Skocz do zawartości


q2+

Rejestracja: 29 lip 2013
OFFLINE Ostatnio: 04 08 2013 16:02
-----

Moje posty

W temacie: [PEGASUS] Chcesz jakąś grę na PC ? Napisz !

01 08 2013 - 14:18

To proszę o usunięcie 


W temacie: Pogaduchy o grach

31 07 2013 - 11:09

Pogrywa ktoś może jeszcze w heroes 3 ? 

.. może ktoś chętny będzie na wspólną rozgrywkę przez Hamachi jeżeli tak zapraszam pw  :kawa:


W temacie: [PEGASUS] Chcesz jakąś grę na PC ? Napisz !

31 07 2013 - 11:06

Masz prawa do rozpowszechniania kopii tych gier?

Odrębną kwestię natury prawnej stanowi legalność korzystania z aplikacji uruchamianych poprzez emulatory. Większość starych gier i programów wciąż chroniona jest zapisami prawa autorskiego. W przypadku gdy ich twórcy (a także wydawcy) nie są zainteresowani rozwojem danej marki, ani nie planują wydania swego dzieła na nowych platformach sprzętowych, najczęściej przymykają oko na nielegalny proceder, jeśli z aplikacji korzystają osoby prywatne i nie wiąże się to z czerpaniem korzyści finansowych


W temacie: Potrzebna pomoc watermark

30 07 2013 - 23:56

WordPress standardowo ustawia kompresję na 90%. Możesz "przeostrzyć" odrobinę zdjęcia przed wysłaniem na serwer, lub możesz skorzystać z tego pluginu: http://wordpress.org/plugins/jpg-image-qualitycompression/


W temacie: Laptop 1500-1700 do internetu (multimedia itp)

30 07 2013 - 22:26

Powiem wam, że jestem w posiadaniu Acer Aspire 5530 i jestem bardzo zadowolony.. opinie na temat acera są wszechstronne.. jedni mają sporo do powiedzenia o jego "złej stronie" zaś jedni dosyć sporo o "pozytywnej stronie" .. użytkuje go już kilkanaście lat, jezdzil ze mną nawet do Niemiec i wrócił cało i zdrowo, raz nawet upadł na ziemie, raz szklanka upadła na niego i nic się nie dzieje.. nie raz dostawał strzała z plaskiej w klawiature i dalej chodzi.. (ze skutkiem ubocznym wypadł jeden klawisz) ale nie chce mi sie naprawiać ;D

 

Piszę prace na nim, gram w gry, oglądam filmy, użytkuje codziennie, wszystko chodzi, korzystam z windowsa 7, przeglądam fora, słucham muzki, bardzo wygodnie mi sie na nim pisze... nie jest skomplikowany, dobre rozmieszczenie przycisków, nie przegrzewa się, wydajność bardzo dobra.. 

 

to taka moja mała opinia na temat mojego acera ;) jeżeli naprawdę potrzebuejsz prosty laptop to czasami warto zastanowić się nie koniecznie nad jakimś kosmicznym ;)