Skocz do zawartości


silnik briggs stratton 450 wymiana oleju

Wyniki znalezione na www.forum.tweaks.pl: silnik briggs stratton 450 wymiana oleju


Wymiana oleju w kosiarce.

Witam.Nadszedł czas, aby wymienić olej w kosiarce. Tylko nie wiem jak . Zgubiłem instrukcję, a na internecie nie ma nigdzie napisane jak wymieniać olej. Zatem zwracam się do posiadaczy kosiarki postawionej na silniku Briggs &
  • Kosz
  • napisane 05 09 2008 17:19
  • Odpowiedzi: 0
  • Wyświetlenia: 3597

Dyskusja na temat Samochodów, Motorów, etc.

Chyba wadą. Słyszałam, że jest ono delikatne, choć nie zaszkodzi od czasu do czasu więcej ludzi zabrać autem.Jest delikatne tak jak i w każdym samochodzie jeżdzącym po naszych drogach , nie jest jakieś przesadnie nietrwałe , sory ale każdy samochód jeżdzący po naszych drogach po kilku latach wymaga

Mistrzostwa świata Formuły 1

Jednak można nazwać Roberta pechowcem.Awaria silnika w 3 treningu, co za tym idzie kara 10 miejsc do tyłu (za wymianę) na polach startowych, przez co Kubica musiał startować z 14 miejsca. Pewnie wielu z was zada pytanie "Czemu z 14? Przecież 5 + 10 to 15 pole!" Otóż dlatego, że także w bolidzie...
  • Sport i zdrowie
  • napisane 14 09 2007 15:40
  • Odpowiedzi: 9
  • Wyświetlenia: 7902

[Recenzja] Acer Aspire 5552G * Athlon II X2 P320 * 5650 * 2GB DDR3 * HDD 320GB * 1366x768 15.6"

Witam, pragnę przedstawić przez kilka osób oczekiwaną recenzję laptopa Acer Aspire 5552G - P322G32Moja ocena:Zalety: - Dosyć długo trzymająca bateria (3H na najjaśniejszym trybie ekranu)- Bardzo dobra wydajność jak na laptopa za tą cenę [1800zł]- Nieokrojony Radeon 5650 który w pełni wspiera DX11 i posiada high-end- Bardzo cicha praca nawet przy obciążeniu/grach- Bardzo ładny design który...

Recenzja Natural Selection 2 - Nowy sieciowy HIT

Natural Selection 2Już od dawna nie miałem okazji obcować z naprawdę dobrym FPSem w klimatach science fiction. Jedni teraz zapytają: A co z Call of Duty ?!- Ja już tę serię dawno skreśliłem... Może Battelfield produkcji Electronic Arts podejmie się wkrótce tej tematyki? Któż to wie, ale odpowiedzmy sobie na pytanie, czy nie jesteśmy już znudzeni tą oklepaną formą rozgrywki? Bieganie,...
  • Gry
  • napisane 21 12 2012 12:11
  • Odpowiedzi: 0
  • Wyświetlenia: 4420

Smieszne Teksty

Na wykładach, starszy już profesor mówi do studentów: - Za moich czasów nieobecność nazajęciach mogła być usprawiedliwiona tylko w dwóch przypadkach: gdy umarł ktoś z rodziny lubchoroba udokumentowana zwolnieniem lekarskim. Z końca sali dobiega głos:- Panie profesorze, a jeżeli ktoś jest skrajnie wyczerpany seksem?! Cała sala wybucha śmiechem, aprofesor po krótkim namyśle mówi:- W twoim...

Prośba o wsparcie serwisu Tweaks.pl

Redakcja i administracja serwisu Tweaks.pl pragnie poinformować o zbiórce pieniędzy na budowę nowego CMSa dla serwisu Tweaks.pl. CMS to fachowa nazwa silnika, dzięki któremu Tweaks.pl wygląda tak, a nie inaczej. Wszyscy wiemy, że wraz z rozwojem serwisu rosną wymagania jego czytelników, dlatego też postanowiliśmy rozbudować Tweaksa, a co za tym idzie...
  • Archiwum
  • napisane 25 03 2007 17:04
  • Odpowiedzi: 9
  • Wyświetlenia: 2478

Komputer w przediale cenowym 1500-1800 zł

WitamPrzymierzam się do kupna kompa, po 7miu latach staruszek odmawia posłuszeństwa mimo to dzielnie się trzyma. Czas wymiany jest spowodowany oprócz złym stanem obecnego jest powoli powoli zbliżająca się premiera Diablo 3.Ogólnie zarys komputera jest taki, aby starczył na 3 lata spokojnie i wtedy aby wydać podobną gotówkę na k...

Dyskusja na temat Samochodów, Motorów, etc.

Moja mama posiada niezniszczalnego VW Passat B3 , 91r , Combi , 2.0B+LPG 115KM , wersja GL z bogatym wyposażeniem.Przebieg 272tys km , niedawno było trzeba wymienić uszczelniacze zaworowe bo zaczął raptownie brać olej , no ale i tak długo wytrzymały bo były od nowości ( wymiana 200zł )Było trzeba także wymienić...

Zestaw Komputerowy ~2000

Witam,Przymierzam się do kupna kompa na końcu tego miesiąca, lub początek przyszłego i tak sobie poczytuję od jakiegoś czasu forum i nadrabiam zaległości w sprzęcie, bo od dawna się tym nie interesowałem. oczywiście przy ogromnej pomocy tematu z gotowymi zestawami złożyłem sobie coś takiego, ale i tak mam kilka pytań żeby rozwiać wątpliwości. mój budżet to około 2000-2400zł. komp czasem ma...

Czy Chieftec 450GPS da radę tu pociągnąć?

Witam.Obecnie posiadam:ELEKTROWNIA: Chieftec GPS 450WMOBO: Asus P5W64 WS ProProcek Dual Core E2140@2,8 GHzPamięć: Kingston 2 x 1024MB HyperX 800MHz DDR2 Non-ECC CL4 (4-4-4-12)Karta Graf: Gigabyte HD4850 512MBDYSK Twardy: 1. SATA2 - 500GB2. SATA - 80GB3. SATA - 160 GBNapęd DVD - jakiś tam x12Monitor 24'' SzajsungOstatnio wpadła mi w łapy 2 karta...

Co zmienić w tym sprzęcie ?

Wg mnie po pierwsze CPU do wymiany a jako druga w kolejności grafika. Chyba że detale Low/ Medium cię zadowalają.Możesz kupić używany Core i5 6500 za ok 400-450zł. Sprzedać obecną grafikę dołożyć 100zł i kupić używaną choćby GTX960 lub jak wolisz GTX970.

Modernizacja PC

Witajcie,W związku z coraz starszym wiekiem mojego PC chciałbym go troszkę zmodernizować. Dodatkowo za tym faktem przemawia to, że moja karta graficzna uległa uszkodzeniu. Parametry PC:Procesor: Core2Duo E7200 2,53GhzPamięć: 2x2GB DDR2 Kingston 800MhzGrafika: Radeon HD4850 512MBPłyta Główna: Gigabyte Ga-P31 DSL3Dźwięk: Asus Xonar DXZasilacz: MODEL GPS-450AA-101-...

Dyskusja na temat Samochodów, Motorów, etc.

A ja nie lubie aut z małymi silnikami z turbo , może jest to oszczędne i szybkie ale długo to nie pojezdzi bo silnik jest za mocno wysilony , wolałbym już zwykłe 1,6 115KM. Przynajmniej po 100k przebiegu turbo nie padnie. Obecnie nie robi się takich trwałych