Skocz do zawartości


Zdjęcie

Przeglądarki się zawieszają...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 majkkali

majkkali

    Nowy

  • 3 postów

Napisano 30 01 2013 - 15:42

Witam. Mam dosyć specyficzny problem z moim laptopem. Kompletnie nie wiem o co może chodzić. Otóż, wszystko działa bez zarzutu, normalnie kilka godzin, aż nagle ni stąd, ni zowąd główne okno przeglądarki zmienia się na całe czarne (dzieje się to zazwyczaj, gdy siedzę na facebooku lub oglądam filmiki na youtubie). Używam Mozilli Firefox. Myślałem, że to problem z mozillą, ale jakież było moje zdziwienie, gdy otworzyłem Chroma (a potem nawet Internet Explorer, w celu sprawdzenia) i sytuacja podobna, z tym, że nie robi się cała czarna przeglądarka, ale strony się nie ładują mimo ewidentnego podłączenia do internetu. Gdy taka sytuacja się dzieje nie pomaga wyłączenie przeglądarek i uruchomienie ponowne. O dziwo inne programy na komputerze działają wówczas bez zaruztu, otwierają się, nie tną, gry chodzą. Jedynie te przeglądarki. Myślałem, że może to wina flasha - zupdatowałem, ale problem pojawia się dalej. Zupdatowałem też Shockwave Playera, ale problem jest nadal. Poniżej zamieszczam screenshota, gdy problem się uaktywnia. Bardzo proszę o pomoc. Nie wiem jak sobie z tym poradzić, a jest to bardzo irytujące, gdyż za każdym razem, gdy to się dzieje, jestem zmuszony resetować lapka. Tracę czzas i nerwy. Z góry dziękuję za odpowiedź.

Screenshot:
http://s6.ifotos.pl/img/problemjp_xsweeah.jpg

  • 0

#2 100nka

100nka

    Stały użytkownik

  • 194 postów

Napisano 30 01 2013 - 17:16

ja tak miałem po instalacji Flasha 11. W wersji 10 działało bez problemu. Czy masz włączone Przyspieszenie sprzetowe we flashu? Może zmiana tego ustawienia pomoze? Innym problemem moze byc przepelniona pamiec CACHE przegladarek. Wyczyść pamięć przeglądarek i ustaw na większy limit skoro tnie sie przy filmach. Odpisz czy pomogło

  • 0

Zobacz więcej tematów z tagiem: przeglądarki zacina się czarny ekran



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych