Skocz do zawartości


samsung gt i 5800

Wyniki znalezione na www.forum.tweaks.pl: samsung gt i 5800


[FAQ] POLECANE ZESTAWY KOMPUTEROWE od 1500zł do 7500zł

WITAMYOTO POLECANE ZESTAWY KOMPUTEROWE W OKREŚLONYCH PRZEDZIAŁACH CENOWYCHZestawy przystosowane są do różnych zastosowań. Wszystko jest odpowiednio dobrane pod względem cena/wydajność. Wszystkie zestawy posiadają markowe zasilacze , a nie no-name tak jak większość szrotu z allegro i marketów. Wszystkie zestawy zapewniają także późniejszą rozbudowę. Wszystkie zestawy nadają się do OC...

Wyłączenie zabezpieczeń i certyfikaty Symbian

Poradnik jak pozbyć się komunikatów typu: ważność certyfikatu wygasła, Błąd certyfikatu. Skontaktuj się z dostawcą aplikacji i certyfikat może być jeszcze nieważny, wygasły lub ust. danych telefonu są nieprawidłowe.Lista telefonów, których odblokujemy Symbian:Symbian Nokia 3250Symbian Nokia...

Komputer do gier AM4 do oceny [5000 PLN]

WitamPrzymierzam się do kupna nowego komputera przeznaczonego do gier. Idealnie by było jakby dało radę zmieścić się w budżecie do 5 000 PLN. Komputer raczej nie będę rozbudowywał (no może co najwyżej dokupienie ramu) i chciałbym, żeby mi służył te 5-8 lat. Gram na rozdziałce FullHD 1920x1080 z monitorem 60Hz i fajnie by było pograć w nowe tytuły na wysokich detalach :)Skonfigurowałem sobie...

Temp. amd64 i pare innych pyt.

Witam!Posiadam komputer o ponizszej specyfikacji:amd 64 3000+asus a8n sli segalaxy geforce 7300 gt2 gb ram ecc ddr hp250 gb samsungzasilacz: chieftec 400 wat.obudowa Modecom (nie wiem co to za model)1) chciałbym się zapytać jaka powinna być temperatura poszczególnych podzespolow, jesli ktoś sie orientuje z góry wielkie dzieki!2) podkrecam grafe...
  • Archiwum
  • napisane 26 12 2006 11:30
  • Odpowiedzi: 2
  • Wyświetlenia: 1621

Problem z TV

Witam od kilku dni mam problemy z dekoderem (STB HD Vectra-5800C) bardzo często sam się restartuje, do tego pogorszył się obraz na kanałach HD non stop się zacinają a na czarnych tłach pojawiają się jakieś niebieskie kropki a na białych tłach różowe( nie dotyczy to kanałów HD) nie wiem czego jest to wina, dekoder jest połączony kablem hdmi myślałem iż...

Pochwal się swoim sprzętem.

Procesor: AMD (Trinity) A10-5800K Black Edition Quad-Core Socket FM2 Unlocked 4.2MhzPłyta główna: Gigabyte GA-F2A85X-UP4,Dysk twardy: 1TB Seagate Barracuda 7200.14 SATA 6Gb/s 7200rpm 64mb Cache 8msZasilacz: 750W Corsair HX Series V2 80PLUS Gold Modular Power SupplyKarta Graficzna: -Karta sieciowa: (Zintegrowana),Karta muzyczna: (Zintegrowana),Pamięć RAM:...

Telefon do 500zł z WiFi (nowy)

I jest stara jak świat...Ja brałbym jakiegoś Samsunga (ale w tej cenie trudno o coś lepszego jak i5700/5800) albo dołożyć 100zł i wziął HTC Wildfire.

Wasz pierwszy telefon

Alcatel OT320,Sagem MYC4, Sagem myX- 55 , Sagem MYX 5-2v , Siemens CXV70 , Samsung c100 , Motorola a835, SE d750@w800, k700, nokia 6610i, E398@E1, V547, Nokia 6280, SE C905, Nokia 5300, SE K770, Motorola E8, Nokia 5800 XMI oto wszystkie moje telefony w kolejności chronologicznej.

Telefon dla dzieciaka do 300zł

Jeżeli dzieciak od Makensisa jest uczniem szkoły dla mnichów to może wziąć N73...Polecam Sasmunga Solida, moja kuzynka go ma i muszę przyznać, że fajny telefonik. Dodatkowo nie zepsuje się po jednym poważniejszym upadku, czy zalaniu.Z Nokii to poleciłbym 6300. Aluminiowa obudowa, dość ładny, szybki i również bardzo "żywotny".Z bardziej zaawansowanych to E51. Naprawdę świetny model,...

Zmiana telefonu

Nie kupuj Nokii 5800 lepiej kup Samsunga I5700.

Zmiana telefonu

Na allegro wyrwiesz ładną 5800 - bardzo muzyczny telefon z głośnikami stereo. Fakt symbian to chyba minus, ale jak nie jesteś jakimś aplikacjomaniakiem który instaluje setnki aplikacji to telefon ci się może spodobać.Od siebie poleciłbym Samsunga I5700. Ma androida, śmiga szybko, wyszły już dopracowane sterowniki 3D,...

HTC Magic

1. Wprowadzenie:Witam, postaram się opisać dla was smartfon HTC Magic, który wszedł na rynek w maju 2009 roku. Telefon jest następcą HTC Dream znanego również jako era g1, jednak został pozbawiony klawiatury sprzętowej. Długo zastanawiałem się jaki telefon kupić, na początku myślałem o Noki

Nokia N70

Ja od czasu kiedy kupiłem pierwszy telefon z symbianem, teraz pierwsze co jak kupuję nowy telefon to patrzę czy posiada symbiana...Dlatego w ogóle nie zwracam uwagi na takie formy jak SE,Sagem, Niektóre samsungi itp..Raczej już się z nokią a raczej z symbianem nie rozstanę Teraz czekam aż trochę stanieje Nokia 5800...

Wyciek kodu rabatowego

Właśnie nie liczyłem na Xiaomi jeszcze do tablety mają kod rabatowy samsung-tabSamsung Galaxy Tab A 7.0 T280 https://www.x-kom.pl/p/292135-tablet-7-samsung-galaxy-tab-a-70-t280-1610-8gb-wi-fi-czarny.html 478 złSamsung Galaxy Tab A 7.0...