Nagrałem sobie płytę audio i nie zamknąłem sesji, czyli jak rozumiem podobnie jak w przypadku płyty z danymi mogę sobie coś dopalić. Tylko nie wiem jak to zrobić, żeby zachować utwory, które już znajdują się na płytce.
Wszedłem w Nero Burning Rom, wybrałem CD audio i niby mogę wrzucić sobie jakieś utwory, ale tych starych nie widać, więc pewnie po wypaleniu "znikną" mi z płytki.
Tak więc jak sobie tą płytkę dopalić z zachowaniem utworów znajdujących się już na płycie?
tojapiotrek
Rejestracja: 18 lut 2008OFFLINE Ostatnio: 14 06 2012 11:02




Moja zawartość
Nie podano

