Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jaki program do CRM dla firmy handlowej?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 MMsc

MMsc

    Początkujący

  • 15 postów

Napisano 30 12 2014 - 17:57

Chodzi tutaj dokładnie o sklep internetowy i konieczność prowadzenia historii kontaktów z klientem, systemu który nadzorowałby nad zamówieniami, realiacją, zadaniami dla pracowników itd. Jaki soft do takich rzeczy?



  • 0

#2 piotrkus

piotrkus

    Nowy

  • 1 postów

Napisano 23 01 2015 - 15:15

Do komunikacji zarówno wewnątrz firmy, jak i z podmiotami zewnętrznymi doskonale sprawdza się http://bestredmine.pl/. Program ten można zainstalować na własnym komputerze lub wykorzystać miejsce na serwerze, oferowane przez dostawcę programu. Można go dostosować do własnych potrzeb, dzięki instalacji dodatkowych modułów. Jego wdrożenie oraz obsługa nie stwarza żadnych problemów i zdecydowanie nie wymaga specjalistycznej wiedzy.



  • 0

#3 dobowy

dobowy

    Nowy

  • 1 postów

Napisano 25 01 2015 - 13:57

Ja używam BizIn i jestem bardzo zadowolony. Program działa online, jest w pełni intuicyjny, a licencja to jakieś 10 zł miesięcznie. Dopiero jak wdroży się crm do firmy to widać różnicę w jakości kontaktów z klientami i zdecydowanie łatwiej to wszystko ogarnąć :)


  • 0

#4 Stopadd

Stopadd

    Nowy

  • 1 postów

Napisano 16 03 2015 - 02:09

Najlepszy dla ciebie będzie Limdesk https://pl.limdesk.com/.Jeżeli posiadasz małą działalność to nie potrzebujesz nawet pakietu(do dwóch adresów email jest bezpłatna wersja bez ograniczeń czasowych).Sam system jest łatwy w obsłudze.Nie żeby był prymitywny-daje wiele możliwości (mam call center +/- 1000 rozmów dziennie). Dla mnie ważnym atutem jest aplikacja na telefonie. 


  • 0

#5 Yettti

Yettti

    Początkujący

  • 11 postów

Napisano 17 07 2015 - 00:19

A ja na początek proponuję zapoznać się z tymże artykułem, który tłumaczy dokładnie od strony praktycznej co i jak: https://minicrm.pl/blog/crm-porady-poczatkujacych/

Żeby móc zdecydować się na jakieś konkretne narzędzie, trzeba najpierw wiedzieć jakie funkcjonalności oferują powszechnie dostępne CRM-y i do czego tak naprawdę mogą się przydać w naszej firmie. Każdy biznes jest nieco inny i warto zagłębić się co nieco w temat, aby móc dokonać jak najlepszego wyboru, jeśli chodzi o system CRM. 


  • 0

#6 faster84

faster84

    Nowy

  • 3 postów

Napisano 20 07 2015 - 11:43

Mogę Ci polecić BizIn - bardzo przyjemny program działający online, świetnie chodzi też w wersji mobilnej. Masz w jednym miejscu zebrane informacje o wszystkich kontrahentach, możesz sobie dodawać notatki o każdym kliencie w dowolnym miejscu programu i gromadzić całą korespondencję z nim. Działam na tym programie od roku i jestem bardzo zadowolony


  • 0

#7 tynka11

tynka11

    Nowy

  • 1 postów

Napisano 23 06 2017 - 11:02

Do esklepu mogę wam polecić oprogramowanie od xxxx sprawdza się u nas bardzo dobrze, pomógł nam zautomatyzować proces komunikacji z klientem dlatego mozemy się skupić na innych rzeczach :) na początku może wydawać się zbędny, ale wierzcie mi że wraz ze wzrostem sprzedaży nie da się wszystkiego ogarniać ręcznie :)   [/size]

Użytkownik pawel315 edytował ten post 23 11 2017 - 12:03
linki

  • 0

#8 FranczeskaWil

FranczeskaWil

    Nowy

  • 2 postów

Napisano 22 11 2017 - 18:39

W sklepach interentowych, szczególnie tych większych warto postawić na sporo usprawnień i automatyzacji. Ja słyszałam o bardzo fajnym systemie EDI - elektronicznej wymiany danych od firmy xxx Polecam zainteresować się również tą opcją, bo dzięki temu możecie sprawnie zarządzać zamówieniami i zmianami w nich oraz fakturami


Użytkownik pawel315 edytował ten post 23 11 2017 - 12:03
linki

  • 0

#9 kikster

kikster

    Początkujący

  • 31 postów

Napisano 12 01 2018 - 22:12

Polecam system EDI jest bardzo spoko

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych