach marki Samsung:1. Ściągamy Samsung Tool.2. Instalujemy go.3. Z ikonki na pulpicie uruchamiamy program.4. Wybieramy port com do którego mamy przyłączony kabel (używamy kabla na com, jeśli mamy kabel USB (kabel musi być z emulacją com) - wtedy musimy zaznaczyć opcję "select enable USB 2 Com cable")5. Wybieramy model telefonu jaki chcemy odblokować. 6. Klikamy...
  • Simlock Samsung
  • napisane 12 10 2007 09:36
  • Odpowiedzi: 70
  • Wyświetlenia: 251858

Profesjonane narzędzia do usuwania simlocków z telefonów

Chciałbym zaprezentować mały przegląd profesjonalnych urządzeń do usuwania blokad simlock w telefonach:ALCATEL:- VYGISPozwala na usunięcie wszystkich blokad z telefonów Alcatel, zmianę oprogramowania, zmianę pakietów językowych oraz naprawę.Ericsson / Sonyericsson:- CruiserPozwala na usunięcie wszystkich blokad z...

Google umożliwia zgłaszanie niechcianych linków

Google wreszcie skopiował rozwiązania Binga, które pozwalało na usuwanie linków z niechcianych stron WWW. Możliwości tego są ogromne: możemy zgłaszać działania konkurencji, które nam zaszkodziły np. dodając stronę do SWLi(systemów wymiany linków), możemy usuwać linki z firm SEO, która zajmowała się obsługą naszego serwisu i okazała się nieskuteczna lub wręcz nam zaszkodziła, możemy zgłaszać...

Wirus Policja Ukash - dysk zaszyfrowany bitlockerem

Witajcie, Złapałem wirusa policjam, który ładuje się od razu po zalogowaniu do windowsa i uniemożliwia jakiekolwiek działanie. "Wirus Policja jest polską wersją wirusów z grupy Ukash, które ostatnio agresywnie atakują użytkowników komputerów. Właściwie powinny być nazywane złośliwymi infekcjami do wyłudzania pieniędzy (ransomware), ponieważ blokują komputery i uniemożliwiają...

Logi - Wolne wczytywanie

Siemanko,mam bardzo uporczywy problem. Chodzi o to, że od niedawna wszystkie moje gry wczytują się bardzo dług. Przyszło to z dnia na dzień i zupełnie nie wiem dlaczego. Dajmy na to kilka dni po ów spowolnieniu, gdy jeszcze myślałem ze to nic takiego zainstalowałem sobie GTA IV i do teraz początkowe wczytywanie (od kliknięcia na ikonę do pojawienia się menu gry) trwa jakieś 15-20 minut po czym...

problem z komputerem - wolne ładowanie się gier

Siemanko,mam bardzo uporczywy problem. Chodzi o to, że od niedawna wszystkie moje gry wczytują się bardzo dług. Przyszło to z dnia na dzień i zupełnie nie wiem dlaczego. Dajmy na to kilka dni po ów spowolnieniu, gdy jeszcze myślałem ze to nic takiego zainstalowałem sobie GTA IV i do teraz początkowe wczytywanie (od kliknięcia na ikonę do pojawienia się menu gry) trwa jakieś 15-20 minut po czym...
  • Windows 7
  • napisane 11 11 2011 20:48
  • Odpowiedzi: 2
  • Wyświetlenia: 2212

Instalacja/reinstalacja systemu Windows XP

Naciskając przycisk F2 wchodzę chyba do BIOS'a (wcześniej już to robiłem, gdyby coś takiego było nie pisałbym do was o tym, bo to jest w większości poradników jak zainstalować system XP, poza tym był u mnie kolega, który robił już u siebie formaty i chciał znaleźć to Advanced BIOS Features i nie udało mu się) i nie znalazłem opcji Advanced BIOS Features. Gdy klikam F2 okazuję się niby BIOS...
  • Windows XP
  • napisane 09 09 2008 19:11
  • Odpowiedzi: 18
  • Wyświetlenia: 4606

Simlock Samsung e800

Witam,Pomoglibyście w usunięciu simlocka kodami, z telefonu samsung E800 ?Próbowałem metode z tematu " simlock samsung" i niestety nie pomoglo,wyskakiwalo zeby podac password , przegladalem troche zagranicze fora ale nic nie znalazlemZ góry dzięki za pomoc,Pozdrawiam.
  • Simlock Samsung
  • napisane 23 08 2008 13:13
  • Odpowiedzi: 0
  • Wyświetlenia: 2880

[Usługi] Usuwanie Simlocka Zdalnie Kodem

Oferujemy usunięcie simlocka za pomocą kodu i nie tylko. Procedura usunięcia simlocka jest najbezpieczniejszą i bezinwazyjną metodą pozbycia się blokady sim. Kody generowane są na podstawie numeru Imei i pochodzą bezpośrednio od producenta. Usuwamy simlocka zdalnie z następujących telefonów: ALCATEL, BLACKBERRY,...
  • Ogłoszenia
  • napisane 22 09 2011 16:40
  • Odpowiedzi: 0
  • Wyświetlenia: 4342

Wordpress usuwanie pola Twoja strona internetowa w komentarzu

Sposób na usunięcie pola "Witryna Internetowa" w komentarzach. Obecnie to pole jest wykorzystywane głównie przez spamerów, którzy piszą bezwartościowe komentarze, aby tylko zdobyć kolejny odnośnik do strony.Instrukcja usuwania tego pola z komentarza:W pliku functions.php Wordpressu lub w katalogu ze skórką: /wp-content/themes/nasza-skórka dodaj...

Simlock z Nokia 6610i

witam.potszebuje pomocy z zdjęciu blokady simlok w kilku tel,prosił bym o pomoc w usunięciu blokad WITAM WSZYSTKIE SĄ NA ORANGE 1 . imei 353789009190670v 3.10 rm-37 orange 2. 355365007079856 V 4.10 RM -373.353789009192007 V 3.10 RM-374. 355667008865963 V 4.10 RM-375. 355366007419431 V 4.10 ...
  • Archiwum
  • napisane 03 01 2008 20:44
  • Odpowiedzi: 88
  • Wyświetlenia: 11936