Skocz do zawartości


zonek

Rejestracja: 05 lip 2008
OFFLINE Ostatnio: 24 03 2013 17:01
-----

Moje tematy

Wyjątkowy problem z platformą Java...

20 03 2013 - 14:59

Witajcie. wiem że ten temat pewnie przewalał się już tysiące razy, sam czytałem dziesiątki postów na forach polskich i anglojęzycznych, które pomagały zaradzić problemowi. Ale oczywiście jak to zwykle bywa, nie mi... Mianowicie ostatnio zauważyłem, że kilka funkcji w Chromie, które niedawno działały, nagle przestały. Lubię sobie czasem posiedzieć na Chatroulette czy na czatach. Niestety moja kamerka przestała być wykrywana przez te strony, a czasy przestały działać. O co chodzi? Oczywiście o javę (mówiąc o czatach, nie wiem jak z tą kamerką, ale mam nadzieje, że to również z powodu javy)
W chromie wyskakuje powiadomienie, że java jest nieaktualna i wymaga update'a, nic nadzwyczajnego, normalna sprawa. Jednak gdy dochodzi do samej aktualizacji, zanim cokolwiek w instalatorze ruszy, wyskakuje "Error 1606: Could not access network location" I tak w kółko, dodam że wersja javy to 7u17. Czytałem sporo postów na ten temat i nic mi nie pomaga... W rejestrze wszystko wygląda tak jak na schemacie, usunięcie wszystkich przeglądarek (miałem jeszcze firefoxa), instalowanie chrome na nowo oraz parę innych rzeczy. Ludzie pisali, aby odinstalować starą javę, zrestartować komputer i zainstalować nową. Tutaj problem jest taki, iż owej javy nie mogę nawet odinstalować, bo pojawia się ten sam error. Bardzo proszę o pomoc, gdyż już naprawdę załamuje ręce...Z góry dziękuję.