Skocz do zawartości


quanta 3603 instruction

Wyniki znalezione na www.forum.tweaks.pl: quanta 3603 instruction


HP dv5 1040ew - wyłącza się przy 50% baterii

Witam. Mam laptop HP Pavilion dv5 1040ew. Ostatnimi czasy moją miejscowość nawiedzały burze. Pewnego razu słysząc grzmoty i widząc błyski odłączyłem zasilanie od laptopa aby przeczekać burzę. Po ok. 30 minutach laptop padł ;/ gdy go włączyłem bateria wskazywała 49%. Taka sytuacja powtórzyła się dwukrotnie ;/ nie wiem co robić ;/ laptop jest prawie 2letni dlatego mogę jeszcze oddać go na...
  • Notebooki
  • napisane 27 08 2010 12:59
  • Odpowiedzi: 0
  • Wyświetlenia: 3593

[Sprzedam] Wyprzedaż różności (hdds, adapter, dzwiekowka, glukometr, stoper, ladowarka, walkman, modem adsl)

Witam!Aktualnie mam do sprzedania:1) ADAPTER OBUSTRONNY SATA IDE & IDE SATA BCM! http://allegro.pl/adapter-obustronny-sata-ide-ide-sata-bcm-i1815026341.html2) Dysk twardy ATA100 60GB Maxtor/Quantum BCM!http://allegro.pl/dysk-twardy-ata100-60gb-maxtor-quantum-bcm-i1815027555.html3) Dysk twardy ATA66...
  • Giełda
  • napisane 15 09 2011 20:03
  • Odpowiedzi: 0
  • Wyświetlenia: 4454

Pomocy! problem z dyskiem

Witam Otó/ jak w temacie; w swoim kompie mam zamontowane 2 dyski: WD Caviar 80 GB (Nowy, na master, system) oraz QuantumFireball 28 GB (stary, 6cio letni, na slave). Do tej pory wszystko bylo OK az tu nagle dzis rano odpalam kompa, klikam ,,moj komputer" i probuje wejsc na partycje E (28 GB, zajmuje caly dysk Quantumm...
  • Archiwum
  • napisane 30 08 2007 10:25
  • Odpowiedzi: 3
  • Wyświetlenia: 1259

Logi - Wyskakujące reklamy w IE

Witam!Od mniej więcej dwóch dni mam problem z wyskakującymi reklamami w IE. Podczas normalnego użytkowania komputera pojawiają się zawsze dwie te same reklamy w nowych oknach IE (bądź 'file not found"). Po zamknięciu pojawiają się po ok 10-20 min ponownie. Czy ktoś może mi pomóc? Zamieszczam logi... Z góry dzięki.OTL Extras logfile created on: 2010-10-24 18:28:57 - Run 1OTL by...

Podłączenie Dysk SCSI

WitamMam pytanie jak sprawdzić czy działa dysk quantum 128 MB SCSIKupiłem kontroler zamontowałem i zainstalowałem pod windowsem xp. Teraz jak sprawdzić czy działa dysk??Podłączam i nic. w panelu do wykrywania nie widać go ale za to widać stację dyskietek tez SCSI. Pod windowsem stacja dyskietek działa poprawnie dysk jest jedynie widoczny z poziomu sprzętu...
  • Windows XP
  • napisane 21 07 2008 15:29
  • Odpowiedzi: 3
  • Wyświetlenia: 2053

CMPXCHG16B w których procesorach jest obsługiwana ta instrukcja?

Dlaczego miałby być twój procesor niekompatybilny z Windows 8? Zobacz wymagania tego systemu:Procesor: 1 gigaherc (GHz) z obsługą PAE, NX i SSE2 (więcej informacji)Pamięć RAM: 1 gigabajt (GB) (architektura 32-bitowa) lub 2 GB (architektura 64-bitowa)Miejsce na dysku twardym: 16 GB (architektura 32-bitowa) lub 20 GB (architektura 64-bitowa)Karta graficzna: urządzenie graficzne...

Techplanet - Zestawy Komputerowe Czerwiec 2013 (TOP)

Biorąc pod uwagę dużą ilość dostępnych podzespołów zdajemy sobie sprawę z trudności złożenia odpowiedniego zestawu komputerowego. Przygotowaliśmy dla Państwa najbardziej optymalne zestawy komputerowe, biorąc pod uwagę stosunek wydajności do ceny, oraz stabilność całego zestawu – tak, aby raz kupiony komputer służył wiele lat ! Prezentowane przez nas rozwiązania można oczywiście w dowolny...

