Skocz do zawartości


zajac1211

Rejestracja: 30 gru 2010
OFFLINE Ostatnio: 15 01 2011 16:33
-----

Moje tematy

Manager Realtek HD Audio - nie działają słuchawki

15 01 2011 - 12:06

Witam. Mam mały problem ponieważ nie działają mi słuchawki gdy mam podłączone głośniki a po formacie nie mam managera hd audio od realteka i nie wiem skad go mam sciagnac. Chodzi mi o takie cos jak tutaj na obrazku.
Potrzebuje tego programu by odblokować wejścia z tyłu, przed formatem tak właśnie robiłem i wszystko mi działało.
Mógłby ktoś podać linka z wersją na Viste 32 bitową najlepiej po polsku? Z góry dziekuje.
Dołączona grafika
[uwaga=Kantoro]
Wstawiłem odpowiednio zdjęcie
Poprawiłem nazwę tematu
[/uwaga]

Błędy w sektorach plików na dysku i nie tylko

30 12 2010 - 11:12

Witam. Dziś rano pojawiły mi się jakieś błędy na pasku zadań. Wyskakuje co chwile Windows Security Alert i pojawił się jakiś dziwny program Easy Scan który jest jakimś defragmentatorem. Wyskoczyło mi abym go uruchomił i on miał naprawić te błędy. Niestety naprawił tylko połowe błędów a za naprawienie reszty chce 300 dolarów. Dałbym screena ale nie mogę niczego zapisać na dysku bo jeśli to zrobię to następuje automatyczny restart kompa. Nie moge także uruchomić wielu aplikacji gdyż nie otwierają się a zamiast tego wyskakuje alert ze nastapil blad na dysku twardym.
Po każdym restarcie kompa sam włącza się ten Easy Scan i skanuje błędy i stara się je naprawić. Zawsze zostaje 5 błędów których nie da się naprawić. Oto te błędy:

1) Read time of hard drive clusters less than 500 ms - Critical Error
2) 37% of HDD space is unreadable - Critical Error
3) Hard Drive doesn't respond to system commands - Critical Error
4) Bad sectors on Hard Drive or damaged file allocation table - Critical Error
5) Boot sector of the hard drive disk is damaged - Critical Error

Ogólnie to nie wiem skąd wziął się ten Easy Scan. Sam stworzył sobie ikone na pulpicie a usunąć też go nie idzie. Sądze że jest on jakimś defragmentatorem czy coś w tym stylu. Gdy chce włączyć deframentatora systemowego to właśnie Easy Scan się włącza zamisat niego.
Proszę o jak najszybszą pomoc lub instrukcje jak naprawić system. Może ktoś spotkał się z tym już wcześniej. Mam nadzieje że nie zepsuł mi się dysk twardy. Może to jakiś wirus? Jeśli tak to polećcie mi jakiś darmowy dobry niezamulający antywirus. Z góry dziekuje.




[uwaga=Kantoro]
Brak zainteresowania autora tematem. Zamykam. Jeśli zajdzie taka potrzeba proszę o informację na PW otworzę.

[/uwaga]