Skocz do zawartości


zonek

Rejestracja: 05 lip 2008
OFFLINE Ostatnio: 24 03 2013 17:01
-----

Moje posty

W temacie: Wyjątkowy problem z platformą Java...

23 03 2013 - 01:56

Niestety nie mam żadnego punktu przywracania systemu, może podczas uruchamiania "ostatnia znana dobra konfiguracja" coś pomoże? Czy raczej nie? Revo jest jakiś dziwny, on tak czy siak uruchamia standardowego instalatora i jest to samo, a jak włączę tryb "łowcy" to gdziekolwiek bym nie najechał to pisze, że chce usunąć C:/Windows... tych pozostałych dwóch nie próbowałem, tak zrobię ale jutro bo dziś już padam. Dziękuję wszystkim za chęć pomocy :)

W temacie: Wyjątkowy problem z platformą Java...

21 03 2013 - 17:34

Próbowałem odinstalować, zainstalować starszą i odinstalować tą, sprawdzałem rejestr, na YT znalazłem filmik, w którym facet dodawał jakiś wpis do zmiennych środowiskowych we właściwościach komputera, usuwanie przeglądarek, instalowanie najnowszych, naprawy rejestru ccleanerem, defragmentacje rejestru programem TweakNow, instalowanie javy offline (wychodzi to samo). W trybie awaryjnym nie próbowałem, tak zrobię za chwilę, a jeśli chodzi o komunikat to niestety nie ma podanej ścieżki, co byłoby pomocne... Większość problemów z tym errorem, wyła właśnie wzbogacona o ścieżkę.

Niestety w trybie awaryjnym instalator w ogóle nie chce ruszyć, wyskakuje błąd instalatora...