Skocz do zawartości


kbkm

Rejestracja: 09 kwi 2013
OFFLINE Ostatnio: 30 06 2013 13:51
-----

Moje tematy

Wireless Book 7 - nie działający host USB

03 06 2013 - 01:22

Witam. W tym dziale piszę post pierwszy raz, mam nadzieję, że jeśli popełniłem jakieś błędy zostaną mi wybaczone :)

 

Przejdę od razu do tematu.

Mam na stanie jakiegoś chińskiego netbooka a właściwie jak się go włącza to napisane jest WirelessBook. Zainstalowałem na nim Windows CE 6.0, chciałbym, żeby ta chińszczyzna służyła mi jako podgląd obrazu z jednej kamerki USB, jednak nie potrafię sobie z tym poradzić. Czego bym nie próbował przeszukałem już masę linków googla - nie potrafię znaleźć odpowiedzi.

 

Podłączam kamerę usb (mam dwie) nie ważne czy jedna czy drugą - zero reakcji.

Wyczytałem, że trzeba zrobić odpowiednią kompilację i zainstalować wince jeszcze raz przerobionego - ale nie wiem ile w tym prawdy. Nie do końca siedzę w tym co robię więc to dla mnie czarna magia. Być może ktoś wie jak podłączyć do niego kamerę tak bym uzyskał podgląd?? - o nic więcej mi nie chodzi.

 

Z góry dziękuję za każdą odpowiedź.


Matryca laptopa jako dodatkowy monitor pc

02 06 2013 - 07:24

Witam.

 

Z racji tego, że nie do końca wiedziałem gdzie wcisnąć ten temat - wylądował tutaj. Proszę o ewentualne przeniesienie jeśli nie jest to najlepsze miejsce do dyskusji w sprawie o której napiszę niżej.

 

Otóż. Jak za pewne większość z Was, korzystam z stacjonarki - uważam, że tak jest po prostu wydajniej. Mam również laptopa wspaniałą toshibę nie zamieniłbym go na żadnego innego (służy mi do pracy) ale mam też starego Acera którego niedawno naprawiałem, jednak udało się dojść tylko do uruchomienia windowsa.

 

Wpadł mi do głowy absurdalny pomysł, wykorzystania matrycy z laptopa do wyświetlania obrazu z komputera pc. Jakie są na to szanse? Jeśli chodzi o Acera, bez problemu mogę go całego rozebrać na części pierwsze - może da się coś wykombinować :P :)?


Dźwięk podczas nagrania i dziwne zachowanie mikrofonu

25 05 2013 - 16:15

Witam serdecznie.

 

Użytkownikiem Win7 jestem już kawałek czasu, jednak takie coś przytrafiło mi się pierwszy raz. Mam problem z dźwiękiem transmitowanym przez mikrofon.

 

Opiszę dokładniej sytuację, bo wiem że potrafię namieszać w razie gdyby coś było nie do końca jasne proszę dopytać.

 

Otóż. Siedzę przy komputerze i rozmawiam na skype, mój głos dochodzi bez szumów i problemów do słuchacza (kogoś z kim rozmawiam) jednak gdy włączę sobie cichutko film czy puszczę muzykę ktoś z kim rozmawiam słyszy dokładnie wszystko co jest odtwarzane. Problem ten występuje też np. podczas nagrywania filmów z gier, rozmawiam na skype, gram i nagrywam film. Kiedy później go oglądam, głos od kolegi ze skype słychać dwa razy, tak jak by jeden konkretny a drugi odbicie głosu (echo)

 

Na team speak, gdy rozmawiam z kumplami sytuacja jest ta sama. Słyszą mnie dobrze, ale kiedy wchodzimy w grę oni słyszą dźwięk z gry (to bardzo przeszkadza), muszę go wyciszać a wiecie jak się gra bez dźwięków. Jednak gdy wchodzę do ustawień mikrofonu na ts, i daję begin test to siebie samego słyszę jak bym stał w jakiejś kaplicy echo odbija się z 6 razy.

 

Może mi ktoś pomóc w rozwiązaniu tego problemu?