Skocz do zawartości


tojapiotrek

Rejestracja: 18 lut 2008
OFFLINE Ostatnio: 14 06 2012 11:02
-----

Moje posty

W temacie: Jak dograć coś na płytę audio przez Nero

13 06 2012 - 00:09

a jak to zrobic w Nero? bo bez sensu instalowac kolejny program do nagrywania, skoro mozna to pewnie jakos w nero zrobic ;/

W temacie: Jak dograć coś na płytę audio przez Nero

11 06 2012 - 11:06

No dobra, tylko Ty mowisz o wielosesyjnosci jesli chodzi o wypalenie plytki ISO (z danymi), to tam jest pozniej opcja kontynuowania sesji. Natomiast jak wejde w wypalanie Audio CD to czegos takiego jak "kontynuuj dysk multisesyjny" nie ma.