Skocz do zawartości


Zdjęcie

Profesjonane narzędzia do usuwania simlocków z telefonów


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 Corbi

Corbi

    Zaawansowany użytkownik

  • 404 postów

Napisano 28 11 2007 - 14:04

Chciałbym zaprezentować mały przegląd profesjonalnych urządzeń do usuwania blokad simlock w telefonach:

ALCATEL:
- VYGIS
Pozwala na usunięcie wszystkich blokad z telefonów Alcatel, zmianę oprogramowania, zmianę pakietów językowych oraz naprawę.

Dołączona grafika

Ericsson / Sonyericsson:
- Cruiser
Pozwala na usunięcie wszystkich blokad z telefonów Ericsson i Sonyericsson, zmianę oprogramowania, zmianę pakietów językowych oraz naprawę. Najlepsze urzadzenie dostępne na rynku do telefonów tego producenta.

Dołączona grafika

Motorola:
- Smart-clip + S-card
Pozwala na usunięcie wszystkich blokad z telefonów Motorola, zmianę oprogramowania, zmianę pakietów językowych oraz naprawę. Najlepsze urzadzenie dostępne na rynku do telefonów tego producenta za relatywnie niewielkie pieniądze.

Dołączona grafika

Nokia:
- J.A.F + pkey
Pozwala na usunięcie wszystkich blokad z telefonów Nokia (dct3, dct4 oraz kilka modeli bb5), zmianę oprogramowania, zmianę pakietów językowych oraz naprawę.

Dołączona grafika

- Sarasbox - N-box, Gts-box, Tornado, Twister
Pozwala na usunięcie wszystkich blokad z telefonów Nokia (dct3, dct4 oraz kilka modeli bb5), zmianę oprogramowania, zmianę pakietów językowych oraz naprawę. Dodatkowo po dokupieniu przystawki HWK obsługuje telefony: Samsung, LG, starsze modele Sonyericssona.

Dołączona grafika

- Mt BOX
Pozwala na usunięcie wszystkich blokad z telefonów Nokia (dct3, dct4), zmianę oprogramowania, zmianę pakietów językowych oraz naprawę. Po dokupieniu dodatku PRO obsługuje również telefony BB5.

Dołączona grafika

- BB5BOX
Pozwala na usunięcie blokad simlock, zmianę oprogramowania, naprawę, telefonów Nokia BB5.

Dołączona grafika

Philips / Mitsubishi / LG:
- Multi-box
Pozwala na usunięcie blokad simlock, zmianę oprogramowania, naprawę, telefonów: Philips, LG, niektóre Alcatel, niektóre Samsung, Mitsubishi.

Dołączona grafika

Siemens:
- Martech BOX II
Pozwala na usunięcie wszystkich blokad z telefonów Siemens oraz zmianę oprogramowania i naprawę tych telefonów. Potężne i najbardziej rozbudowane urządzenie do tych telefonów na rynku.

Dołączona grafika

Sagem:
- SMTi
Na chwilę obecną najlepsze urządzenie do serwisowania telefonów tej marki. Pozwala na usunięcie blokad i zmianę oprogramowania w telefonach marki Sagem.

Dołączona grafika

  • 0
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych