Skocz do zawartości


Ithilras

Rejestracja: 01 lis 2012
OFFLINE Ostatnio: 15 09 2013 07:47
-----

#278885 W co gracie.

Napisane przez Ithilras w 02 09 2013 - 17:33

Wiesiek :) wcześniej grałem w wowa na prywatnym serwerze 1.12.1 (bo wersja blizzardowa w niczym nie przypomina wowa, to teraz bardziej Silkroad niż WoW), jak dojdzie karta graficzna to może wiesiek 2


  • 1


#278879 Obsługa programu MorphVOX Pro

Napisane przez Ithilras w 02 09 2013 - 13:49

Buczenie to prawdopodobnie wina dźwięku z głośników dostającego się do mikrofonu. W lewym oknie mamy listę dostępnych głosów, jeśli obok jakiegoś głosu jest czarna kropka to trzeba go wybrać prawym klawiszem myszy i kliknąć Configure to your voice, jeśli zielona to wystarczy kliknąć. Aby nie było słychać echa trzeba odznaczyć Listen, aby się modulowało trzeba zaznaczyć Morph. Prawa strona służy do ręcznej modyfikacji głosu.


  • 1


#270250 Jak skopiować pliki z PC na laptopa

Napisane przez Ithilras w 18 02 2013 - 02:17

Gorzej jeśli komputer jest ATA. Jeśli pliki nie zajmują dużo to możesz przez jakiś dropbox albo inny serwer plików w internecie, ew. mail, możesz je też zzipować. Jeśli jednak jest tego trochę, zakładając, że masz router, możesz je podłączyć do sieci, uruchomić na laptopie serwer ftp, połączyć się z stacjonarnego i przegrywać, pamiętaj też o ustaleniu uprawnień.

Nadawanie uprawnień:
W FileZilla klikasz Edit, Users, Add po prawej stronie, wpisujesz jakąś nazwę użytkownika, zaznaczasz Password i wpisujesz hasło, przechodzisz do Shared Folders, Add, wskazujesz folder gdzie mają zostać wgrane pliki, zaznaczasz Write. Klikasz ok.

Start -> Uruchom -> cmd, wpisujesz ipconfig, pokaże ci tam adres IP. Ze stacjonarnego w eksploratorze windows wpisujesz ftp://[adres ip], logujesz się z podaną wcześniej nazwą użytkownika i hasłem, powinno się zalogować, przerzucasz pliki.
  • 1


#261860 I-Dose - Narkotyki na mp3?

Napisane przez Ithilras w 03 11 2012 - 21:14

Ja se audacity-em przetestowałem słuchawki i jedną jest głośniej a drugą ciszej... więc nie wiem czy będzie działać.

EDIT: Ecstasy nie działa.

EDIT2: Adrenaline też nie działa. Tylko oczy bolą. Albo złe słuchawki, albo zły mózg. Jak znajdę drugie słuchawki to na nich spróbuję.
  • 1