Skocz do zawartości


Zdjęcie

Prośba o wsparcie serwisu Tweaks.pl


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

#1 makensis

makensis

    Naczelny

  • 5 036 postów

Napisano 25 03 2007 - 17:04

Redakcja i administracja serwisu Tweaks.pl pragnie poinformować o zbiórce pieniędzy na budowę nowego CMSa dla serwisu Tweaks.pl. CMS to fachowa nazwa silnika, dzięki któremu Tweaks.pl wygląda tak, a nie inaczej. Wszyscy wiemy, że wraz z rozwojem serwisu rosną wymagania jego czytelników, dlatego też postanowiliśmy rozbudować Tweaksa, a co za tym idzie nadać mu nowoczesny i intuicyjny interfejs, a co najważniejsze ziintegrować z forum. Projekt CMS przewiduje takie elementy jak: dynamiczna zmiana czcionki w zależności od upodobań jego czytelników, nowe moduły: podsumowanie tygodnia, porady czytelników, ciekawe strony www, rozbudowa działów: download, czytelnia i wiele, wiele innych nowatorskich rozwiązań.
Wszyscy, którzy pomoga nam w realizacji nowego CMSa zostaną wpisani na listę Sponsorów serwisu Tweaks.pl, a linki do ich stron www zamieścimy na łamach serwisu Tweaks.pl.


Dziękuję wam za zostanie z nami, mam nadzieje, że w niedługiej przyszłości ruszy nasza kolejna odsłona!

Aktualnie z zysków serwisu uzbieraliśmy już ponad 450zł, ale to dużo mniej niż kosztuje zaprojektowanie strony www, który ma spełnić oczekiwania naszych czytelników.

  • 0

#2 Pioteer

Pioteer

    Początkujący

  • 90 postów

Napisano 25 03 2007 - 18:11

Jak dostanę kasę za zlecenia, może zainwestuję. :rolleyes:

  • 0

#3 ArX

ArX

    Początkujący

  • 26 postów

Napisano 25 03 2007 - 20:03

Choć jestem tu od niedawna, niewątpliwie zależy mi na przetrwaniu serwisu. Tylko dlaczego chcecie zlecić i zapłacić zewnętrznej firmie za CMS ??? Nie umieta PHP ??? :)

Spoko, ale trochę nie przystoi jak na serwis o tematyce komputerowej :rolleyes:
  • 0

#4 Trivelt

Trivelt

    Unix fan

  • 406 postów

Napisano 25 03 2007 - 20:18

Choć jestem tu od niedawna, niewątpliwie zależy mi na przetrwaniu serwisu. Tylko dlaczego chcecie zlecić i zapłacić zewnętrznej firmie za CMS ??? Nie umieta PHP ??? :)

Spoko, ale trochę nie przystoi jak na serwis o tematyce komputerowej :rolleyes:


Nie wszystkie serwisy komputerowe specjalizują się w wykonywaniu CMS'ów i tym podobnych projektów. Naszą główną tematyką jest optymalizacją Windows, jednak z czasem serwis rozszerza swoją tematykę. Poza tym znajomośc php, to nie wszystko aby wykonać profesjonalny CMS :)
  • 0

#5 makensis

makensis

    Naczelny

  • 5 036 postów

Napisano 25 03 2007 - 21:12

Zrobienie CMSu to odpowiedzialne zadanie, tymbardziej że raz już mieliśmy przygodę z testowaniem "bezpieczeństwa" takiego systemu. Biorąc pod uwagę fakt, że serwis będzie zawierał bardzo dużo udogodnień, paneli dla serwisów pokrewnych tematycznie, prasówki, linków i innych interaktywnych modułów trzeba się liczyć z kosztami. Na razie napisałem 27 stron projektu, a został mi jeszcze download do zrobienia, oraz SEO optymalizacje.
Niestety całego projektu zdradzić nie mogę, bo konkurencja nie śpi, a z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że w serwisie znajdą się elementy nowatorskie np. sprytna nasza wersja wikipedia ale w przyjemniejszej formie dla czytelników. Generalna zasada nowego CMSa to będzie jak najmniej clicków- dostęp do wszystkiego szybko i proste.. to się rozgadałem. Dziękuje za zainteresowanie! Mam nadzieje, że z waszą pomocą uda nam się to szybko i sprawnie urzeczywistnić.
  • 0

#6 pisarz

pisarz

    Komornik

  • 690 postów

Napisano 26 03 2007 - 22:17

Mam nadzieje, ze nowy CMS bedzie zawierał w koncu coś co bedzie pomogło nam rozwijac tematyke Hardware.
  • 0

#7 Ziele

Ziele

    Biblioteka Zielińskiego

  • 1 812 postów

Napisano 27 03 2007 - 21:59

moim zdaniem serwis powinien raczej zainwestować z reklame :rolleyes:
Może mi ktoś powiedzieć ile zarabiacie miesięcznie z reklam google?
  • 0

#8 Trivelt

Trivelt

    Unix fan

  • 406 postów

Napisano 28 03 2007 - 08:59

moim zdaniem serwis powinien raczej zainwestować z reklame :)
Może mi ktoś powiedzieć ile zarabiacie miesięcznie z reklam google?


Ale najpierw trzeba mieć co reklamować. Stawiamy na jakość :rolleyes:
  • 0

#9 Lion007

Lion007

    Obserwator

  • 5 postów

Napisano 28 03 2007 - 11:37

a o jakiej kwocie jest mowa może bym coś wpłacił
w Tytule mam podać: wpłata na CMS a skąd będziecie wiedzieć że to ja wpłaciłem ?
  • 0

#10 makensis

makensis

    Naczelny

  • 5 036 postów

Napisano 28 03 2007 - 13:39

Wpłacasz ile uważasz za słuszne, w tytule przelewu możes zpdoac swój nick - oprócz tego po adresie nadawcy będę wiedział kto wpłacił :rolleyes:

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych