Skocz do zawartości


Ithilras

Rejestracja: 01 lis 2012
OFFLINE Ostatnio: 15 09 2013 07:47
-----

Moje posty

W temacie: W co gracie.

02 09 2013 - 17:33

Wiesiek :) wcześniej grałem w wowa na prywatnym serwerze 1.12.1 (bo wersja blizzardowa w niczym nie przypomina wowa, to teraz bardziej Silkroad niż WoW), jak dojdzie karta graficzna to może wiesiek 2


W temacie: Windows8 - migający kursor podczas uruchamiania

02 09 2013 - 17:00

Mam podobny problem, tylkoże z Windows 8.1. Czasem jak uruchomię komputer po raz pierwszy to internet nie działa albo w RIFT sterownik ekranu przestaje działać i odzyskuje sprawność dopiero po alt ctrl delete. Pomaga Settings -> Restart. Zauważyłem też, że zamykanie systemu i uruchamianie trwa dużo dłużej jak się da restart niż jak się da shutdown a potem uruchomi normalnie. Widocznie coś w tym jest.


W temacie: Obsługa programu MorphVOX Pro

02 09 2013 - 13:49

Buczenie to prawdopodobnie wina dźwięku z głośników dostającego się do mikrofonu. W lewym oknie mamy listę dostępnych głosów, jeśli obok jakiegoś głosu jest czarna kropka to trzeba go wybrać prawym klawiszem myszy i kliknąć Configure to your voice, jeśli zielona to wystarczy kliknąć. Aby nie było słychać echa trzeba odznaczyć Listen, aby się modulowało trzeba zaznaczyć Morph. Prawa strona służy do ręcznej modyfikacji głosu.


W temacie: Pendrive z systemem nie bootuje sie

02 09 2013 - 09:18

Dokładnie, jaka płyta główna? I reszta podzespołów? U mnie na przykład nie można uruchomić 32-bitowego Ubuntu, po wybraniu "UEFI: (nazwa pendrive)" z boot menu płyty głównej przeskakuje do Windowsa (płyta MSI B75MA-P45, procek i3-3220), z kolei 64-bitowy działa. Jeśli ten Windows to pirat to też możliwe że nie posiada 64-bitowych instrukcji UEFI (spotkałem się z tym).