Skocz do zawartości


tomilondyn

Rejestracja: 26 mar 2008
OFFLINE Ostatnio: 03 04 2008 18:00
-----

Moje tematy

jak sprawdzic jaka mam karte?

27 03 2008 - 10:17

czyli tak zrobilem formata , i teraz wgralbym z checia stery do plyty i karty , wiem ze mam asrock plyte numer tez znalazlem na niej wiec problemu nie ma. ale nic nie wiem o karcie i do tego nie mam zadnych z plyt , gdzie szukac???

Nie widzi dysku

26 03 2008 - 23:51

otoz LONG STORY, wczoraj przy probie zainstalowania nowego win-a pokazal mi ze nie ma zainstalowanych dyskow na komputerze prosze upewnic sie blelele......... i takie tam. ok mysle sobie zrobie formata na innym kompie tak tez uczynilem poczym zainstalowalem wina (na tym drugim kompie) na nowo podlaczony i z formatowany dysk. podlaczam hama do starego kompa i..... lipa pokazal ze brakije pliku ntrl , czy jakos tak no wiec dalej prubuje z bootowac plytke na nim ale nic ciagle ta sama infrmacja nie ma podlaczonych dyskow, dodam ze taka informacja wyswietla sie juz po starcie plyty z winem. i teraz historia biosu caly problem polega na tym ze nie widzi dysku jako first prio tylko jako second, kombinowalem ze zworkami ale nic w ustawieniach biosu nie wykryto pierwszego tylko widzi go jako second master , nawet zresetowalem bios z wlozona bateryjka i bez ale dalej nic

cio mam zrobic????

na innym kompie lapie go bez problemu znaczy widzi go

dysk to SATA , win to xp home , plyta ta lipa wiem asrock