Skocz do zawartości


j315w brother zator papieru

Wyniki znalezione na www.forum.tweaks.pl: j315w brother zator papieru


Brother J315W- komunikat o braku papieru

Witam. Piszę w sprawie nowej drukarki Brother J315W. Parę dni temu ją kupiłem, wszystko zainstalowałem, tusze również, jednak jak chce coś wydrukować to wyświetla się na monitorze powiadomienie, że brak papieru, na drukarce również. Kiedy klikam start to pobiera

Awaria zator papieru Brother dcp 350C

Big Brother pomaga: jak zlikwidować zator papieru. Swoją drogą twój model drukarki ma sporo problemów z gramatura papieru - im cieńszy papier tym lepiej, weź to jeszcze pod uwagę.

Urządzenie wielofunkcyjne Brother DCP-J315W czy Canon PIXMA MG5350

Posiadam Brother DCP-J315W - podłączona przez wifi. Jakość wydruku jest dobra. Drukuje średnio szybko. Gdy jest np. dużo obrazków to trochę to trwa. Od kupna 6 miesięcy temu nie zdarzyła i się żadna awaria. Zamienniki kosztują średnio 13 złoty - na pełny zestaw składają się 4 tusze czyli 52 zł. Tusze...

Zamienniki tuszy Brother LC 985

Witam. Chcę kupić drukarkę Brothera DPD-J515W, która chodzi na tusz podany w temacie i zastanawiam się jakie zamienniki byłyby do niej najlepsze. Na Allegro znalazłem imponujący zestaw 10 tuszy "0x TUSZ BROTHER DCP-J125 DCP-J315W DCP-J515W 985"...

Drukarkowanie materiałów marketingowych - pomoc w wyborze drukarki

HP Color LaserJet Pro 200 M251nw - Sklep internetowy Agito.plTonery "zamienniki" zamienniki - Tonery tusze HP, Samsung, Lexmark, Xerox, Canon, Epson, Oki, BrotherCo tu dużo mówić. Przy drukowaniu takiego rodzaju rzeczy czy to toner czy kartridż wszystko będzie schodziło w mig.Rodzaje nośników Papier...

Drukarka dla studenta

siemano, laserówka opłaca się tylko jeśli będziesz czarno-białe wydruki robić , ale zawsze warto mieć pod ręką kolor- chociążby po to, by wydrukować CV. Więc masz do wyboru - ---Brother DCP-J140W ,np, za 285zł - u producenta inksystem.pl - drukarka mała, niezawodna i niedroga w eksploatacji, posiada wifi, cicha. Nie wydasz więcej , niż korzystając...

Wybór urządzenia wielofunkcyjnego do 400 zł

Cześć ja też chcę coś kupić za około 400zł i właśnie też się zastanawiam nad Brotherem. Moich dwaj koledzy mają Brother'y każdy inny model ale chwalą sobie i wszystko działa OK z tego co wiem i tusze nie drogo.Tylko właśnie niewiem na jaki model ew. się zdecydować, nawet WIFI by mi się przydało i chciałbym...

Zmulony Laptop

Podzespoły laptopa ? Smart dysku twardego z HDTune ? Temperatury podzespołów ? Jaki antywirus posiadasz ? Jak wygląda użycie zasobów - CPU i ram ?  --------[ Podsumowanie ]------------------------------------------------------------------------------------------------   Komputer:   System operacyjny Windows 7 Home Premium Home Edition   Dodatek service pack...
  • Notebooki
  • napisane 24 08 2013 10:20
  • Odpowiedzi: 6
  • Wyświetlenia: 2360

Drukarka Brother DCP-195C nie drukuje zdjęć

Napisz pełną treść komunikatu. Firma Brother zamieściła solucję w tym temacie: wrong paper.Wyswietla mi sie taki komunikat-..."Wrong paper Size Reload correct paper,then press Start"...Przeszlam tez na ta stronke z Twojego linku i postepowalam zgodnie z tamtymi instrukcjami tzn.przez panel sterowania weszlam w...

Drukarka Brother DCP-195C nie drukuje zdjęć

Witam kupilam drukarke Brother DCP-195C i mam z nia maly problem wydrukowala mi tylko 1 zdjecie a dalej poprostu nie da rady-caly czas wyrzuca kartki do zdjec i wyswietla komunikat ze jest zly papier.Papier do zdjec mam orginalny Canona 10x15cm,w drukarce tez wielkosc papieu mam...

Drukarka Brother laserowa do max 2-3 tys.

Witajcie, potrzebuję zamówić drukarkę do siebie do biura w budżecie max 2-3 tys (jak by była coś do 1500zł to byłaby rewelacja)Drukarka ma głównie za zadanie:-Dużo drukować, np. 60tys. stron miesięcznie-spokojnie radzić sobie zarówno ze stronami A4 jak i A5-Mieć podajnik na co najmniej 500 stron-Cechować się tanimi zamiennikami Z mojej selekcji wyszły 3 drukarki:-...

Urządzenie wielofunkcyjne ~500zł

Z tej dolnej półki to celowałbym bardziej w urządzenia Brother a dopiero później w HP.Jeżeli chodzi o Brother to ten posiada całą serią całkie przyzwoitych modeli urządzeń wielofunkcyjnych:- DCP-j315W czy DCP-J105 - i stawiałbym właśnie na jeden z tych dwóch, bo mam dobre z nimi...

Urządzenie wielofunkcyjne HP do 450 zł

jak używałeś brothera to czemu chcesz przeskoczyc na hp?najbardziej ekonomiczny byłby właśnie jakis brother np. DCP-195C lub DCP-J315W

Brother 125j problem z drukowaniem zdjęć -POMOC!

Witam, zakupiłam drukarkę Brother J125 i mam problem z drukowaniem zdjęć. Zdjecia sa bardzo brzydkiej jakości, papier mam fotograficzny i niezaleznie czy to papier brother-a czy canona badz inny błyszczący zdjecia sa fatalne, ludzie...