Skocz do zawartości


waldik 41

Rejestracja: 27 gru 2007
OFFLINE Ostatnio: 27 11 2010 10:53
*****

Moje tematy

GF7300 GT

20 02 2009 - 12:18

Witam.
Czy to tak ma byc z tą kartą i jej temperaturą.Mierze spedfanem i wychodzi że normalnie działajaacy komp-temp. 56stopni,jak trochę pogram online to 75stopni.Co moge z tym zrobić?Wiadomo karta chłodzona pasywnie,a obudowa to CME z weztylatorem.Może zobaczyć jak bios pokazuje,tylko tam nie mogę znaleźć(tylko procek)

Foxcon P35-A

19 02 2009 - 16:25

Witam.
Proszę powiedzcie jak dostać się do biosu(chciałem sprawdzić temperatury).Wciskam po restarcie ,,delete" i nic,albo system ueuchamia się normalnie,albo wyskakuje okno z możliwością włączenia w trybie awaryjnym,wiersz poleceń itd. i .Dużo wcześniej wchodziłem do biosu w ten sposób(przez delete)i nie było problemu.Co można zrobić?

Okno logowania i problem z restartem

19 02 2009 - 10:07

Witam.
1.problem to zdarza się ,że komp sam się wyłacza rzadko i w różnych odstępach czasowych..
2.Co zrobić ,aby po uruchomieni systemu instalowało się okno pulpitu , a nie okno logowania.To samo dotyczy kiedy zadziała wygaszacz ekranu.Po ruszeniu np.myszką nie pojawia się okno pulpitu,tylko okno logowania.Nie mam aktywnych innych kont użytkowników.Czy potrzebny format?Troche za wcześnie ,komp ma 8m--cy

Jak zmienić wielkość czcionki K800i

29 01 2009 - 13:13

Witam.Czy jest możliwość zmiany wielkości czcionki(większe litery do pisania i czytania SMS} w K800I.
Bardzo proszę o poradę . :)