Skocz do zawartości


Zdjęcie

Obsługa programu MorphVOX Pro


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 adamoko

adamoko

    Nowy

  • 1 postów

Napisano 01 09 2013 - 21:22

Witam,

pobrałem sobie program MorphVOX Pro i nie mogę ustawić dobrze żeby poprawnie działał. Za każdym razem jak chce sprawdzić czy działa zmiana głosu to słychać echo oraz buczy jak by spięcie było.

Ktoś może wie jak ustawić ten program? Oczywiście patrzyłem poradniki różne i nadal źle jest, jak by coś w mikserze dzwieku

było nie tak, nie wiem...

 

Dzięki :)

 

 



  • 0

#2 Ithilras

Ithilras

    Początkujący

  • 116 postów

Napisano 02 09 2013 - 13:49

Buczenie to prawdopodobnie wina dźwięku z głośników dostającego się do mikrofonu. W lewym oknie mamy listę dostępnych głosów, jeśli obok jakiegoś głosu jest czarna kropka to trzeba go wybrać prawym klawiszem myszy i kliknąć Configure to your voice, jeśli zielona to wystarczy kliknąć. Aby nie było słychać echa trzeba odznaczyć Listen, aby się modulowało trzeba zaznaczyć Morph. Prawa strona służy do ręcznej modyfikacji głosu.



  • 1

#3 CapGopher

CapGopher

    Nowy

  • 1 postów

Napisano 25 02 2017 - 17:39

Wiem że już dawno pisana była tu ostatnia odpowiedź , ale mam pewien problem i chyba nie opłaca się robić nowego tematu. Otóż mam podłączony mikrofon, wszystko działa ładnie , ale gdy coś mówię ten pasek dźwięku (obok niego jest napis Mute) nie podnosi się. Nie czyta mojego mikrofonu? Wie kto może jak to naprawić?



  • 0

Zobacz więcej tematów z tagiem: program pomoc



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych