Skocz do zawartości


8level wrt 300 konfiguracja

Wyniki znalezione na www.forum.tweaks.pl: 8level wrt 300 konfiguracja


8level wrt300 - konfiguracja routera

Urządzenie podpięte przeze mnie (przepraszam za słabą jakość zdjęcia oraz bałagan w kablach,starałem się wyjaśnić co jest do czego podpięte)no właśnie mam problem z poprawną konfiguracją routera ;/.Przy instalacji  rutera z płytki faza instalacji zatrzymuje się na adresie mac daje,żeby mi go sklonowało potem daje next i klepsydra się kreci i nic się...

Zestawienie polecanych laptopów. Ranking laptopów. Co warto kupić? 2018 r.

Zestawienie polecanych laptopów. Ranking laptopów. Co warto kupić? Listopad 2018 r. Witajcie niestrudzeni poszukiwacze sprzętu. Chciałem Wam przedstawić comiesięczne zestawienie polecanych laptopów na listopad 2018 r., które skatalogowałem według cen oraz przeznaczenia modelu. Finalnie wybór należy oczywiście do mnie, lecz inspiracji dostarczają mi modele polecane na forum/testy oraz...

Logi - Dziwne zjawiska

okey już biorę się do pracy ...---------------------------------oto logi:OTL & exstrasOTL logfile created on: 2010-03-02 20:13:51 - Run 1OTL by OldTimer - Version 3.1.32.0 Folder = C:\Documents and Settings\hary\Moje dokumenty\PobieranieWindows XP Home Edition Dodatek Service Pack 3 (Version = 5.1.2600) - Type = NTWorkstationInternet Explorer (Version...

Wybór laptopa na co należy zwrócić uwagę

Na co należy zwrócić uwagę przy wyborze laptopa - lista wskazówek. Poniżej przygotowałem listę wskazówek przy wyborze laptopa w zależności od zastosowań: multimedia, gry, obróbka obrazu, biznes. Wielu użytkowników rezygnuje z komputera stacjonarnego na rzecz urządzeń mobilnych, jednak decydując się na ten krok musimy znaleźć uniwersalnego laptopa, który spełni nasze wymagania. Każdy komputer...

Kupujemy nowy komputer do gier

Ostatnia aktualizacja 08.07.2008Chciałbym w tym wątku poruszyć parę spraw dotyczących wyboru komponentów przy kupnie nowego komputera. Co prawda jest wszedzie mnóstwo watków z przyklejonymi gotowymi zestawami za daną cenę, ale wielu osobom nic to nie mówi a ja tutaj chciałbym omówić to z trochę innej strony. Mam nadzieję że pomoze to troche osobom które mają zamiar kupowac nowy komputer, a nie...
  • Kosz
  • napisane 17 08 2007 12:20
  • Odpowiedzi: 83
  • Wyświetlenia: 61315

Logi - Profilaktyczne sprawdzenie

WitamJak w temacie, proszę o sprawdzenie logów. Mogę dodać, że komputer bardzo długo się włącza (Windows po załadowaniu potrzebuje wciąż około 2 minut by otworzyć proces explorera).OTL.txt:OTL logfile created on: 2012-11-02 10:03:09 - Run 1OTL by OldTimer - Version 3.2.69.0 Folder = C:\Users\Patrryk\Downloads64bit- Home Premium Edition (Version = 6.1.7600) - Type =...

Transformacja wyglądu z Windows XP na Mac OS X Leopard

Transformacja wyglądu z Windows XP na Mac OS X LeopardUwagi przed wykonaniem HowTo na komputerze:1.Wszystkie czynności robisz na swoją odpowiedzialność. Ja kuba144, moderacja i administracja forum nie odpowiadają za wszelkie szkody wynikające z wad instalowanego oprogramowania zamieszczanego w poradniku2.Polecam utworzyć punkt przywracania systemu. 3.Nie polecam instalacji programów dla...
  • Porady Windows
  • napisane 17 11 2008 16:12
  • Odpowiedzi: 0
  • Wyświetlenia: 9733

Nie wykrywa Pendrive Windows 7 ( w trybie normalnym)

