Skocz do zawartości


szymian

Rejestracja: 21 gru 2012
OFFLINE Ostatnio: 19 07 2013 19:51
-----

Moje tematy

Company of Heroes 2 wolno chodzi

06 06 2013 - 15:01

Witam,
otóż od 2010 roku jako fan pierwszej części gry czekam na drugą, wczoraj została uruchomiona wersja beta, więc ja szczęśliwy, że będę mógł już pograć, pobrałem betę ze steam, odpalam i tu zaczyna się problem. Wydajność jest tragiczna... O ile menu i przy max detalach i najniższych chodzi bardzo dobrze, to gra się bardzo, ale to bardzo zacina... Rozdzielczość 1650x1050. Przy najniższych gra chodzi w miare płynnie, przy ultra chodzi odrobinę gorzej, naprawdę odrobinę.... (ale w obu przypadkach o komfortowej grze można zapomnieć) Czym to jest spowodowane? Raczej nie jest to wina gry, a sprzętu, lecz  np. Max Payne przy max detalach chodził elegancko,a ta gra ma mniejsze wymagania. Przy ustawianiu grafiki można użyć automatycznego ustawianie, a to ustawia mi gre na +/- średnie detale.

sprzęt jest następujący:

amd phenom II x555 3.2 ghz aktualnie 3 rdzenie
gtx 650 ti 1gb
Corsair CX500

 reszta raczej zbedna

Domyślam się, że zaraz napiszecie, że karta jest beznadziejna...

 


Chłodzenie na procesor

07 05 2013 - 18:30

Witam,
Sprzęt jest następujący:
AMD phenom II x555 z odblokowanymi i sprawnymi 4 rdzeniami, aktualnie działającym na dwóch. 3.2 ghz (teoretycznie teraz jest to phenom 2 x4 b55  )
Płyta głowna gigabyte 890GPA-UD3H
Karta Gigabyte gtx 650 ti
Zasilacz Gembird 500w

Problem jest taki, iż przy temperaturze pokojowej powyżej 25 stopni, przy 3 bądź 4 rdzeniach komputer sie restartuje co jest spowodowane przegrzaniem.

Prosiłbym o podanie jakiekoś coolera na ów sprzet aby dzialaly 4 rdzenie, oraz było ciszej (co do ciszy, bardzo wymagający nie jestem ;)

co do tego coolera, to max 150 zł, najlepiej, aby mógł być on używany również w przyszłym komputerze (o ile do takiego cudu dojdzie ;)

Przypominam, ze jest to podstawka AM3, nie am3+ !

Z góry dziękuje.