Skocz do zawartości


sterowniki do titanum tk101

Wyniki znalezione na www.forum.tweaks.pl: sterowniki do titanum tk101


Klawiatura wyłącza się podczas pracy

Tak jak w temacie. Mam problem z klawiaturą "Titanum TK101". Chodzi o to że podczas normalnej pracy klawiatura na chwile się wyłącza gaśnie dioda oznaczająca włączony Num Lock ( tak jakby nie była podłączona ) po chwili znowu wszystko wraca do normy. dodam że przy tym zajściu słychać dźwięk jak przy...

Problem ze sterownikami i dzwiękiem Windows XP

Witam. Ostatnio oddałem komputer do kompletnego wyczyszczenia. Wrócił z zainstalowanymi sterownikami itd lecz dżwięku nie było. Gdy wchodze w menagera urządzeń to przy ,,kontrolery dzwięku, wideo i gier'' -> Audio device on high definition audio bus -> własciwosci - pisze że brak zainstalowanych sterowników...

Karta graficzna Jej działanie

Hey mam pytanie ponieważ nie wiem czy jest to problem karty graficznej, ponieważ nie wiem na jakiej zasadzie ma ona działać. Moja karta graficzna to radeon HD 8650g+ hd8670m o mocy Core Clock975 MHzMemory Clock800 MHz Lecz w grze wykorzytsuje on jedynie Date        , GPU Core Clock [MHz] , GPU Memory Clock [MHz] ,2017-01-22 19:40:31 ,      ...

Probem z grafiką BlueScren 0x00000116

WitamMam problem z kartą graficzną. W pewnym momencie dostałem bluescrecnaDokładne błędy BS,,0x00000116 (0xFFFFF8006987010, 0XFFFFF8802c55c9c, 0x000000000, 0x000000002)atkmpag.sys adress FFFFFF880002c55c9c base at FFFFFF88000c49000 dat 55a70536,,Uruchomiłem lapka ponownie w trybie awaryjnym a następnie  odinstalowałem sterowniki do grafiki. Przy...
  • Notebooki
  • napisane 04 06 2016 11:37
  • Odpowiedzi: 1
  • Wyświetlenia: 5085

Wirus, który się odnawia

Rezultaty skanu uzupełniającego Farbar Recovery Scan Tool (x64) Wersja: 09-08-2017Uruchomiony przez user (10-08-2017 20:26:45)Uruchomiony z C:\Users\user\Documents\DownloadsWindows 7 Home Premium Service Pack 1 (X64) (2017-01-18 10:39:57)Tryb startu: Normal============================================================================== Konta użytkowników:...

Nie mogę zmienić rozdzielczości ekranu

Nie mogę zmienić rozdzielczości ekranu. Mam cały czas 640x480. Raz jest normalna rozdzielczość a raz nie. Gdy jest mała rozdzielczość mało gier działa i grafika jest bardzo słaba. Wtyczka adobe flash mi nie działa. Jak działa normalnie po kilku minutach lub godzinach robi się czarny ekran. Często w grach pisze o directx 3d Wgrywałem nowe sterowniki,...
  • Windows 7
  • napisane 21 12 2010 20:26
  • Odpowiedzi: 16
  • Wyświetlenia: 34388

Problemy z kartą graficzną. Zniekształcony obraz

Witam serdecznie, wszystkich tutaj zgromadzonychOtóż z moją kartą GTX560 dzieją się dziwne rzeczy. Ale zacznijmy od genezyWiększość podzespołów ma z 5 lat, ale do tej pory wszystko śmigało elegancko. Wiedźmin 3 był grany, na niskich detalach, wszystko trybiło, nic się nie zwieszało. Ogólnie miód malina. Co prawda występowały jakiś blue screeny, ale komputer się restartował i wracało wszystko...

GTX 560 - Artefakt podczas instalacji/dezinstalacji sterowników

Otóż ostatnio postanowiłem zainstalować najnowsze sterowniki do mojej karty graficznej. W czasie instalacji wyskoczył mi właśnie artefakt taki jak na filmiku, ale nie zdawałem sobie sprawy, że to coś aż tak złego.Dopiero po 2-3 dniach gry zwróciłem uwagę, że FPSy w grze szybko zaczynają skakać i od 300 skacze mi do 180, a nawet i do 130, przez co sami...

Brak dźwięku - prawdopodobnie konflikt sterowników

Witam Mam problem polegający na tym, że dwa dni temu zniknął dźwięk w laptopie lenovo y510p działającym pod windowsem 7 x64 sp1 z wszystkimi aktualizacjami. I właśnie najprawdopodobniej jakaś aktualizacja czy to sterownika, czy samego windowsa spowodowała brak dźwięku i występowanie błędu w odtwarzaczasz np all player (brak pliku audio AC3) lub...
  • Windows 7
  • napisane 31 03 2016 10:44
  • Odpowiedzi: 1
  • Wyświetlenia: 13185

Problemy w grach (crashe gtx980ti)

Witajcie,W ostatnim czasie zmodernizowałem sobie troszkę sprzęt. Ale niestety tak jak na "starym" wszystko mi działało tak teraz przestałoProblemy zaczęły się gdy chciałem grać w The Division - gra crashowała podczas intra. Próbowałem ją odpalić milion razy - zawsze efekt był taki że albo grę wywalało do windowsa z komunikatem błędu Uplay,  "sterownik...

Laptop vs TV - co jest nie tak?

Witam serdecznie, posiadam laptop Asus x54C z kartą graficzną Intel HD Graphics Family. Ostatnio nabyłam telewizor LG 43LF510V i chciałam go połączyć z laptopem kablem HDMI. Z początku nie działało nic, telewizor nie wykrywał laptopa, laptop telewizora. Próbowałam łączenia z projektorem, grzebania w panelu grafiki Intela, aż w końcu aktualizacji sterowników...

Nie mogę zmienić rozdzielczości ekranu

Dziękuje bardzo dziękuje za ten post! -> Właśnie to było przyczyną PROBLEMU który powstał jakieś 2 miesiące temu. Problem polegał na tym że Bios załączał się prawidłowo, natomiast po zalogowaniu do systemu ekran na matrycy wyświetlał czarny pas około 8 cm. !-> tak jak na tym zdjęciu znalezionym w internecie Obraz nie był ucięty -> po prostu rozdzielczość była błędna <- I...
  • Windows 7
  • napisane 21 12 2010 20:26
  • Odpowiedzi: 16
  • Wyświetlenia: 34388

Problem ze sterownikami i dzwiękiem Windows XP

Próbowałeś usunąć w menedżerze urządzeń? Właściwości na karte dźwiękowa i Odinstaluj...Tak próbowałem.. W menagerze nie da rady usunąć, gdyż pisze że nie mozna usunac bo jes to potrzebne do rozruchu komputera... W Biosie patrzylem i jest włączona... pod tym linkiem masz poruszony ten sam temat, mozesz dokladniej sie dowiedziec co i jak : https://forum.dobreprogramy.pl/problem-ze-

Skaner canon lide 110 niedziała - problem ze sterownikiem

Problem wystąpił po naprawie windows XP SP3. Po naprawie system nie wykrywa urządzeń w menedżerze urządzeń, ale wszystkie urządzenia działaj poprawnie. Niedziałający skaner przeinstalowałem używając płytki dołączonej do skanera z oprogramowanie MP nawigator EX4.0., sterownika scangear nie udałosię zainstalować, pojawia się komunikat "instalacja zostanie...