Skocz do zawartości


waldik 41

Rejestracja: 27 gru 2007
OFFLINE Ostatnio: 27 11 2010 10:53
*****

Moje posty

W temacie: GF7300 GT

21 02 2009 - 16:45

Nie cytuj wypowiedzi która jest bezpośrednio nad Twoją.

Tak ,tylko ja wczoraj za namową kolegi wywaliłem aier duct i bardzo poprawy nie widzę..Chyba najlepszym wyjściem będzie poskładać to tkak jak było i ewentualnie zamocowąć wentylator do jakiejś łyżwy pod grafę(tylko nie wiem jakiej wielkości i mocy).Ciekawe ,czy by pomógł wentyl z przodu obudowy.
Sprawdzałem nTune grafę i pod obciążeniem SpeedFan pokazał 85 stopni,w spoczynku 56,a procek 46(1).47(2) dot E7200.
Ten SpeedFan to jest wiarygodny?

W temacie: GF7300 GT

20 02 2009 - 19:18

Mowiąc o tunelu na procku to masz na myśli,to co ma obudowa czli aier duct (chyba tak to się nazywa)Ja to mam,tylko czy ma to jakieś znaczenie?

W temacie: Foxcon P35-A

19 02 2009 - 17:00

Klawisz Del. Który naciskasz? Jeśli ten z klawiatury numerycznej to NumLock musi być wyłączony.
Pozdrawiam


Już po bólu.Okazało się,że kiedyś suszyłem no i rozbierałem klawiaturę i akurat ten klawisz zamieniłem z klawiszem,,end".Teraz za delete robi end i odwrotnie.
Kiedyś zmienie klawiaturę,a terz jest jak jest.
Dziękuje i pozdrawiam

W temacie: Okno logowania i problem z restartem

19 02 2009 - 14:12

Dzięki.
Karta GF7300GT niema wentylatora(wersja silent),a ta temp. to w zasadzie w spoczynku,bo w gry nie gram.Jak pisałem wcześniej cały komp okurzyłem łącznie z zasilaczem.Nie zdejmowałem tylko wentylatora z procka,bo nie wiem jak go ściągnąć (ale tak go oczyściłem).Myślę,że to wyłaczanie będzie miało związek w połączeniach gniazdko sieciowe>listwa>zasilacz.Chyba posprawdzam styki,a może i listwa fiksuje bo już swój wiek ma (10lat).
Pozdrawiam.

W temacie: Okno logowania i problem z restartem

19 02 2009 - 11:20

Po wyłączeniu kompa uruchom go (ewentualnie po dłuższej pracy zrestartuj) i wejdź do BIOS-u i tu możesz sprawdzić temperatury i napięcia. Ewentualnie użyj np Everestu.
Podaj konfigurację kompa - łącznie z zasilaczem. Czy nie stoi on zbyt blisko np. ścian, półek itp.- czy nie jest zakłócony obieg powietrza?

Mój konfig to:E7200.Foxcon P35-A,graf.7300GT,pamięć 2x1 Ocz plat.rev.900,dysk Sams.320,zailacz Corsair450W.obudowa CME z jednym went.
Komp stoi klasycznie czyli w biórku i dokoła półki ,szafki i ściana.Everest namierzył na proc.graf. 56 stop.Celcjusza