Skocz do zawartości


sennheiser hd 201 regulacja głośności

Wyniki znalezione na www.forum.tweaks.pl: sennheiser hd 201 regulacja głośności


Problem z mikrofonem

witam. od wczoraj nagle pojawił mi się problem ,że z odległości 30 cm od mikrofonu podczas rozmowy przez skype mój znajomy przestał mnie słyszeć. Sprawdziłem w rejestratorze dźwięku i dzieje się to samo (słychać nagrywanie dopiero jak mikrofon 3mam przy samych ustach - z odległości 30cm już jest tragicznie i nie wykrywa głosu). Mikrofon sprawdziłem na lapku i śmiga bez problemu. Do PC...

Karta dźwiękowa i ustawienia głośności / sennheiser HD201

Witam mam problem. Zakupiłem słuchawki sennheiser HD201 niestety nie jestem zadowolny...nie chodzi o jakość dzwięku a o głośność. Słuchawki grają góra średnio a liczyłem że posłucham muzy z przyzwoitą głośnością. Czy wymiana karty ze zintegrowanego Realteka (niewiem jaki model...

Słuchawki

No to polecam Sennheiser PC 350 jak mówisz, że cena nie gra roli CECHY:- Bardzo solidnie i precyzyjnie wykonane - Konstrukcia zamknięta, wokółuszna przeznaczona do gier- Tłumienie pasywne do 32 dB- Opatentowane membrany duofol- Doskonałe pasywne tłumienie dźwięku z zewnątrz- Adaptacyjna przegroda tłumiąca- Zoptymalizowane pasmo przenoszenia- Powiększony...

Wybór laptopa na co należy zwrócić uwagę

Na co należy zwrócić uwagę przy wyborze laptopa - lista wskazówek. Poniżej przygotowałem listę wskazówek przy wyborze laptopa w zależności od zastosowań: multimedia, gry, obróbka obrazu, biznes. Wielu użytkowników rezygnuje z komputera stacjonarnego na rzecz urządzeń mobilnych, jednak decydując się na ten krok musimy znaleźć uniwersalnego laptopa, który spełni nasze wymagania. Każdy komputer...

Problem z jakością dźwięku słuchawek

Mam problem z jakością Dźwięku słuchawek Creative Fatal1ty, gdy podepnę je do innego komputera, lub chociaż by nawet do zwykłej mp3 to jakość dźwięku jest o wiele lepsza, a jak podpinam do swojego kompa to brakuje tego P(!@#$%lnięcia, czyli bas dużo słabszy i znacznie ciszej( W regulacji głośności wszystko...

[Sprzedam] Sprzedam Zestaw Q9650 Radeon HD6970 2GB Ram4GB HDD500GB + Dodatki

WitamMam do zaoferowania fantastyczny designerski zestaw komputerowy w bardzo dobrym stanie.W zestawie znajdziemy desktop w pięknej obudowie Aerocool z zaawansowanymi komponentami. Wysokiej klasy monitor Sony 19 cali z matrycą MVA Premium. Rewelacyjne głośniki Creative 7.1. Dodatkowo do zestawu dodaje klawiaturę Logitech Ultra-Flat, laserową mysz A4-tech X-750 oraz kamerkę internetową...
  • Giełda
  • napisane 10 11 2011 18:24
  • Odpowiedzi: 0
  • Wyświetlenia: 1639

Logitech X530

Logitech X530http-~~-//www.youtube.com/watch?v=ZL-dKzbPNdQ Zrównoważony, intensywny dźwiękKażdy głośnik mieści w sobie dwie membrany (albo zastosowana jest technologia Frequency Directed Dual Driver) — w każdym miejscu słychać zrównoważony, intensywny dźwięk. Moc w watach? Dowiedz się więcej na temat terminów związanych z dźwiękiem i ich praktycznego znaczenia. Korekta basów w czasie...

Jakie konto osobiste bankowe?

Od 3 maja br. od godz. 00:00 do 23:59, portal Alior Sync (www.sync.pl) będzie niedostępny.   Nie będzie również możliwości zalogowania się do systemów bankowości internetowej, mobilnej, jak i skorzystania z Wirtualnego Oddziału. Obsługa poprzez infolinię, zostanie ograniczona do zastrzegania kart. Karty płatnicze będą działać...

Test słuchawek marki Sennheiser HD201

1.Temat recenzjiW tej recenzji opisze wam znane słuchawki z niższej półki jakimi są Sennheisery HD 201.Słuchawki te zakupiłem w sierpniu za bagatela 60zł moim a także innych posiadaczy nie ma lepszech w tym segmencie cenowym czyli 60-85zł.Głównie przy zakupie kierowałem się wygodą,jakością dzwięku,wykonaniem i co...


Recenzja zestawu słuchawkowego Jabra Clipper

Na rynku jest coraz większe grono producentów, którzy konkurują ze sobą o wyprodukowanie jak najlepiej sprzedających się słuchawek. Jedną z takich firm, zresztą trzeba przyznać, że pomysłowych, o czym przekonacie się w dalszej publikacji, jest Jabra. Do mnie właśnie trafił ich zestaw słuchawkowy o nazwie Jabra Clipper. Czy warto w ten produkt zainwestować swoje pieniądze? Przekonacie się...

problem z winampem

Witamzakupiłem 4-kanałową kartę dźwiękową, zainstalowałem stery, wszystko gra i jest ok z wyjątkiem jednej rzeczy, a mianowicie nie działa mi regulacja głośności w winampie. Wygląda na to że regulacja w winampie nie jest powiązana z regulacją...
  • Archiwum
  • napisane 08 11 2008 12:06
  • Odpowiedzi: 2
  • Wyświetlenia: 6408

AIMP2 - ogólna regulacja głośności w laptopie Toshiba

Witam. Mam laptopa Toshiba z serii A300, z przodu kółeczko do regulacji głośności. Zainstalowałem AIMP2, ale nie mogę regulować głośności. Gdy kręcę kółkiem, głośność reguluje się tylko na poziomie AIMPa (w tym jego pasku w programie, ale wtedy jak wiadomo głośność tylko trochę...
  • Oprogramowanie
  • napisane 24 12 2009 19:39
  • Odpowiedzi: 5
  • Wyświetlenia: 6801

Jak zgrać muzykę z dyktafony który nie ma wejscia mini usb do komputera

W regulacji głośności (ikona głosnika w tray'u) wybierz właściwości nagrywania, zaznacz jako źródło nagrania "line-in". Uruchom rejestratora dźwięku, jako format nagrywania ustaw we właściwościach PCM 44.1 kHz (44100 Hz) tryb mono. Nie wiem jak to wygląda obecnie w xp, kiedyś rejestrator nagrywał tylko...
  • Archiwum
  • napisane 18 11 2006 23:00
  • Odpowiedzi: 3
  • Wyświetlenia: 10277

Lenovo IdeaPad Y700-17ISK + akcesoria BCM

Link do licytacji na allegro: http://allegro.pl/lenovo-ideapad-y700-17isk-akcesoria-bcm-i6645593407.html Witam. Mam na sprzedaż ciekawy zestaw dla graczy. Co sprzedaję? 1. Laptop: Lenovo IdeaPad Y700-17ISK. 2. Podkładka pod mysz: Lenovo Y Gaming Mouse Mat. 3. Mysz: Lenovo Y Gaming Precision Mouse. 4. Słuchawki: Lenovo Y Gaming...
  • Giełda
  • napisane 21 12 2016 18:23
  • Odpowiedzi: 4
  • Wyświetlenia: 2158