Skocz do zawartości


r522 ustawienia karty sieciowej w upc mam 54

Wyniki znalezione na www.forum.tweaks.pl: r522 ustawienia karty sieciowej w upc mam 54


problem z internetem

Czołem wszystkim! Mam wielki problem. Mam laptopa firmy Dell z wejściem na kabel Ethernet, za pomocą którego chcę łączyć się z siecią. Problem w tym, że komputer rozpoznaje nazwę sieci wewnętrznej, ustawia sygnał: znakomity, status: połączono, ale jednocześnie "brak dostępu do sieci". W mieszkaniu

Problem z zainstalowaniem modemu na 98

Touchstone'y są w wersji kablowej i telefonicznej, w obu przypadkach umożliwiają równoległe podłączenie 2 komputerów, nie działają jednak jako router. Jak się domyślam, na XP połączenie masz skonfigurowane przy użyciu DHCP, modem przydziela twojej karcie sieciowej numer IP, bramę i maskę podsieci. Na 98 spróbuj utworzyć nowe połączenie...
  • Windows 98 i Me
  • napisane 22 10 2006 20:52
  • Odpowiedzi: 6
  • Wyświetlenia: 6975

FAQ dotyczące częstych problemów ze sprzętem i system WinXP

Dlaczego system się wiesza, komputer sam się resetuje, wyłącza lub o zgrozo nie włącza. Opis częstych problemówPoradnik pisany jest dla osób mających problemy z komputerem lub systemem Windows XP(niestety nie posiadam Visty dlatego poradnik jest na XP, choć wiele z tu opisanych porad można wykorzystać w Viscie. Nie kiedy są tylko minimalne różnice), najpopularniejszym systemem operacyjnym jak...
  • Porady Windows
  • napisane 25 02 2008 19:17
  • Odpowiedzi: 0
  • Wyświetlenia: 41539

nie moge utworzyc polaczenia PPPoE

Coś takiego znalazłem:Instalacja PPPoE w systemie Windows XP za pomocą kreatora nowego połączenia sieciowego.System Windows XP posiada wbudowaną obsługę połączenia PPPoE, nazywa się to połączenie szerokopasmowe ,wymagające nazwy użytkownika i hasła.1. Klikamy na przycisk Start wybieramy Ustawienia i Panel...

Acer Aspire ONE D255E MEGA RECENZJA !

Netbook Acer Aspire ONE D255EMINI WPROWADZENIE CZYLI O CO KAMANNetbooki jak wiemy zdominowały już mocno światowy rynek co za tym idzie ciężko jest przekonać klientów tylko poprzez konfigurację sprzętową czy też designem. Producenci starają się za wszelką cenę by wprowadzić na rynek coś innowacyjnego. I tutaj...

Wyciszanie komputera PC w teorii i praktyce

Artykuł/poradnik jest napisany prosto. Nie staram się w nim rozpisywać o rzeczach oczywistych (że dysk 5400RPM będzie cichszy niż 7200RPM) i mało istotnych. Wskazuję drogę, pokazuję do jakich wniosków sam doszedłem, jednak to tylko moje doświadczenie, bazuj na tym, czego sam doświadczyłeś, oraz głównie na błędach innych (-: Sukcesy traktuj z przymrużeniem oka, bo niejeden chwalił się cichą...

Usuwanie wirusów z systemu Windows metodą Live CD

Prosty (chyba się to nie udało tak do końca) opis przeprowadzenia skanowania partycji ntfs na obecność wirusów i trojanów.Potrzebne oprogramowanie:1. Slax - Live CD Linux - %5dwersja%205.1.8%20%20-%20192%20M2.Avira20AntiVir wersja Workstation for Linux/BSD - 30 MBPotrzebne nośniki:1. CD-R/CD-RW do wypalenia obrazu Slaxa2. *Pendrive lub CDR/RW w celu przeniesienia pliku instalacyjnego...
  • Archiwum
  • napisane 26 10 2006 15:03
  • Odpowiedzi: 0
  • Wyświetlenia: 35564

PPPoE

Instalacja PPPoE w systemie Windows XP i 2000 używając sterowników raspppoeAby zainstalować protokół PPPoE w systemie Windows 2000 i XP w pierwszej kolejności musimyzaopatrzyć się w odpowiednie sterowniki – możemy je ściągnąć ze strony:http://www.raspppoe.com/RASPPPOE_098B.ZIP,a następnie należy rozpakować ściągniętearchiwa.1. Aby zainstalować protokół PPPoE na XP/2000 musimy posiadać...

Przyspieszanie Internetu

Właśnie o tym samym pomyślałem w pierwszej chwili, zaraz poszukam.Ooo.. Mam. Kilka sekund szukania w google Klikamy Start >> Uruchom... Wpisujemy gpedit.mscPrzechodzimy do folderu: Konfiguracja komputera >> Szablony administracyjne >> Sieć >> Harmonogram pakietów QoS. Klikamy na Ogranicz rezerwowaną przepustowość następnie...

brak sterownika karty sieciowej w Windows 7, gdzie znaleźć?

Witam . Mój problem wygląda następująco . Robiłem format w laptopie HP Pavilion g6 1215ew. Po zainstalowaniu nowego Windowsa 7 Ultimate 64bit , mam problem z połączeniem internetowym , otóż . Mam 1 główny komputer stacjonarny a drugi mój właśnie laptop. Brakuje mi sterowników do karty...

Jak przeinstalować system vista na windows xp

1. Robie to tak: ustawiam zeby jako 1 czytalo z napedy CD. Instalator Windowsa XP sie laduje, potem wyskakuje jakis komunikat ze nie mam partycji czy cos takiego i ze nie moge zainstalowac Windowsa. Co mam zrobic???? Co to jest dysk SATA? Nie mam stacji dyskietek, a na prawde...

  • Windows Vista
  • napisane 16 09 2007 19:34
  • Odpowiedzi: 11
  • Wyświetlenia: 7919

Rozlaczanie internetu co pare minut

Witam,Mam laptopa i od paru dni zauwazylem ze strasznie dlugo sie uruchamia windows i internet co pare minut sie rozlacza. Wszysstko wraca do normy po wylaczeniu i ponownym wlaczeniu kabelka z koncowka RJ-45 z karty sieciowej. Nie wiem czym to jest spowodowane? Fakt- laptop...

Laptop Acer Aspire 5315

Witam.Jestem tutaj nowy ale mam jedno pytanko do ludzi którzy maja coś pojęcia na temat laptopów i ogólnie podzespołów. Ostatnio na rynku w bardzo dobrej cenie wypatrzyłem sobie laptopa - 999zl tak jak jest to napisane w temacie jest to "Acer Aspire 5315. Ogólnie rzecz biorąc średnio znam sie na podzespołach komputerowych i do was chciałbym skierować...
  • Archiwum
  • napisane 08 08 2008 15:41
  • Odpowiedzi: 0
  • Wyświetlenia: 1732

Air Live WN-300ARN zamiera połączenie ethernet

Witam, mój problem przedstawia się następująco :od 2 miesięcy mam neostradę, kupiłem router firmy Ovislink Air Live WN-300ARN-VPN. Skonfigurowałem neo i mam internet, wszystko na początku grało ok. Z internetu korzystałem najczęściej bezprzewodowo, a jak już skorzystałem z PC który podpięty jest KABELKIEM do routera...