Techplanet - Zestawy Komputerowe Kwiecień 2013 (TOP)

Biorąc pod uwagę dużą ilość dostępnych podzespołów zdajemy sobie sprawę z trudności złożenia odpowiedniego zestawu komputerowego. Przygotowaliśmy dla Państwa najbardziej optymalne zestawy komputerowe, biorąc pod uwagę stosunek wydajności do ceny, oraz stabilność całego zestawu – tak, aby raz kupiony komputer służył wiele lat ! Prezentowane przez nas rozwiązania można oczywiście w dowolny...

Zestaw komputerowy do 1500 PLN

Czy windows ma być w zestawie ? Intel Pentium G2020 : http://techplanet.pl/produkty/procesory/intel-pentium-dual-core-g2020-lga1155-box,36038.htmlMSI B75A G43: http://techplanet.pl/produkty/plyty-glowne/msi-b75a-g43-intel-b75-lga1155-pcievgadzwglansata3usb3ddr3,31483.htmlCrucial 4GB DDR3 1333 CL9 :...

płyta M2N-SLI Deluxe SAM2 i grafika GAINWARD 8800GT GS - kompatybilne czy nie?

opis: ASUS M2N-SLI Deluxe SAM2Dodatkowe złącza wewnętrzne Złącze czujnika otwarcia obudowy / 1 x Front Audio / 1 x CD-inDwukanałowa obsługa pamięci TakFunkcje dodatkowe ASUS EZ DIY:,ASUS Q-Connector,ASUS CrashFree BIOS3,ASUS EZ Flash2,ASUS Music AlarmGniazda audio analogowe 1Gniazda audio cyfrowe 1Gniazda zasilania 1 x 24-pinowe złącze zasilania ATX, 1 x 4-pinowe złącze zasilania ATX 12V, 1 x...
  • Archiwum
  • napisane 26 02 2008 11:07
  • Odpowiedzi: 2
  • Wyświetlenia: 1875

Komp sie wiesza nawet po reinstalce systemu

Witam. Mam wielki problem z moim komputerem. A mianowicie, po uruchomieniu komputera kiedy wlacze np gre do instalacji lub chociby nawet przegladam internet komputer w jednym momecie hodzi a w nastepnym sie wiesza i to wyglada tak jakby obraz sie zaciol i czerwona lampa na obudowie zamiast mrygac(chyba lampka od twardeo dysku) poprostu gasnie. Napoczatku myslalem ze to wina sysytemu Windows XP...
  • Archiwum
  • napisane 05 02 2008 18:45
  • Odpowiedzi: 11
  • Wyświetlenia: 1625

wycena elementów

witma prosze o pomoc w wycenie podzespolow do komputera bo juz dlugo w tym nie siedzialem i sie nie orientuje teraz za bardzo ile za to moge dostac KARTY GRAFICZNE:MSI GeForce 8800 GTS 320 Mbit (PCI-E)WIN FAST GeForce 6600GT 128 (AGP)GeForce2 5200FX 128 (AGP)PŁYTY GŁÓWNE: GIGA-BYTE - GA-7VTXE Socket A chipset VIA KT266A (100zl)ASUS - A7V266-E Socket A chipset VIA KT266APAMIĘĆ:TWINMOS CL...
  • Archiwum
  • napisane 28 01 2008 21:41
  • Odpowiedzi: 1
  • Wyświetlenia: 856

Co by to wymienić/dokupić? - Niech komputerowa brać doradzi

Przejąłem w 'spadku' blaszaka i chcę go nieco ulepszyć. Używam go głównie do surfowania po necie i grania oczywiście.Nie planuje grać w tytuły o dużych wymaganiach sprzętowych, ale lubię, gdy wszystko chodzi sprawnie.Nie chcę wydawać dużej forsy na upgrade, ale z drugiej strony jeśli coś jest niezbędne to cena schodzi na drugi plan.Chciałbym zatem Was poprosić o porady. Co dokupić (RAM...
  • Archiwum
  • napisane 02 12 2007 16:49
  • Odpowiedzi: 9
  • Wyświetlenia: 1422

Laptop HP Pavilon dv9408ca

Witam!Mam problem odnośnie mojego laptopa HP Pavilon dv9408ca (kanadyjski model) otóż gdy "zmieniłem" Viste Home Premium na XP Professional SP2 mam problem ze znalezieniem sterowników, znalezione przezemnie sterowniki ze strony producenta http://h10025.www1.hp.com/ewfrf/wc/softwar...94&lang=pl# i jeszcze znalazlem do karty graficznej na stronie nvidii. Nie działa mi normalna...
  • Archiwum
  • napisane 06 10 2007 21:58
  • Odpowiedzi: 4
  • Wyświetlenia: 3467