Skocz do zawartości


Zdjęcie

Brother 125j problem z drukowaniem zdjęć -POMOC!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 monika_opole

monika_opole

    Nowy

  • 2 postów

Napisano 15 06 2012 - 09:33

Witam, zakupiłam drukarkę Brother J125 i mam problem z drukowaniem zdjęć. Zdjecia sa bardzo brzydkiej jakości, papier mam fotograficzny i niezaleznie czy to papier brother-a czy canona badz inny błyszczący zdjecia sa fatalne, ludzie wyglądaja jakby to były figury woskowe, drzewa po wydruku wyglądaja jak wielka ciemno zielona plama (nalany tusz) Ustawiałam juz kilkanascie propozycji druku, jakosc najlepsza, papier błyszczący i nic..Czy ktos moze mi podpowiedziec co jest nie tak> Z Opinii uzytkowników czytajkac w necie kazdy pisze ze zdjecia sa sliczne i bardzo dobrej jakości nie wiem w czym moze byc u mnie problem:(

Dziekuje.Pozdrawiam.

  • 0

#2 ro9ro9

ro9ro9

    Nowy

  • 2 postów

Napisano 15 06 2012 - 10:39

Być może masz jakieś słabej jakości podróbki tuszy. Ja też drukuje na podróbach z allegro i zdjęcia wychodzą IGŁY !!!

HAa... a może wsadzasz papier foto odwrotnie ?? hehe, musi być zadrukowane po tej błyszczącej stronie.

  • 0

#3 monika_opole

monika_opole

    Nowy

  • 2 postów

Napisano 15 06 2012 - 10:42

Dziekuje za odpowiedz, drukuje na ActiveJet (zamiennikach), jak miałam Canona Ip5200 tez na nich drukowałam i zdj były zyleta...Papier zapewniam wkładam dobra strona do druku .

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych