Skocz do zawartości


włączyć kamerke lenovo g550

Wyniki znalezione na www.forum.tweaks.pl: włączyć kamerke lenovo g550


laptop lenovo G550 - problem z kamerą

Mam problem z uruchomieniem kamery w laptopie lenovo G550 ( Model: 20023)Próbowałem zainstalować sterowniki ze stron http://consumersupport.lenovo.com/ot/en/driversdownloads/Drivers_Show_2273.htmlhttp://consumersupport.lenovo...
  • Notebooki
  • napisane 07 01 2011 11:00
  • Odpowiedzi: 2
  • Wyświetlenia: 10816

Problem z Kamerką (i skanerem)

Witam, piszę na tym forum po raz 1.Mam problem z moim skanerem i jednocześnie z kamerą internetową.Wcześniej Wszystko dobrze działało ale od pewnego czasu jak próbuję włączyć info o sterownikach skanera/kamerki to ...http://img372.imageshack.us/my.php?image=problemwz8.pngNo właśnie xPJak próbuję
  • Archiwum
  • napisane 11 10 2008 14:37
  • Odpowiedzi: 1
  • Wyświetlenia: 3058

[Sprzedam] laptop biznesowy Lenovo X220 (patrz dodatki)

Mam na sprzedaż biznesową wersję popularnego w Polsce i za granicą laptopa Lenovo.    Czym różni się od zwykłej konfiguracji(dostępnej na innych aukcjach) już wyjaśniam:8 GB RAM DDR-3 1600Mhz (2x4GB DUAL CHANNEL)Laptop posiada aktywną blokadę Anti-Theft z modułem śledzenia oraz moduł szyfrujący TPM 1.2 Zabezpieczenie dysku na hasło, szyfrowane...
  • Giełda
  • napisane 06 10 2013 21:57
  • Odpowiedzi: 0
  • Wyświetlenia: 2574

Mini test Lenovo Z565

Stało się! Po długich namyslach, analizach, porównaniach stałem się posiadaczem notebooka firmy Lenovo. Model Z565. Kupilem go w Alsen w cenie 1998zł. Postaram się opisać go w miarę krótko. Ot, taka mini recenzja.Wydajność na wysokim poziomieSercem notebooka jest procesor firmy AMD – model Turion II Dual-Core Mobile P540. Dzięki zastosowaniu...

Trudny wybór mobilnego laptopa ok. 2800zł

Witam!Rozglądam się za notebookiem. Mam trochę większe wymagania od "dobry do 3000zł" Budżet to ok. 2800zł.Rozmiar:Szukam czegoś nieco bardziej mobilnego. Z jednej strony nie sądzę, żebym bardzo często go wynosił z domu, jednak za rok studia i tam się to może akurat przydać. Kobyłę 15.6" ciężko się przenosi, chciałbym laptopa wrzucić do torby albo plecaka, między książki....

Windows 10 Lenovo, awaria po reinstalacji

Chciałbym prosić o pomoc, ponieważ natrafiłem na problem, którego nie potrafię sam rozwiązać.Mam laptopa Lenovo, na którym jakiś czas temu zaktualizowałem Windows 8.1 do Windows 10. Po kilku miesiącach chciałem przeinstalować system (wolniejsze działanie, problemy z niektórymi opcjami typu menu start, Edge i inne typowe dla W10)Zrestartowałem system...

Komputer wyłącza sie przy włączaniu

Witam!Zaczne od początku. Mój zestaw to:Płyta główna GIGABYTE P31-DS3L, Procesor INTEL CORE 2 DUO E4700, Karta Graficzna GeFORCE 8600 GT, 2GB RAM DDRII.Najpierw, podłączyłem do swojego komputera drugi dysk SATA (u siebie normalnie mam złącza ATA), potem ustawiłem w BIOSIE aby komputer startował z mojego dysku, ponieważ początkowo zbootował się z tego nowego dysku który podłączyłem. Już...

Porównanie procesorów i kart graficznych – jak czytać tabele ?

Witam, będę wdzięczny za podanie stron internetowych poniższych producentów lub firm w których mógłbym sprawdzić konfiguracje następujących producentów:AcerAsusLenovoCompal Byłem na polskiej oficjalnej stronie Ausa i Acera jednak nie znalazłem modeli które mnie interesują Jestem zainteresowany dostępną konfiguracją poniższych laptopów:Acer Aspire...
  • Archiwum
  • napisane 17 12 2008 22:37
  • Odpowiedzi: 2
  • Wyświetlenia: 2196

Programy same się uruchamiają Windows7

Witam Bardzo prosze o pomoc Mam dziwny problem na laptopie matki. Uruchamia się normalnie ale nieda sie odpalić żadnej instalki, włączyć przeglądarki. Gdy włączam menadżer zadań to widze że w zakładce Procesy, aplikacje same sie uruchamiają, dublują, troją itd. Raz widziałem że było włączone 12 procesów iexplorer.exe i innych też bardzo...

Częste restarty i BSOD komputera

Witam, od wczoraj mój niby nowy komp zaczyna wariować, wczoraj 2 x BSOD w czasie grania , w nocy się wylączyl, pewnie tez BSOD, nie wiem bo spalem, ale jak wstalem to tylko dysk chodzil a monitor nie chcial sie wlaczyc, musialem restart dac i wtedy sie włączył. Wczoraj przy tych BSOD jak sie zresetowal to nie...

Problem z Lenovo Y700-17

Witam. Jakiś czas temu kupiłem laptopa Lenovo Y700-17. Wszystko było w porządku, ale po włączeniu co bardziej wymagających gier orientowałem się, że coś jest nie w porządku. Wczoraj zainstalowałem Wiedźmina 2 i z przerażeniem odkryłem, że na najwyższych wymaganiach chodzi on na 15fps. Wydaje mi się to dziwne, ponieważ trzecia część Wiedźmina na laptopie o...
  • Notebooki
  • napisane 26 08 2016 15:54
  • Odpowiedzi: 1
  • Wyświetlenia: 9109

Czarny ekran lenovo

Witam, zacznę od początku. Komputer to lenovo g505s , Windows 7ultimate. Pewnego dnia robiły sie aktualizacje ale prawdopodobnie zostały przerwane. Włączyłam, nie działała klawiatura, zresetowałam i pokazał się czarny niepodświetlony ekran, wiatraczki chodzą, miga tylko dioda od baterii i jeszcze jakas jedna ze jest...

[wirus]Mam wirusa pomocy

Witam miałem antywirusa kaspersky internet security 6.0.2 coś tam i skończyła mi się na niego licencja więc ściągnąłem sobie nowszego kasperskiego i zainstalowałem ale coś sie zrobiło nie tak bo gdy chciałem wlaczyc trialową 30dniową wersje to pisało że się nie da i jeszcze jakiś mi sie sam zainstalował antywirus 2008 pro :/ mówie sobie dobra to pewnie...

czarny ekran lenovo g50

nagle, z dnia na dzień, po włączeniu laptopa mam czarny ekran, muzyka przy odpalaniu się włącza lecz 0 reakcji. (2 dni wcześniej zmieniałem system z 8 na 7 i przez te 2 dni było ok) po podpięciu kabla hdmi do tv widzę pulpit, ale nie widzę tego jak się uruchamia (nie mogę też wejść do biosu, żeby ustawić bootowanie na usb 1sze, żeby znów sformatować)laptop reaguje na zmianę jasności poprzez...