Skocz do zawartości


zajac1211

Rejestracja: 30 gru 2010
OFFLINE Ostatnio: 15 01 2011 16:33
-----

Moje posty

W temacie: Manager Realtek HD Audio - nie działają słuchawki

15 01 2011 - 16:29

Bez nazwy producenta a więc niczego nie przesądza. Spróbuj sterów stąd http://www.realtek.com.tw/downloads/downloadsView.aspx?Langid=1&PNid=24&PFid=24&Level=4&Conn=3&DownTypeID=3&GetDown=false


ktore tam mam sciagnac bo jest kilka tego?

W temacie: Manager Realtek HD Audio - nie działają słuchawki

15 01 2011 - 12:56

zapodam screena z managera urzadzen moze:

W temacie: Błędy w sektorach plików na dysku i nie tylko

30 12 2010 - 13:38

mozesz pisac tutaj? sciagnalem ten 1 plik co pisalo tam ze "do utworzenia płyty CD" tyle ze nie wiem czy dobrze zrobilem bo kliknalem prawym na niego => UltraIso => Wypal na nosnik. I wypalilem to na plyte CD. Naisało ze powodzeniem ale gdy wchodze na plyte cd przez moj komputer to nie ma na niej zadnych plikow wiec nie wiem czy tak ma byc czy nie

W biosie pozniej wiem o co chodzi. trzeba ustawic 1-sze urzadzenie startujace na naped CD czy tam dvd

nagrałem tą płytkę przez Nero ale gdy wkładam do napędu by zobaczyć co na niej jest okazuje się że jest pusta i pisze tylko by przeciągnąc pliki na nia. nie wiem czy tak to ma wygladac?
jesli tak to co dalej? ustawic w biosie bootowanie z CD umiem tylko nie wiem czego sie dalej spodziewac i co mam dalej robic?

jak dam by pokazywało ukryte pliki i foldery to na płytxce znajduje sie jedynie plik desktop.ini wiec nie wiem czy dobrze nagrywam tą płytkę

W temacie: Błędy w sektorach plików na dysku i nie tylko

30 12 2010 - 12:06

powiem szczerze ze nie zabardzo wiem za co sie zabrac. moglbys mnie sig pokierowac jakos dokladniej?

sprobuje sciagnac ten obraz plyty co mi podales ale nie wiem czy sie zapisze wogole na dysku