Skocz do zawartości


kbkm

Rejestracja: 09 kwi 2013
OFFLINE Ostatnio: 30 06 2013 13:51
-----

Moje posty

W temacie: Instalacja Windows XP Profesional

14 06 2013 - 11:19

Spróbuj nie czekać aż pojawi się komunikat tylko wdusić F11 czy F2 od razu po starcie


W temacie: PENTAGRAM P6360 - dlaczego transfer rzędu 1 Mbit przy internecie 10 Mbit?

14 06 2013 - 11:10

Jeżeli dostałeś ten router od dostarczyciela Twojego internetu, zgłoś tę awarię przyjadą panowie którzy zapewne i tak nic nie wykryją, ale dla świętego spokoju Ci go wymienią. Jeśli jednak jest to Twoje prywatne urządzenie, zainwestuj 50zł, kup jakiś tani router i zobacz czy problem występuje.. Ciężko stwierdzić cokolwiek na podstawie screena bez możliwości fizycznej interwencji.

 

Pamiętaj, że router powinien być wysoko - na szafie czy półce pod sufitem tak, żeby pakiety które wysyła do laptopa czy innego urządzenia nie były tłumione.


W temacie: Instalacja Windowsa Visty z pendrive'a

03 06 2013 - 21:52

Hm, to w taki sposób Ci nie pomogę. Ale jeśli masz podział na partycje w obecnej sytuacji i Ci to pasuje możesz zainstalować system z obrazu .iso przez demona, a potem już tylko manualnie sformatować dysk. Ale poczekaj jeszcze może znajdzie się ktoś kto Ci pomoże.


W temacie: Instalacja Windowsa Visty z pendrive'a

03 06 2013 - 21:09

Mogę się mylić, ale musisz jeszcze ustawić żeby komputer czytał USB od razu przy starcie, znajdziesz gdzieś taką opcję w biosie na 100%


W temacie: Matryca laptopa jako dodatkowy monitor pc

03 06 2013 - 13:45

No właśnie. VNC to dobra opcja bo korzystałem jakiś czas ale na dwóch stacjonarkach. Jednak tutaj to nie przejdzie bo laptop ma spalony mostek sterujący touchpadem, klawiaturą i USB - zatrzymuje się na wpisaniu hasła i du*a. Dlatego mogę go rozebrać na części pierwsze ale nie mam na niego pomysłu :P