PARAMETRY LAPTOPA:HP 4520sWindows 7 64 bit PLPo kazdym podlaczeniu, obojetnie do jakiego slotu usb system chce mi formatowac pendrive (formatuje, ale i tak nie dziala) , czy nawet jak podlacze dysk zew na usb to tak samo,Ale to wszystko jest sprawne poniewaz gdy podlacze do innego komputera moja pamiec czy dysk wszystko wykrywa, gdy pod kontrola xp, czy innym systemem nawet i 7 ale nie ma moim...
  • Windows 7
  • napisane 07 12 2010 18:25
  • Odpowiedzi: 4
  • Wyświetlenia: 5611

[PHP] zapisywanie danych do plików (chmod?)

Napisałem dzisiaj skrypt składający się z dwóch plików. Właściwie ten drugi plik to tylko baza do przechowywania informacji wprowadzonych do formularza, który znajduje się w pliku pierwszym. Na serwerze lokalnym wszystko działa idealnie, problem pojawił się gdy zuploadowałem te pliki na serwer i okazało się, że informacje w bazie nie są zmieniane. Podejrzewam, że problem leży po stronie...

Porady i sztuczki do Windows 7

Windows 7 można w dużym stopniu konfigurować dlatego w tym artykule podam parę sposobów na dostosowanie systemu do własnych potrzeb. W artykule będzie opisane jak zmienić interfejs programu oraz pare sztuczek.Zapraszam do lektury:D1.Gadżety systemu Windows 7Gadżety to "ikony" aplikacji pozwalające użytkownikom na dotarcie do niezbędnych informacji lub narzędzi.Najczesciej...
  • Porady Windows
  • napisane 09 11 2011 21:37
  • Odpowiedzi: 1
  • Wyświetlenia: 91799

[Zamienię] PC na laptopa

Witam. Zamienię PC na laptopa.Kontakt:GG - 32905726PS: Parametry sprzętu:System Operacyjny MS Windows XP Professional 32-bit Dodatek Service Pack 3 Data Instalacji: 06 August 2009, 21:48 Numer Seryjny: [WYCIĘTY] Windows Security Center Firewall Enabled Antivirus DisabledCPU AMD Duron Rdzenie 1 Wątki 1 Nazwa AMD Duron Nazwa Kodowa Spitfire Obudowa Socket A...
  • Giełda
  • napisane 19 01 2011 01:08
  • Odpowiedzi: 0
  • Wyświetlenia: 1438

Karta graficzna: GF 6600, czy 7300? co będzie lepsze?

Witam!Zamierzam wymienić kartę graficzną w związku z czym mam pytanie do osób znających się na rzeczy: nie wiem, która karta będzie lepsza do tego komputera, który mam aktualnie (wymieniam tylko i wyłącznie kartę graficzną), interesuje mnie czy lepiej kupić nowszy model, czy starszy, chodzi mi tu o to, czy któryś z pozostałych komponentów nie będzie "wąskim gardłem" dla GF 7
  • Archiwum
  • napisane 04 05 2007 17:44
  • Odpowiedzi: 3
  • Wyświetlenia: 1786

[Poradnik] Konfiguracja Linux Mint 10 dla kompletnego laika :)

1. InstalacjaInstalacja jest banalnie prosta. Nawet laik sobie z nią poradzi, więc nie widzę sensu jej tutaj opisywać. W razie kłopotów: zalecam Google.pl i słowa kluczowe "Instalacja Linux Mint 10"2. Pierwsze krokiGratulacje. przebrnąłeś przez instalację, stałeś się posiadaczem systemu całkowicie gotowego do...


Zestaw tak do 3000 zł

Witajcie Mam do wydania około 3000, nie więcej na komuter. Dostałem się w sumie na studia na informatyke, potem specjalizacje będe miał Grafike komputerową, a że mój sprzęt już jest troche leciwy (4 lata już ma) więc wypadało by kupić nowy Zastanawiałem się nad taką konfiguracją:Pamięć: * A-Data DDR2 2x2048MB...
  • Archiwum
  • napisane 27 08 2008 13:46
  • Odpowiedzi: 40
  • Wyświetlenia: 4296