Skocz do zawartości


Zdjęcie

Na monitorze są słabe kolory!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 Normal.P

Normal.P

    Nowy

  • 3 postów

Napisano 02 06 2007 - 18:27

Witam. Mam spory problem. Otóż dzisiaj nie wiem dla czego ani nic, nie grałem w żadną grę, siedziałem w necie i zrobiły się nagle kolory brzydkie na monitorze. Wyglądają ohydnie, gorzej niż Win98 i w dodatku rozdzielczość jest ustawiona 800x600. Nie da się tego zmienić, suwaka rozdzielczości nie da się przesunąć, a jakość kolorów ustawiona jest na 4 bity i też się nie da zmienić. A kiedy klikam na ustawienia w własciwościach ekranu to pokazuje mi się najpierw taki komunikat:

Aktualnie wybrany sterownik ekranu nie morze zostać użyty. Został on napisany dla starszej wersji systemu widnows i nie jest zgodny z niniejszą wersją. System został uruchomiony z użyciem domyślnego sterownika VGA. Skontaktuj się ze swoim dostawcą sprzetu, aby uzyskać uaktualniony sterownik lub wubierz jeden ze sterowników oferowanych przez firmę microsoft.

Czy to wina sterownika? Jeśli tak to czemu nagle zawalił skoro wszystko do tej pory było ok?

PS: We właściwości sterownika też wejść nie mogę. Klikam na ikonkę, ale nic nie otwiera się. Bardzo proszę o pomoc! Z góry dzięki!

  • 0

#2 cuba1986pl

cuba1986pl

    Początkujący

  • 25 postów

Napisano 03 06 2007 - 18:17

Witam

Może uruchom Windowsa w trybie awaryjnym i odinstaluj sterowniki, potem zresetuj kompa i niech system zainstaluje sterowniki.

Pozdrawiam

  • 0

Zobacz więcej tematów z tagiem: przekłamanie kolorów dziwne kolory monitor



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych