Skocz do zawartości


szymian

Rejestracja: 21 gru 2012
OFFLINE Ostatnio: 19 07 2013 19:51
-----

Moje posty

W temacie: Czy steam jest bezpieczny?

15 05 2013 - 17:01

Ceny są z przedwczoraj, ale dzis też takie są, i jutro tez takie beda. Czy wy mnie macie za idiote, czy nikt z was na steam nie wszedł a udajecie cwaniaków??


W temacie: Czy steam jest bezpieczny?

13 05 2013 - 13:09

Przykład takiej gry za 50 euro?

Tomb Raider 49.99
Far cry 3 49.99
albo call of duty black ops II za 60 euro (aktualnie promocja 'jedyne' 40 euro)
Więc mi się nic nie pomyliło.


W temacie: Czy steam jest bezpieczny?

09 05 2013 - 19:24

Gry na steam tańsze? 50 euro za gry, które u nas kosztują 129.99 zł?


W temacie: Chłodzenie na procesor

08 05 2013 - 17:13

Sądzę że wina w niestabilności leży tu:

To totalny crap. Zajrzyj do środka tego cuda - tam więcej powietrza niż elektroniki. Realnie ten zasilacz osiąga 300W z bólem. 

 

Jak budżet na chłodzenie ? Minimum do X4 Spartan Pro HE924 a lepiej Fera Pro HE1224.

Budżet podalem. wezmę owego Fera Pro HE1224. Lecz czy on mi się zmieści? (obudowę mam gowniana, można rzec zwykła metalowa buda) I czy może ktoś wie, czy jest tam dobra pasta term? Osobiście posiadam : Titan pasta termoprzewodząca 3.0G PLATINUM duża.

Dzieki za pomoc
Co do zasilacza (osobnego tematu nie ma sensu zakładać, szkoda forum ; ), to czy mógłbym prosić o jakieś propozycje?
Co do budżetu, to zależy czy ten zasilacz ma być na tylko ten komputer, czy na przyszłość. Nowy komputer będę kupował za około rok, gdyż  Max Payne 3 spokojnie na najwyższych detalach działa ;) (korzystając z okazji, polecam ową gre jest naprawdę wspaniała :) Kwintesencja gry, jak mawia mój kolega : ) Jeśli warto teraz kupić dobry zasilacz, a potem przenieść do następnego pc to szczerze mówiąc nie wiem ile na takowy zasilacz należy przeznaczyć zł... tak nieco ponad 300 zł może być?
Ale jeśli nie warto kupować teraz dobrego zasilacza, to prosiłbym o podanie sprzętu żeby starczył na ten pc i był najtańszy. (Nowy)


W temacie: Chłodzenie na procesor

07 05 2013 - 20:46

Gdy temperatura jest niższa niż owe 25 stopni, komputer radzi sobie bez najmniejszych problemów na 4 rdzeniach. Np. Max payne 3 na max detalach. Ale z drugiej strony to nie jest chyba pełne obciązenie 4 rdzeni....