Skocz do zawartości


tomilondyn

Rejestracja: 26 mar 2008
OFFLINE Ostatnio: 03 04 2008 18:00
-----

Moje posty

W temacie: Nie widzi dysku

29 03 2008 - 00:20

i co nic??? nikt mi nie pomoze??

W temacie: Nie widzi dysku

27 03 2008 - 19:43

widzisz ale jak podlaczam dysk ATA jest ten sam problem, ale ok ide sprawdzic

W temacie: Nie widzi dysku

27 03 2008 - 18:21

niestety tak wymienilem z drugiego kompa dalej nic

na dole fotosy czyli jeden dwa i trzy po trzecim dysk dokonuje restartu

tzn kolejnosc nie taka restartu oczywiscie dokonuje po wyborze trybu uruchomienia

W temacie: jak sprawdzic jaka mam karte?

27 03 2008 - 10:52

nie nie ,plyte wiem jaka mam . chodzi o karte. jest calkowicie nie opisana a komp nie byl moj do tej pory . plyta to proscizna wchodzisz w BIOS i masz wszelkie info.

W temacie: Nie widzi dysku

27 03 2008 - 13:50

kurza mac, nie mam dyskietki to raz dwa problem od zawsze mialem ze sterownikami do saty nigdy ich nie wgrywalem. moze sprubuje podlaczyc ATA i zobacze jaki manewr wtedy wykona.

przejrzalem troszke tematow i znalazlem opcje z naprawa sysytemu z plyty bootujacej niestety dalej to samo po wcisnieciu klawisza napraw znow pokazal sie komunikat a braku zainstalowanych dyskow. malo tego ten sam dysk wrzucilem do innego kompa (ponownie) tym razem bez innych i zainstalowalem wina raz jeszcze , na drugim kompie chodzil bez problemow , wkladam w ten na ktorym wczeniej nie smigalo i co?? lipa dalej w starcie znow dysk nie widnieje jako prim tylko jako second na sekunde pojawia sie obraz windowsa(ten z logo) i restart. zrobilem test nr dwa podlaczyle moj dysk czyli z drugiego kompa ten sam SATA i nic nie odpala, test nr 3 wkladam dysk ATA i dalej nic ciagle klopot . czyli plyta w ogole nie widzi zadnego z dyskow