Skocz do zawartości


b683 jak skonfigurować

Wyniki znalezione na www.forum.tweaks.pl: b683 jak skonfigurować


Logi - Przeglądarka nie otwiera live streamów

OTL Extras logfile created on: 2013-03-25 22:25:18 - Run 1OTL by OldTimer - Version 3.2.69.0 Folder = C:\Users\NTT\DesktopHome Premium Edition Service Pack 1 (Version = 6.1.7601) - Type = NTWorkstationInternet Explorer (Version = 8.0.7601.17514)Locale: 00000415 | Country: Polska | Language: PLK | Date Format: yyyy-MM-dd3,25 Gb Total Physical Memory | 1,99 Gb Available Physical Memory | 61,18%...

[PORADNIK] Neostrada na Debianie

Witam. Dziś wam pokarzę, jak zainstalować Modem Sagem F@st 800 lub Thomson SpeedTouch 330 pod systemem Debian (Rodzina systemów UNIX).Uruchomienie Neostrady (zwłaszcza w przypadku modemu Sagem) wymaga zainstalowania kilku dodatkowych pakietów. Najłatwiej jest to zrobić przy użyciu narzędzia apt-get, które automatycznie rozwiąże zależności między pakietami. Jeśli to możliwe, należy zapewnić...

Logi - Podejrzenie infekcji

OTL logfile created on: 2012-11-15 13:02:50 - Run 1OTL by OldTimer - Version 3.2.69.0 Folder = C:\Users\Tomek\Desktop64bit- Home Premium Edition Service Pack 1 (Version = 6.1.7601) - Type = NTWorkstationInternet Explorer (Version = 9.0.8112.16421)Locale: 00000415 | Country: Polska | Language: PLK | Date Format: yyyy-MM-dd 1,97 Gb Total Physical Memory | 0,87 Gb Available...

Logi - Nie moge pobrać antywirusa

Raport z usuwania:All processes killed========== OTL ==========Service ascidkyvi stopped successfully!Service ascidkyvi deleted successfully!File move failed. E:WINDOWSsystem32xtfkl.dll scheduled to be moved on reboot.Registry value HKEY_LOCAL_MACHINESoftwareMicrosoftInternet ExplorerToolbar{BA52B914-B692-46c4-B683-905236F6F655} deleted...

[Info] Internet od Gadu Gadu.

Opiszemy teraz internet od Gadu Gadu!Jak działa Gadu-Gadu Wtyczka?Gadu-Gadu Wtyczka to ogólnopolski numer dostępowy do Internetu dla wszystkich Internautów łaczących się z siecią przez modem zwykły lub ISDN.Jak to działa :Jaki jest login i hasło do połączenia z Gadu-Gadu Wtyczka?Login: ppp i hasło: ppp. Loginy i...

Logi - Dziwne zachowanie systemu

Mam problem z kompem, w godzinach popoludniowych dostaje swira - firefox nagle zaczyna otwierac samoczynnie stado zakladek, automatycznie otwiera sie pomoc windows, klawiatura sama wprowadza znaki, po jakims czasie problem znika - jest tylko czasowy. Nizej logi - moze bedziecie w stanie pomoc. Wtf z tymi stronami w hostach? Ja dopiero co zainstalowalem czysta wersje doh....OTL logfile created...

Dziwna sytuacja router-laptop

Witam. Jakiś czas temu zorientowałem się, że prędkość mojego internetu jest niższa niż mam zapisaną w umowie, tj 8mb a testy pokazywały 3-4mb. Na infolinii zasugerowali zmianę routera i tak też zrobiłem, w międzyczasie dokupując transfer do 22mb. W firmie skonfigurowali nowy router, który jak się okazało nie działa właściwie, więc wezwałem serwis.

Połączenie laptopa z domowym prze WiFi

Witam !Skonfigurowałem sobie połączenie komputera PC z laptopem metodą AD_Hoc. Robiłem to w/g opisu z jakiegoś poradnika, dokładnie nie pamiętam. Mam jednak pewne problemy, których do końca nie rozumiem. Połączenie AD_Hoc skonfigurowałem na stacjonarnym. Po konfiguracji mogłem łączyć się z PC'eta z laptopem i z...

Logi - Profilaktyczne sprawdzenie

WitamJak w temacie, proszę o sprawdzenie logów. Mogę dodać, że komputer bardzo długo się włącza (Windows po załadowaniu potrzebuje wciąż około 2 minut by otworzyć proces explorera).OTL.txt:OTL logfile created on: 2012-11-02 10:03:09 - Run 1OTL by OldTimer - Version 3.2.69.0 Folder = C:\Users\Patrryk\Downloads64bit- Home Premium Edition (Version = 6.1.7600) - Type =...

Połączenie dwóch routerów

Witam, borykam się z następującym problemem, sytuacja wygląda tak jak na rysunku poniżej:Router na zaznaczony na czerwono, jest routerem który został dodany do całej sieci, w celu by nawiązać połączenie bezprzewodowe z Xboxem, ponieważ router, który jest wcześniej jest zbyt daleko i xbox nie ściąga sygnału. Jak to podłączyć, skonfigurować by to działało,...

[Poradnik] Konfiguracja Linux Mint 10 dla kompletnego laika :)

1. InstalacjaInstalacja jest banalnie prosta. Nawet laik sobie z nią poradzi, więc nie widzę sensu jej tutaj opisywać. W razie kłopotów: zalecam Google.pl i słowa kluczowe "Instalacja Linux Mint 10"2. Pierwsze krokiGratulacje. przebrnąłeś przez instalację, stałeś się posiadaczem systemu całkowicie gotowego do...


TP-Link Acces Point i Router i Router D-Link ADSL

Więc tak:Mam router ADSL D-Link DSL-2640B obecnie skonfigurowanego i podłączonego do neostrady. Adres IP 192.168.1.1, na nim włączone DHCP i przydzielanie adresów z puli: 192.168.1.2 - 192.168.1.254. Z tym routerem łączą się trzy komputery bezprzewodowo.W posiadaniu mam jeszcze TP-Link WA500G Acces i Router TP-Link TL-WR741ND i chciałbym to wykorzystać do...

Sieć w domu. Grupa domowa?

Witam!Chciałbym połączyć dwa komputery w jedną sieć. Raz mi się to udało zrobić samemu. Niestety coś się zepsuło i teraz nie działa a nie mam w tej chwili czasu, żeby samemu dochodzić do tego jeszcze raz.Mam jeden komputer z Winodwsem 7 i do niego internet idzie od routera kablem. Drugi ma Windows XP i internet dochodzi do niego przez bezprzewodową karte sieciową.Raz jakoś to

Komputer do gier AM4 do oceny [5000 PLN]

WitamPrzymierzam się do kupna nowego komputera przeznaczonego do gier. Idealnie by było jakby dało radę zmieścić się w budżecie do 5 000 PLN. Komputer raczej nie będę rozbudowywał (no może co najwyżej dokupienie ramu) i chciałbym, żeby mi służył te 5-8 lat. Gram na rozdziałce FullHD 1920x1080 z monitorem 60Hz i fajnie by było pograć w nowe tytuły na wysokich detalach :)...